Berlin z Rzeszowa za 38 PLN

Berlin z Rzeszowa za 38 PLN Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie internetowej przewoźnika. Najniższe ceny biletów z Rzeszowa do Berlina za 38 PLN w dwie strony dostępne są we wrześniu oraz październiku. Cena dostępna jest dla wszystkich i obowiązuje przy płatności dowolną kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid etc.) oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym. Na...
27/07/2016 22:51   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
kinder 2016-08-05 09:00   
kinder - Profil kinder
Jeszcze trochę biletów po 19 PLN OW jest terminach na koniec września i koniec listopada.
Sylwest3r 2016-08-01 21:47   
Sylwest3r - Profil Sylwest3r
Od czegos trzeba z cargo zaczac, najczesciej od tego drobnego.
gość_16fea 2016-08-01 09:37   
gość_16fea - Profil gość_16fea
Rzeszów to dziwne lotnisko . Biznesu mało , emigrantów po sufit . Miało być wielkie cargo a jest kilka palet . I ten dłuuugi pas . Nie wiadomo po co i dla kogo . Można by podsumować .Przerost ambicji nad rozsądkiem.
lysypiotr76 2016-07-31 21:42   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
gelek83 - Chyba na Nas najbardziej wieszał psy . Wierz mi jego trudno przekonać . Nic złego nie pisałem a przy okazji Ciebie wywołał do tablicy . A to właśnie tzw. ,, goście '' hejtowali .
gość_a17f5 2016-07-31 20:51   
gość_a17f5 - Profil gość_a17f5
wiesza sie tu psy na anoni owycg gosciach' ale widze, ze aktualna dyskusja zarejestrowanych to zenua, dno i metry mulu.
I to nie pierwszy raz to widac.
gelek83 2016-07-31 19:57   
gelek83 - Profil gelek83
pablakiss - nie będę się odnosić do twojego obrażania mojej osoby , ponieważ swoim debilizmem na bank mnie pokonasz i sprowadzisz do swojego poziomu. Nigdy nie życzyłem , i nie życzę żadnemu z polskich lotnisk źle. A wręcz przeciwnie chcę , żeby każde zaliczało ogromne wzrosty. W jednym masz jednak rację, jestem z Lubelszczyzny i chcę, żeby właśnie mój lokalny port i jego siatka połączeń zwiększała się jak najbardziej się tylko da. O korzyściach dla regiony związanych z tym faktem nie muszę pisać. Uwierz, że patrze na rynek lotniczy zdroworozsądkowo. Nie zamierzam typowo "po polsku" pluć na innych , bo ma bilety za 38 zl ze swojego lokalnego portu. Super , nic tylko korzystać!!
Przestań więć kłamać na forum i wymyślać rzeczy , których nie ma i nie istnieją bo po raz kolejny się ośmieszasz!! Posłuchaj rad kolegów pod moim postem. Ochłoń i się wyluzuj!
gość_af9a4 2016-07-31 18:56   
gość_af9a4 - Profil gość_af9a4
Pasażer pisze o promocji we wrześniu i październiku a według ich zakładki "Najbliższe inauguracje" połączenie startuje 31.10 ....
lysypiotr76 2016-07-31 15:56   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
pablakiss - Jedź na urlop .Tylko nie bierz żadnych urządzeń byś nie mógł mieć podglądu na pasażer.com . Wypocznij .
gość_edaed 2016-07-31 15:41   
gość_edaed - Profil gość_edaed
Pablakiss - nigdy nie życzyłem źle RZE , w żadnym poście nie padło żadne negatywne stwierdzenie na temat tego lotniska . Wiec skończ juz ten bełkot i napinanie sie bo nie masz pojęcia o czym piszesz a twoja głupota i ignorancja jest rażąca !
gość_21ba2 2016-07-31 13:10   
gość_21ba2 - Profil gość_21ba2
pablakiss ;Ty masz jakieś skrzywienie na punkcie LUZ ty wszędzie widzisz hejt Lubelakow, ale oczywiście hejtu z Rzeszowa nie widzisz.Zapomniales o relacjach Krakowa-Katowice o hejcie na Modlin, Wawe. Ty się opanuj bo jeszcze zbzikujesz! Inna sprawa smolip67 masz rację to jest pierwszy przypadek kiedy kierunek nie wystartował a FR najpierw sprzedaje w świetnej promocji za 78 zł a teraz jeszcze lepsza promocja 38zł to nie jest normalne. Takie praktyki stosuje się kiedy kierunek słabo się sprzedaje ale w trakcie lotów przykład tak jak to było ze Sztokholmem z Lublina. Nie chcę straszyć ale to tak wygląda jak by Ryan na siłę chciał latać z Rzeszowa do Berlina. I dla tego dla forumowiczów jest to bardzo dziwne i dla tego zaczęli pisać a nie atakować Rzeszów.
pablakiss 2016-07-31 12:51   
pablakiss - Profil pablakiss
łysy - Ty dalej nic nie rozumiesz? Wrocław dostaje Kijów. Ja nie widziałem tam złośliwych komentarzy z Poznania czy Katowic czy Szczecina . Wręcz przeciwnie ! Katowice dostaja od Wizz co jakis czas nowy kierunek ,w Krakowie wysyp połaczeń . Czy ktos z Wrocka czy Łodzi,Radomia psy wiesza na tych lotniskach i żle życzy nowym połaczeniom? Tylko się cieszyć . Dzieki tym połaczeniom mamy np. z Wrocka dostęp do nieograniczonej siatki połaczeń. Od wyboru do koloru .!! Ale po drugieij stronie kraju ,kipi złosć .Bo Rzeszów ma bilety po 38 zyla już afera. Lublin dostaje samolot ,jeszcze gorzej !! Na dodatek podsycasz ta nienawisć ,kpiąc i sugerując pewne sprawy . To ty weż chłopie wyluzuj i nie prowokuj .Jeszzce raz pytam Ciebie ,., dlaczego gdy Szczecin dostał Norwegian , Poznaniacy nie besztali tego lotniska ? Cywilizacja inna ?
lysypiotr76 2016-07-31 11:40   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
pablakiss - Była zamiana z Frankfurtu na Monachium , było zawieszenie lotów z Lublina do Frankfurtu .Forumowicze sobie skomentowali i nic się nie stało.Jedne wpisy mądrzejsze inne głupsze. Nie podchodź zbyt emocjonalnie do wpisów na forum . Są jakie są.Ale to tylko komentarz!!!
gość_9b04f 2016-07-31 10:13   
gość_9b04f - Profil gość_9b04f
Niech ktoś zajmie się tym fenomenem - jak na innych lotniskach przycina się ilość rotacji tygodniowo to znaczy że kierunek słaby, brak potencjału i w ogóle. A w tym przypadku usunięcie jednej rotacji oznacza że "jest zbędna".
pablakiss 2016-07-31 09:39   
pablakiss - Profil pablakiss
@smolip67 - sam dobrze wiesz, że prosiłeś wielokrotnie tu na forum , o obiektywne komentarze zwolenników Luz ! mam screenować ? Mam na mysli skrajnych bajkopisarzy .Sam niejednokrotnie odcinałeś sie od bajek wypisaywanych właśnie przez owych parasolkarzy !! Czyż nie ????
smolip67 2016-07-31 08:49   
smolip67 - Profil smolip67
pablakiss:Jak Ty to wyczytałeś że to wpisy "parasolkarzy " z Lublina?A wracając do tematu tak jak tu ktoś pisał,promocje są tak niskie jak kierunek lata a tutaj FR zaskakuje bardzo,obniżył cenę, ale kto ich tam wie co oni kombinują.Życzę dobrego startu i utrzymania się Berlina z Rzeszowa.
Sylwest3r 2016-07-30 17:12   
Sylwest3r - Profil Sylwest3r
To jest wiadome od kilku dni, bo ten srodowy lot na zime raczej zbedny. Sam wlasnie zarezerwowalem rodzinie bilety na weekend w Berlinie (razem 160 zl).
Nagle jak widac Goscie ucichli. Niestety pablakiss ma racje, wojenki z kazda wiadomoscia dotyczaca LUZ badz RZE, co gorsza jedni drugim caly czas dogryzaja, ale nic nie zrobimy, jezeli nawet administracja do tego dopuszcza.
gość_f3bf7 2016-07-30 16:59   
gość_f3bf7 - Profil gość_f3bf7
Od listopada sxf z rze tylko w poniedzialki i piątki.
pablakiss 2016-07-30 16:30   
pablakiss - Profil pablakiss
lysy - Ja Ci poweim jak to wygladu z drugiej strony kraju. Jakiś czas temu LH ogłosiła że w Rze zamienia Fra na Muc . Wtedy o dziwo ujawniła sie sekta Lubelska ( nie mylic proszę z prawdziwymi kibicami Luz i mieszkańcami Lubelszczyzny) ,na czele z gelkiem coś tam coś tam , wieszcząc rychły upadek Rze . O jakaż to była radocha !! O jakie to złożyczenia padały ze strony tych mega ekspertów.Ci właśnie mega eksperci , urządzili na tym forum rzeź niewiniątek !! To początek końca LH w Rze !..zamienili , ale w planach maja,że zabiorą!! Ale w pewnym momencie TRACH !!! Co sie okazuje? LH oznajmia w cywilizowany sposób ,że ze względów ekonomicznych wycofuje sie z Luz, bo nie jest niczyim sponsorem i gratis na pusto latać nie będą. To zrozumiałe,słabsza kość pęka!! 99.9 % mieszkańców Lubelszczyzny to rozumie ,ale nie sekciarze, którzy W mig znikają i udają że nic się nie stało !! Ujawniają sie w momencie gdy Luz oznajmia że stać ich na lepszy ILS !! A co !! kto bogatemu zabroni ?!! O jaka radocha !! bo przeciez jak można się dowiedzieć przynajmniej od dwóch lat ,po wpisach tych mega ekspertów ,że już niedługo zobaczymy tu nowe linie a co za tym idzie ,wysyp nowych kierunków !! Od KLM AIR FRANCE az po BA . Teraz sekciarze ujawnili sie po raz kolejny,znależli TEMAT ZASTĘPCZY , po likwidacji LH na LUZ.,,,. Nikt normalny nie zainteresował by się postem o FR .Promo jak promo ! Promo robia na loty z Wrocka ,Rzymu , Aten !! Promo daja wszędzie nawet na Luz było duzo promocji ,jak otwierane były nowe kierunki !! Ale dla parasolkarzy z Lublina , promo Rze nie obejmuje !! Z automatu oznacza to,zła sprzedaż biletów i nikłe zainteresowanie tym kierunkiem .Ja nie wiem czy sprzedaż idzie w dobrym kierunku czy złym!to sie okaże za pół roku. Ale nie możesz łysy siać i poweilać propagandy ,pytać się ironicznie kolegi ,co on na to , bo żle piiszą o Rze ! A co on ma CI napisać ? .Jeszcze raz powtarzam Ci . Nikt normalny w ogóle by sie ta informacja nie zainteresował !!!! Promo jak promo !! Przypominam Ci tylko że Rze ma i Berlin i Monachium ,Luz nie ma nic !! Rze ma otwarte okno na swiat w postaci LH i LOT ,a mieszkańcy Lubelszcczyzny musza korzystać chcąc sie wydostać gdzieś ,własnie z Rze i Waw . Wiec nie masz co sie głupio cieszyć i powielać postów nic nieznaczących gości , pękających z zazdrości !! Rze -Luz 2-0 , mam nadzieje ze niedługo będzie 2-2 ,a najlepiej by było dla wszystkich ,aby było 5-5
lysypiotr76 2016-07-30 15:32   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
To nie hejtowanie !!! Nie pisałem negatywnie.
pablakiss 2016-07-30 14:49   
pablakiss - Profil pablakiss
@lysy - wiec nie hejtuj...potrafimy czytać ,., czy podkreślisz to jeszcze 5 razy ?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy