Podsumowanie konferencji

Podsumowanie konferencji Instytut Stosunków Międzynarodowych Dolnośląskiej Szkoły Wyższej, we współpracy z zarządem Portu Lotniczego Wrocław SA zorganizował 23 kwietnia seminarium eksperckie zatytułowane "Otwarte Niebo nad Dolnym Śląskiem 5 lat wykorzystanej szansy". Patronat honorowy nad tym przedsięwzięciem objął Tadeusz Jarmuziewicz sekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury. W obradach...
26/04/2009 16:31   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
cezary 2009-04-27 01:43   
cezary - Profil cezary
Może przedstawiciele linii byli incognito i nie chcieli się ujawniać tylko podsłuchać ? :)
notam 2009-04-27 01:17   
notam - Profil notam
Myślę, że przydałby się krótki komentarz minionej konferencji z mojej perspektywy jako uczestnika. Niestety zabrakło na niej przedstawicieli wymienionych przewoźników, nie zauważyłem aby omawiano problematykę rozwoju polskich lotnisk, o hałasie na lotniskach również nie dyskutowano... Owszem pojawiło się pare ciekawych kwestii jak np. prognoza wpływu BBI na rozwój lotnisk w zachodniej Polsce czy analiza rozwoju rynku lotniczego na Dolnym Śląsku aczkolwiek deficyt czasu uniemożliwił na rozwinięcie tematu.
Jak na pierwszą imprezę o takiej tematyce było to spotkanie dosyć udane i mam nadzieję, że nie ostatnie. Jako jeden z niewielu wytrwałem dzielnie do końca konferencji :-)
disorder 2009-04-26 22:58   
disorder - Profil disorder
Cezary: Nie raz zorganizowałem dobrą konferencję za mniej niż 1000 zł. Wierz mi. Nie zawsze naukowcy chcą wynagrodzenie, a z każdą kolejną jest łatwiej i taniej, bo ranga wydarzenia wzrasta i "wypada" się pojawić i wygłosić referat. Wbrew pozorom bardzo dużo można załatwić za darmo. Swoją drogą z każdą kolejną konferencją łatwiej zdobyć środki.
cezary 2009-04-26 22:48   
cezary - Profil cezary
Może o innych owocach tej konferencji dowiemy się w przyszłości (np kolejnych trasach linii lotniczych lub innych konkretach). A za 1000 złotych to można zorganizować wiejską potańcówkę a nie profesjonalną konferencję.
4tech 2009-04-26 22:15   
4tech - Profil 4tech
disoderku: a czy ktos sie czepia?:)).....tylko ze wnioski z tej konferencji nie sa niczym odkrywczym:P
disorder 2009-04-26 22:11   
disorder - Profil disorder
Oj nie czepiajcie się. Takie konferencje to okazja do spotkania się ludzi z branży, nawiązania znajomości i załapanie kontaktów i mogą owocować w przyszłości innymi akcjami. Ważne, że coś się dzieje. A koszty organizacji takiej konferencji nie muszą być wysokie. Może to być 1000 zł, albo i mniej.
michalb 2009-04-26 20:37   
michalb - Profil michalb
Jeżeli ta konferencja była tak ciekawa jak ten artykuł to tylko pogratulować
4tech 2009-04-26 20:04   
4tech - Profil 4tech
iscie "powalajacy na kolana" koncowy wniosek z konferencji....
cezary 2009-04-26 19:57   
cezary - Profil cezary
Hihihi.. do takiego wniosku może dojść dojść każdy bez wywalania pieniędzy na konferencje :)))
marecki 2009-04-26 19:45   
marecki - Profil marecki
no tak....wniosek końcowy świetny rzeczywiście:)
mondragon 2009-04-26 19:16   
mondragon - Profil mondragon
To świetnie... ale co z tego wynika? Jakie pozytywy? Jakie ograniczenia? Co czeka w opinii panelistów dolnośląski rynek lotniczy?
A wniosek końcowy - rewolucyjny.
Życzę Pasazerowi bardziej emocjonujących konferencji do obejmowania patronatem, po których można coś ciekawego napisać:)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy