Air China poleci do Warszawy?

Air China poleci do Warszawy? Air China zaaplikowała do chińskiego urzędu lotnictwa o cztery rejsy tygodniowo, które miałyby być wykonywane samolotami typu airbus A330-200.Byłoby to pierwsze połączenie oferowane przez chińskiego przewoźnika do Polski. Na trasie z Warszawy do Pekinu lata obecnie LOT. Polski przewoźnik wykonuje rejsy trzy razy w tygodniu i planuje zwiększenie częstotliwości w...
25/07/2016 13:05   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
voyager1 2016-08-22 22:54   
voyager1 - Profil voyager1
lysypiotr76: właśnie nie wiem o co w tym wszystkim chodzi.
lysypiotr76 2016-08-22 22:46   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
Voyager1 - Rozumiem choć sto razy nie powtarzales.Ja naprawdę bardzo dobrze Cię rozumiem. Wiem ze normalnie kilka miesięcy wcześniej ogłasza się trasę. A tu trochę to dziwne. Miesiąc do startu a tak naprawdę nic nie wiadomo. Ale skoro nic nie wiadomo to po co wszystkie mozliwe portale piszą że połączenie otwierają Air China , są daty godziny a w systemie NIC .To ci wszyscy dziennikarze to też jak nasz redaktor ?
voyager1 2016-08-22 22:26   
voyager1 - Profil voyager1
lysypiotr76: powtarzam to już setny raz masz kłopoty z czytaniem czy co? Skoro połączenia ma wystartować 21 września to dlaczego na miesiąc przed jego startem nie ma go w systemie? Ofijcalna strona Air Chiny nawet nie zająknęła się o takim połączeniu.
pablakiss 2016-08-22 21:26   
pablakiss - Profil pablakiss
lysy - zresztą gdybyś latał do Azji ,nie pisał byś głupot. Poniżej jeden gość wytłumaczył Ci ,dlaczego te godziny są idealne do podróży
pablakiss 2016-08-22 21:23   
pablakiss - Profil pablakiss
lysy - Wszystkie szanujące się linie lotnicze wylatują z Azji po północy ,aby raniutko być w Europie .., co daje czas na przesiadkę i nie tracisz dnia ,więc ta godzina jest jak najbardziej odpowiednia ,powiedziałbym że jest idealna.
lysypiotr76 2016-08-22 20:55   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
voyager1 - to skąd ta pewność że połączenie nie wystartuje?
voyager1 2016-08-22 20:36   
voyager1 - Profil voyager1
lysypiotr: te godziny były znane już miesiąc temu. Są nawet numery rejsów CA737/738 ale nic z tego nie wynika bo nie ma rejsów w systemie. Poważna linia lotnicza na miesiąc przed uruchomieniem nie ma załadowanych rejsów do systemu? Rejsy Air China Chengdu - Sydney które zaczynają od 11 listopada są już w systemie.
lysypiotr76 2016-08-22 20:09   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
voyager1 - Czyli czekamy na oficjalny komunikat. Ale skoro są godziny to coś jest na temat.
lysypiotr76 2016-08-22 20:08   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
pablakiss - Ja nie mówię o WAW . Pekińskie godziny są ciężkie zwłaszcza ta 2.30 .
pablakiss 2016-08-22 19:38   
pablakiss - Profil pablakiss
lysy - Chyba tego nie ogarniasz,to są najlepsze godziny na przesiadkę .! Najpóżniej o 9.00 jesteś w domu w każdym miejscu w Polsce , a około południa prakrycznie w każdym miejscu w Azji.
voyager1 2016-08-22 19:32   
voyager1 - Profil voyager1
lysypiotr76: to sobie możesz wyrzucić do kosza. Nie ma oficjalnej informacji na stronie Air China oraz załadowanych rejsów do systemu. Na miesiąc przed otwarciem połączenia nie ma żadnych oficjalnych informacji i dopóki ich nie będzie pan Sipiński jest tylko roznosicielem niesprawdzonych plotek.
gość_898fa 2016-08-22 18:52   
gość_898fa - Profil gość_898fa
Godziny są idealne. W piątek wychodzę trochę wcześniej z pracy i od razu zasuwam na lotnisko. W Pekinie przesiadka na poranny samolot dokądkolwiek w Chinach i sobotę mam do dyspozycji. Z powrotem wylatuję z miejsca docelowego w Chinach w niedzielę wieczorem (tak więc niedzielę też mam do dyspozycji). W poniedziałek rano taksówka z lotniska do domu, szybki prysznic, i normalnie jestem w pracy jak gdyby nigdy nic. Czyli jestem 9 pełnych dni w Chinach wykorzystując tylko 5 dni urlopu. A może mniej, jeśli po drodze wypada jakieś święto.
lysypiotr76 2016-08-22 18:35   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
Godziny co prawda jeśli chodzi o Pekin fatalne. Start 2.30 w WAW 6.10 . W drugą stronę 14.10 i lądowanie w Pekinie 4.30.
lysypiotr76 2016-08-22 18:32   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
voyager1 - dzisiejszy artykuł jednak mówi o tym że Air China poleci z WAW. Przepraszam wystarczy publicznie do redaktora.zobacz link
gość_50a9d 2016-08-20 21:11   
gość_50a9d - Profil gość_50a9d
Voyager1 - wstyd !!!!!!!!!!! Język jak z pod sklepu monopolowego .
gość_16fea 2016-08-20 18:13   
gość_16fea - Profil gość_16fea
Prezes FR zawsze był bezczelny i ekstrawagancki .....i zawsze postawił na swoim . Nie można mu odmówić skuteczności ,a jak nie jest po jego myśli to zwija interes jak w Norwegii.
Affinitor 2016-08-20 12:20   
Affinitor - Profil Affinitor
Piotr: zgadzam sie, dlatego napisałem, ze Voyager przegiął, ale z drugiej strony mogę zrozumieć irytację nieustannymi przykładami ignorancji osoby, która nie tylko nie zmienia tego co i jak robi, ale także swoim zachowaniem lekceważy czytelników, dzięki którym ten portal istnieje. Każdy medal ma dwie strony. Moim zdaniem sytuacja, w której ktoś albo ignoruje wskazywane mu błędy, albo zachowuje sie jak księżniczka na ziarnku grochu, która czuje sie urażona, natomiast nie podejmuje meritum tematu (bo niewygodnie i trzebaby sie przyznać do błędu), pomimo braku używania słów obraźliwych jest rownież obraźliwa, kto wie czy nawet nie bardziej niż puszczone w emocjach grubsze słowo...
lysypiotr76 2016-08-19 23:02   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
Affinitor nie wiem czy pamiętasz jak napisałem prywatną wiadomość do Ciebie. Chodziło o zablokowanie możliwości komentowania artykułu który okazał się artykułem sponsorowanym.Ogólnie miał złe komentarze od forumowiczów. Więc sam wiesz że różne rzeczy na portalu mogą się zdarzyć. Ale wszystko ma swoje granice których jako kulturalni ludzie nie powinniśmy przekraczać.
Affinitor 2016-08-19 21:30   
Affinitor - Profil Affinitor
Masz rację, Voyager pojechał trochę za mocno, co nie zmienia faktu, że ego pana Sipińskiego bardzo cierpi przy jakimkolwiek komentarzu na jego temat, przy czym sam nigdy nie ma odwagi odpowiedzieć pod własnym nazwiskiem.
lysypiotr76 2016-08-19 21:23   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
Ależ Panowie bądźmy wobec siebie bardziej kulturalni. Czy to zaraz trzeba inwektywy typu ,,nędzny pseudo redaktorzyna "? Jesteśmy kulturalnymi ludźmi i tak też się traktujmy. Mnie tu często i gęsto od kretynow, baranów czy głupków wyzywano. Nawet jak ktoś z kimś się nie zgadza to można to w kulturalny sposob napisać.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy