Nowa Alitalia: Loty do Mediolanu-Linate

Nowa Alitalia: Loty do Mediolanu-Linate W najbliższy poniedziałek (12.01) ruszy nowa Alitalia, czyli Alitalia – Compagnia Aerea Italiana S.p.A., która przejmie aktywa, operacje, kontrakty i struktury handlowe dawnej Alitalii. Sporo pozytywnych zmian przygotowano dla polskich podróżnych. Przewoźnik kontynuuje obsługę rejsów z Warszawy do Rzymu. Dodatkowo uruchomi od 29 marca 2009 nowe połączenie z...
09/01/2009 14:51   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
ciutat 2009-01-11 11:44   
ciutat - Profil ciutat
zobaczymy jak beda walczyc, wyglada ze urzedzili nieco ruch LH ITalia ktora chyba myslala o Waw z malpensy, pozostaja do obsadzenie krakowy z mxp i fco , czekamy na dalsze ruchy na niebie
johner 2009-01-11 11:29   
johner - Profil johner
Szkoda tylko,że jednocześnie znika jeden z dwóch rejsów do Rzymu. Coś za coś...
lmajchrowski 2009-01-09 19:07   
lmajchrowski - Profil lmajchrowski
Mam nadzieje ze krakow znajdzie sie tez w polaczeniach alitali chociaz 2 razy dziennie. A tak poza tym to bedzie teraz mozna z waw wybrac sie praktycznie do kazdego miejsca we wloszech bardzo dobre posuniecie no i to centrum mediolanu a to sie liczy.
marecki 2009-01-09 16:18   
marecki - Profil marecki
stenus: no na to wygląda - na MXP juz jest ciasno, a podejrzewam , że na wielu trasach będą mimo wszystko bezpośrednio konkurować. Nie wiem jak wyglądają plany Lufy "Italia" - czy też zamierzają wprowadzić krajówki we Włoszech, czy tylko trasy europejskie?
humbak 2009-01-09 16:08   
humbak - Profil humbak
marecki: A może robią bazę na LIN, gdyż na MXP powstała Lufthansa Italia?
marecki 2009-01-09 16:06   
marecki - Profil marecki
no to Włosi ruszają! ale chyba będą mieć trochę więcej konkurencji teraz, zwłaszcza ze strony włoskiego wcielenia Lufthansy:)
humbak 2009-01-09 16:02   
humbak - Profil humbak
Prawdę mówiąc, spodziewałem się kilka miesięcy temu, że Air One otworzy połączenie WAW-LIN. Ktoś mi odpowiedział, że to nie ma sensu, ale jak widać jednak w końcu ktoś je otwiera. Na ruch point-to-point do Mediolanu + dalsze przesiadki krajowe, Linate jest doskonałe.
tomekk-81 2009-01-09 16:02   
tomekk-81 - Profil tomekk-81
zaszaleli bardzo ładnie z Pescarą i Aghero. Żeby odzyskać utraconą wiarygodność i zaufanie pasażerów musi się teraz sporo wysilić. Powinni w Polsce zacząć latać z jakiegoś kolejnego miasta.
tomekk-81 2009-01-09 15:33   
tomekk-81 - Profil tomekk-81
no i wreszcie będzie połączenie z Polski do Mediolanu Linate
katowiczan 2009-01-09 15:22   
katowiczan - Profil katowiczan
Dobrze że to połączenie powstaje. Dzięki temu WAW będzie miała połączenia z wszystkimi lotniskami w Mediolanie :)
tomekk-81 2009-01-09 15:03   
tomekk-81 - Profil tomekk-81
Godzina wyloty z WAW trochę późna, ale bardzo miło wspominam moje loty Alitalią i zamierzam niedługo skorzystać ponownie.
marqoos_pl 2009-01-09 14:57   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Dosyć dobra wiadomość, że będzie to Linate, ale wyłącznie dla pasażerów udających się do Mediolanu czy innych włoskich miast... Niestety, większość międzynarodowych lotów odbywa się wciąż z Malpensy, która jest dosyć daleko od centrum i od samego Linate... Ale... Czy liczą na aż tak szybkie odzyskanie nadszarpniętego zaufania klientów??? Zobaczymy...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy