Bilety za 1 grosz

Bilety za 1 grosz Na stronie internetowej lini lotniczej Sky Europe można zarezerwować bilety lotnicze których cena wynosi 1 grosz. Oto trasy na których ta oferta opowiazuje : Warszawa - Manchester Warszawa - Nicea Kraków - Paryż Kraków - Manchester Cena biletu powrotnego również wynosi 1 grosz. Oczywiście trzeba osobno zapłacić za opłaty lotniskowe.
14/12/2004 09:25   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
mati 2005-02-23 07:02   
mati - Profil mati
Jestem za połączeniem Kraków-Dublin bez przesiadek
bogdan 2005-02-16 12:02   
bogdan - Profil bogdan
a co w tym dziewnego ?? kto poleci do Oslo 5 x w tygodniu ?? w Londynie jest pol miliona Polakow , ilu jest w Oslo ?? a moze poleca tam Polacy turystycznie ?? zejdz na ziemie . Londyn ma najwiecej polaczen z cala Europa bo czesc ludzi z Londynu moze sie na 3-4 dni wyrwac duzo taniej niez placac w UK , a inni moga poleciec do swojego miasta w Europie za grosze i tak sie to kreci .
stef 2005-02-16 11:02   
stef - Profil stef
Krakow moze obsluzyc jeszcze ze 3 dodatkowe codzienne polaczenia do Londynu, ale to musi byc Easy Jet albo Ryan, Wielu Angoli nie bedzie leciec Centralwings ani SkyEurope bo tych linii oni nie znaja. Angole swoje wkacje czy wypady weekendowe zaczynaja o przegladania stron Easyjetu i Ryana, i leca tam gdzie te linie operuja
kuba 2005-02-16 06:02   
kuba - Profil kuba
dobrze rozumię Cie ale ale np w krakowie centralwings był jusz nie potrzebny do londynu.a do oslo czy dublina w którym tesz jest dużo polaków trzeba latac albo lotem albo z przesiadkami i mogły by być to 2 połączenia w tygodniu.
kuba 2005-02-15 07:02   
kuba - Profil kuba
denerwuje mnie to że ciągle powstaja tylko połącznia z londynem przeciesz treraz z krakowa lataja tam samoloty hyba z 6 razy dziennie a otworzyli by jakis dublin oslo madryt.nie rozumiem tego
pola 2005-02-15 05:02   
pola - Profil pola
te bilety za grosze to rewelacja czy tylko niemozna sie na nich przejechac jak na airpolonia
bogdan 2005-02-15 05:02   
bogdan - Profil bogdan
nie mozna - do biletow dolicza ci takie oplaty ze ci sie odechce darmochy ! a ze i tak maja male wypelnienie w samolotach to kto wie , moze kiedys uziemia samoloty ??
mobby 2004-12-15 12:12   
mobby - Profil mobby
Najwyrazniej nigdy wizz nie lecieliscie. Warszawa Okecie to namiot, Bruksela Charleroi to namiot, London Luton to namiot, Frankfurt Hahn to namiot, glowne lotnisko Budapesztu to namiot, ...

Ja tez wole nowe Airbusy niz stare Boeningi...

Kuba, moze jakies lekcje ortografii???
kuba 2004-12-15 08:12   
kuba - Profil kuba
Tesz tak sadze można ich polecic
el 2004-12-15 08:12   
el - Profil el
Skyeurope jest SUPER-lataja do normalnych lotnisk a nie tak jak WizzAir do lotnisk gdzie obsluguja cie pod namiotem. Wole zaplacic 50zl wiecej niz potem te same 50zl wydac na dojazd do centrum miasta
jack 2004-12-15 01:12   
jack - Profil jack
Jestem z Lodzi wiec i tak musze latac z Wawy ale smieszy mnie jak WizzAir reklamuje polaczenia do Katowic jako do Krakowa, to chyba ich ostatnia deska ratunku przed upadkiem-przejac troche pasazerow ktorzy przyjezdzaja do Kraka dobrze sie zabawic
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy