Pasażer w gąszczu opłat dodatkowych

Pasażer w gąszczu opłat dodatkowych Choć od ponad dwóch lat obowiązuje prawo, które obliguje przewoźników do podawania pełnych cen za przeloty, to nadal musimy być przygotowani na ukryte opłaty. Mogą one spowodować wzrost ceny biletu nawet o sto procent. Wprawdzie teraz w cenie biletu są już zawarte wszelkie podatki, opłaty paliwowe i lotniskowe, ale pojawiły się inne koszty. A to za nadanie bagażu...
15/04/2009 13:50   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
madzik 2009-04-23 17:11   
madzik - Profil madzik
Hamburg: to jest oferta na chwile obecna na rynek HU. Karta wydawana jest przez Erste bank na Wegrzech... płacac nia zbierasz punkty, ktore potem mozna przelac na konto wizz. Reklama pojawila sie w ostatnim WizzIt. Przy okazji zmienily sie warunki Wizz Plusa...
skyman 2009-04-23 16:45   
skyman - Profil skyman
przepraszam bardzo w BCN W6 lata na prat tylko FR zostal przy Gironie i teraz jeszcze doszlo Reus z POZ...
hamburg 2009-04-22 17:42   
hamburg - Profil hamburg
A W6 chyba bedzie wprowadzal swoja karte kredytowa. Dzisiaj babci jak rezerwowalem bilet i doszlo do zaplaty mozna wybrac ,,Wizz Card´´. Najlepsze jest to ze wtedy nie naliczy ci zadnej oplaty manipulacyjnej. Ktos slyszal cos juz o tej Wizz Card?
miras 2009-04-15 22:41   
miras - Profil miras
easyJet na pewno przy nich (rękawach) nie dokuje :P, a EZY na pewno parkuje tyłem do terminala (przynajmniej kiedyś tak było)
katowiczan 2009-04-15 22:38   
katowiczan - Profil katowiczan
miras: w DTM a i owszem są dwa rękawy i nawet W6 czasami przy nich staje :)
henry93 2009-04-15 22:37   
henry93 - Profil henry93
Przecież w dortmundzie są rękawy;/
bagi 2009-04-15 22:24   
bagi - Profil bagi
No na Barajas to "poczulem sie jak ktos zupelnie wyjatkowy" hehe ale MAD to wyjatek, a ja wlasnie na znak prostestu i w nurt przesiadania sie na standardowych przewznikow kupilem LOT KRK - LHR za calkiem przyzwoie pieniazki:) i humor mi sie poprawil hehe!!
miras 2009-04-15 22:17   
miras - Profil miras
cezary: Tyłem, do terminala dokują samoloty w DTM (jednak tam nie ma rękawów).
cezary 2009-04-15 22:12   
cezary - Profil cezary
miras: a jak dokuje do rękawa ? Tyłem ? Bo z przodu przecież jest FRancowata drabinka :)
miras 2009-04-15 22:06   
miras - Profil miras
A co więcej, w MAD nawet przy rękawie się zatrzymuje.
humbak 2009-04-15 21:56   
humbak - Profil humbak
bagi: No ale LON czy BCN to takie ewenementy. W MAD nawet FRanca lata na główne lotnisko (bo innego nie ma).
bagi 2009-04-15 21:42   
bagi - Profil bagi
po prostu dostaje uczulenia na dzwiek STN, LTN no LGW juz ujdzie. Moze to moja fanaberia dlatego, ze mieszkam kolo lotniska gdzie LC nie lataja:( A tych lotnisk jeszcze by sie znalazlo.... girohanreus....i tak by ten slowny stwor mogl sie rozrastac...:)
humbak 2009-04-15 21:30   
humbak - Profil humbak
bagusiu: A co masz do położenia lotnisk? Tylko FRanca i Wizz latają na pola kukurydzy. Reszta lata na główne. No oczywiście poza Polską. :o)
bagi 2009-04-15 21:28   
bagi - Profil bagi
A mnie w low costach zaczyna najbardziej irytowac polozenie lotnisk na ktore lataja:( Mowie o duzych miastach, gdzie jest ich kilka w zasiegu. Trzeba na to poswiecic sporo kasy i czasu!! No i oczywiscie tak bydla po miejsca i kolejka do desku na 1,5 h przed czasem odlotu ehhhhh. Ale coz pobiadole pobiadole, ale i tak polece jeszcze podniebnymi PKSami jeszcze nie ejeden raz;)
aynis 2009-04-15 20:59   
aynis - Profil aynis
Coraz więcej - latanie z bagażem Ryanairem to bardzo droga impreza...
czester 2009-04-15 20:34   
czester - Profil czester
Statystycznie co do "pakowania się pod Ryanaira" - kiedyś podejrzałem rozpiskę przy bramce - na 109 sprzedanych biletów 56 osób miało on-line ckeck-in. Ciekawe ile średnio osób lata tylko z podręcznym?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy