Germanwings: z Katowic do Krakowa!

Germanwings: z Katowic do Krakowa! Dobre wiadomości dla Krakowa, złe dla Pyrzowic! Na krakowskie lotnisko wraz z tanimi liniami lotniczymi Germanwings powracają połączenia do Kolonii/Bonn i Stuttgartu. Niestety, tym samym przewoźnik wycofuje się z Pyrzowic. Rok temu przewoźnik przeniósł wszystkie swoje rejsy do Katowic. - Zdecydowaliśmy się uruchomić połączenie z Katowicami, ponieważ widzimy w tym...
06/04/2009 17:37   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_gosc_ 2009-04-10 11:44   
gosc_gosc_ - Profil gosc_gosc_
Widze ze koledzy z redakcji nadal beda ubolewali nad Katowickim lotniskiem Panowie skonczecie bo az zal. Ciagle tylko to katowice katowice. O co wam chodzi placa wam za reklame ...
hamburg 2009-04-08 18:05   
hamburg - Profil hamburg
W sumie raz lecialem lecialem 4U do KTW (ze STR i do STR) i tez moge powiedziec ze LF byl wysoki. adams: Moze widzialem tylko tych ,,spoznialskich´´ ;-)
bavok 2009-04-07 20:48   
bavok - Profil bavok
Adminie, jak coś ustalicie w sprawie kasy i innych rozmów to mam nadzieję że o tym tutaj napiszecie...
michalb 2009-04-07 16:17   
michalb - Profil michalb
nawet sam admin ma informacje z pierwszej ręki ze obłożenie w KTW było całkiem wysokie. Jeżeli było to dlaczego już nie jest ? Przed okresem świątecznym 7 osób ,widocznie wszyscy przylatują do Polski a nikt nie wylatuje do CGN
michalb 2009-04-07 16:13   
michalb - Profil michalb
sorry mój błąd oczywiście CGN
andrzej 2009-04-07 16:12   
andrzej - Profil andrzej
Co do klotni miedzy zwolennikami KTW i KRK to dodam od siebie, ze nie mam zadnych watpliwosci, ze lotnisko KTW jest nieporownywalnie lepsze i bardziej przyjazne dla pasazera niz KRK, w ktorym po prostu brakuje miejsca. Niestety dla mieszkanca Krakowa wyzszy komfort lotniska nie zrekompensuje trwajacego o 1,5 h dluzej dojazdu. Takze ja sie ciesze, ze 4U zacznie latac z KRK, zwlaszcza, ze to moj ulubiony LCC, z tych ktorymi mialem okazje leciec.
adams 2009-04-07 16:12   
adams - Profil adams
przepraszam CGN...
michalb 2009-04-07 16:11   
michalb - Profil michalb
adams ,jesteś pewny ze był to lot do CDG ? wyczytałem na tym forum ze LF był wysoki
adams 2009-04-07 16:07   
adams - Profil adams
a wlasnie wczoraj jak oczekiwalem na lot do BGY to patrzylem jaki ,,wysoki,, LF byl w Germanwing do CGN. Do samolotu wsiadalo tylko 7 paxow przy czym wystartowal 13 minut wczesniej!!!! A z CGN do KTW z Wizzem przylecial praktycznie pelny samolot!
adams 2009-04-07 16:03   
adams - Profil adams
ooo, mam wykupiony na 22.06 KTW-CGN-KTW i nie musze juz sie transferowac na lotnisko do Pyrzowic, tylko polece sobie prosto z Krakowa :) super info:)
marian 2009-04-07 13:12   
marian - Profil marian
mirasie: claro :)
miras 2009-04-07 13:10   
miras - Profil miras
marianie: miałem na myśli to że ja mam bliżej do KRK niż do KTW :P Więc nie jest mi wszystko jedno :P :)
marian 2009-04-07 13:06   
marian - Profil marian
mirasie: każdy ma swoje preferncje, prawda? ja jestem za tym aby te lotniska rozwijały sie jak najlepiej. mimo, że do KTW mam znacznie bliżej. Jak KRK upora się z nowym terminalem to myśle, że w tym czasie KTW też już uporają się z połączeniem kolejowym do lotniska. tylko kiedy to będzie? :)
miras 2009-04-07 13:00   
miras - Profil miras
marian: może Tobie jest wszytko jedno z którego lotniska polecisz KTW czy KRK. Mi akurat nie jest wszystko jedno i wolę lecieć z kurnika, niż szukać KTW w szczerym polu.
marian 2009-04-07 12:57   
marian - Profil marian
no to klasa :)
airliner 2009-04-07 12:49   
airliner - Profil airliner
marian: Stacja będzie zlokalizowana przy budowanym wlasnie parkingu.
marian 2009-04-07 12:44   
marian - Profil marian
michaleb: no kury są i będą pewnie jeszcze długo... ale może i to się kiedyś zmieni, mam nadzieję :) mnie się marzy pociąg zatrzymujący się gdzieś przy samym terminalu, najlepiej tym nowym :)))
michalb 2009-04-07 12:34   
michalb - Profil michalb
marian , dla niektórych KRK zawsze będzie kurnikiem nawet jak postawia 4 piękne terminale, bo przecież te kury to otocznie (gospodarstwa i farmy) przy lotnisku. wystarczy się przejść od Balice Expres do terminala aby zobaczyć te różnorodność zwierząt gospodarstwa domowego
marian 2009-04-07 12:15   
marian - Profil marian
hipokryzja, hipokryzja i nie ma co tu sie oszukiwać :) ale business is business. Jak dla mnie nie ma różnicy czy polecę z KRK czy KTW, więc oby jak najwięcej połączeń otwierało się na tych lotniskach. I oby KRK wybudował nowy terminal (w miarę szybko), co by już nie był kurnikiem nigdy więcej :)
airliner 2009-04-07 12:08   
airliner - Profil airliner
stenus: jaka tam hipokryzja ;) To nie Balice rozpoczeły całe to zamieszanie.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy