×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Między gate'ami: Poznań


Strefa handlowa poznańskiego lotniska Ławica jest niewielka, a kawiarnie i restauracje w terminalu są bardzo drogie. Główny sklep Baltony jest dobrze wyposażony i centralnie zlokalizowany, ale przestrzeń terminala można by lepiej wykorzystać.

21/07/2017 08:00
<>

gość_24b36 - Profil
gość_24b36
  

gość_cf737 - Profil
gość_cf737
  
Może zbyt dosadnie napisałem o wąskich korytarzykach ale jest trochę takich miejsc. Lotnisko jest słabo rozplanowane. Z tym upychaniem po kątach to chodziło mi o porozrzucaniu wszystkiego trochę tu, trochę tam co nie służy pasażerom jak i właścicielom sklepów czy restauracjom.
Co jak co ale mogliby dać w niektórych miejscach więcej światła. Całość utrzymana w szarych barwach przy minimalnych ilościach okiem powoduje że jest tam dosyć ciemno.
21/07/2017 21:49  

gość_d1450 - Profil
gość_d1450
  
Chyba nigdy nie byłeś na lotnisku w Poznaniu. Gdzie tam sa jakieś wąskie przejścia czy poupychane po katach sklepy? Faktem jest, ze lotnisko w Poznaniu nie zachwyca, rozbudowa szła wszerz, co sprawia, ze jest ono dość średnio funkcjonalne, ale to ze sa jakieś korytarzyki to zwykła bzdura.
21/07/2017 15:41  

gość_cf737 - Profil
gość_cf737
  
Poznański terminal to obraz nędzy i rozpaczy. Fakt że powstał on stosunkowo dawno w porównaniu do innych lotnisk w Polsce i był rozbudowany ale jest on funcjonalnie tragicznie rozplanowany. Pełno jakiś korytarzyków, wąskich przejść, poupychanych po kątach sklepów, barów i restauracji które świecą pustkami. Estetycznie to jest terminal koszmarek. Jakieś szmaty reklamowe pouwieszane na barierkach, szyldy niedopasowane do siebie ale również mała infrastruktura samego lotniska do siebie nie pasuje. Widać chorobę czasu w tym budynku. Z zewnątrz nie mam nic do zarzucenia po wygląda fajnie, estetycznie. Poznań nie ma szczęścia do budownictwa. Kompletnie niefuncjonalny dworzec - przylepka do galerii handlowej i stadion składanka jest tego dobrym przykładem.
21/07/2017 11:25  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie