Lądujemy w ... Tokio-Narita (terminal 3)

Lądujemy w ... Tokio-Narita (terminal 3) Port lotniczy Tokio-Narita to obok Hanedy jedno z dwóch głównych lotnisk Tokio, obsługujące głównie ruch międzynarodowy. Dla wielu podróżnych odwiedzających Japonię, w tym dla pasażerów Polskich Linii Lotniczych LOT, Narita jest bramą do Japonii. Od kwietnia tego roku w Naricie działa nowy, trzeci terminal pasażerski, w całości przeznaczony dla linii...
19/11/2016 11:44   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
malin 2016-11-22 15:33   
malin - Profil malin
Jak dla mnie tylko bieżnia coś wnosi - dynamikę, kierunek ruchu, być może nawet przyspieszenie przepływu pasażerów. Natomiast widoczne belki podsufitowe bez podwieszanych sufitów - dorabianie ideologii "design-u" - wg mnie nadal wyglądają po prostu jak niedokończone belki betonowe (czyli tanio miało być i jest).
wroord 2016-11-20 23:14   
wroord - Profil wroord
Nie bylem w T3 w Tokyo (Narcie) ale bylem w terminaly niskokosztowym w Osace i widze ze zdjec ze sa to te same rozwiazania.
gość_b29b0 2016-11-20 07:46   
gość_b29b0 - Profil gość_b29b0
Starali się zbudować go jak najmniejszym kosztem i musieli dorobić do tego ideologię. Nie wiem co jest w nim tak nowoczesnego i designerskiego. Według mnie wygląda jak pospiesznie budowany i niedokończony.
gość_936dd 2016-11-20 01:29   
gość_936dd - Profil gość_936dd
Niby jest to terminal dla tanich linii ale na zdjęciach wygląda ładniej niż lotnisko Chopina, nie ma pstrokatej kolorystyki- kolor pomarańczowy jak na Okęciu, a zamiast metalowych ławek, których niestety jest pełno na warszawskim lotnisku, zastosowano ładne pewnie wygodniejsze zielone kanapy.
lysypiotr76 2016-11-19 19:31   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
Tomek , czy na tym terminalu odbędzie się część olimpijskich zawodów lekkoatletycznych ha ha ? Zobaczyć sprintera Usaina Bolta na ,, bieżni '' w terminalu ,, bezcenne '' he he. A na poważnie to fajnie to wygląda .
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy