Felieton: Licznik bije...

Felieton: Licznik bije... Stan licznika: ponad dziewięćdziesiąt tysięcy wpisów. Forum żyje, a forumowicze aktywnie działają. Zresztą to nic nowego - tutaj "Ameryki" nikt nie odkrył. Pasażerowe forum to niebagatelny twór a tworzący je ludzie to prawdziwa społeczność. A jak to w społeczeństwie - totalny "misz masz" i różnie bywa... Maniacy z "paxa" rozpoczynają dzień od zalogowania się na forum....
22/04/2009 01:10   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
irton 2009-04-23 06:15   
irton - Profil irton
no tak jak na niej widac z czasow Rzeczpospolitej Ludowej
4tech 2009-04-23 00:30   
4tech - Profil 4tech
irton: ta mapka jest chyba z 1974...
irton 2009-04-23 00:23   
irton - Profil irton
tak prawdziwa ze strony o lotnisku w Koszalinie ja mam
czester 2009-04-22 23:44   
czester - Profil czester
irton - ta mapa w twoim profilu jest prawdziwa, czy fotomontaż?
michalb 2009-04-22 15:28   
michalb - Profil michalb
co to próba obrony ?
mondragon 2009-04-22 15:13   
mondragon - Profil mondragon
a poza tym, jak sam autor zauważył, felieton to forma wzbudzająca emocję. więc jeśli wszystkie komentarze po felietonie byłyby pozytywne, to znaczy, że nie do końca spełnił swoją rolę. oczywiście mam na myśli komentarze ad rem, a nie ad personam. Tk jak bajki, które uczą, bawią, przestraszają (czy jakoś tak, już nie pamiętam:) to i felieton: bawi, irytuje, przestrasza, denerwuje, martwi - ale nigdy nie pozostawia obojętnych. A że czasem ktoś z czytelników nie potrafi oddzielić tekstu od autora, to wychodzą takie kwiatki, że "autor jest głupi, bo napisał, że..." Łatwo powiedzieć (napisać): "proszę się nie przejmować", ale pamiętajmy, że mimo anonimowych wpisów, liczba przypadkowych użytkowników jest nieporównywalna z portalami, więc i tu nie jest jeszcze źle z tą kulturą:)
disorder 2009-04-22 12:38   
disorder - Profil disorder
Panie Łukaszu, dla zdrowia trzeba jeszcze pamiętać, że te komentarze to tylko tekst odsączony z emocji, mimiki, barwy głosu. Nigdy nie wiadomo, czy ktoś kto napisał na forum np. "beznadziejny tekst" siedząc przy klawiaturze nie spuścił nieśmiało wzroku i spłonął. :) Wydaje mi się, że nawet te złośliwe komentarze pisze się z nutką uśmiechu i skrywaną życzliwością. :)
docentfurm 2009-04-22 12:23   
docentfurm - Profil docentfurm
a temat iście lotniczy ;D
miras 2009-04-22 11:56   
miras - Profil miras
irtonie: w telewizji nazwya się to parciem na szkło :P
irton 2009-04-22 11:53   
irton - Profil irton
hm czyzbysmy mieli trola na forum ;>
troli nie wolno karmic....
aynis 2009-04-22 10:27   
aynis - Profil aynis
Jeszcze kilka dni i dobijemy do stu tysięcy komentarzy :)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy