Routes Europe w Krakowie już wkrótce

Routes Europe w Krakowie już wkrótce Konferencje Routes to najważniejsze w branży lotniczej okazje do spotkania przedstawicieli linii lotniczych, lotnisk i spółek usługowych. Dzięki formatowi konferencji, który łączy oficjalne spotkania typu speed-dating, formalne dyskusje oraz wydarzenia networkingowe, przedstawiciele branży mają możliwość przedyskutować potencjał nowych tras z wieloma osobami. Co roku...
16/04/2016 11:08   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_4afe3 2016-04-18 19:09   
gość_4afe3 - Profil gość_4afe3
Kelo: Pisząc poniżej (gość_0a735) nie miałem na myśli faktu, że takie połączenia się pojawią czy coś, tylko że takie opcje są chyba najbardziej możliwe z long-hauli; a czy szanse na nie są to nie wiem ;)
lysypiotr76 2016-04-18 16:57   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
Kelo Filmik z głupimi odpowiedziami prezydenta Kielc Bezcenne Nie wiem dlaczego wielu uważa że jak ktoś gdzieś przyjeżdza to zaraz po tym połączenie otworzy Qatar czy Emirates ciągle ma spotkania z potencjalnymi pracownikami na terenie różnych miast w Polsce Ale to tylko szukanie personelu RE 2016 to jest spotkanie branży Cathay Singapore Delta to jestem ciekaw jeśli ktoś będzie to jak wysoko postawiony w tej linii
gość_824b8 2016-04-18 08:44   
gość_824b8 - Profil gość_824b8
Krk bez nowego pasa nie ma szans na rejsy dalekiego zasiegu. Odpowiedni pas jest w KTW.
Kelo 2016-04-17 23:53   
Kelo - Profil Kelo
Goście zawsze humor potrafią poprawić na wieczór :) Jak już takie farmazony ciężkie wytoczone to ja też dodam od siebie bajkę na dobranoc. Któryś z warunków trzeba spełnić, żeby ten koncert życzeń linii zewsząd ściągnąć: [uwaga wszystkie opcje SF] 1 opcja- upadek LOT-> wejście Delta,AT, Air China itp na jego trasy do WAW. 2 opcja - wydłużyć pas/ lub nowy w KRK (wiadomo do USA jest rynek, u Chińczyków wypromowane miasto to "zadeptają"). 3 opcja - wypromować Gdańsk wśród Chińczyków, żeby zadeptali (chyba ich pas wystarczy na styk) xd Mozna by ten HUB w Obicach robić co ostatnio głośno w mediach, w ostateczności drugi Radom :P link zobacz link
gość_1037f 2016-04-17 20:56   
gość_1037f - Profil gość_1037f
Jeśli nie do Krakowa, to może do Warszawy. Za Deltą, Cathay Pacific czy Singapore Airlines w Warszawie jest wiele argumentów.
W Krakowie z dalekich linii najprędzej spodziewałbym się Delty lub kanadyjskiej Air Transat.
gość_0a735 2016-04-17 18:36   
gość_0a735 - Profil gość_0a735
gość_711d4: O ile na United/ Delta szanse jakieś moim zdaniem są, o tyle TAM sobie w KRK nie wyobrażam. Co do Air China/ Singapore to może turystyczne loty (trochę ludzi z tej części świata zwiedza jednak Kraków i okolice) chociaż bardziej bym tu widział przewoźników z Korei i Japonii. Tylko pytanie, czy jest wystarczający popyt na ww. połączenia?
gość_711d4 2016-04-17 11:24   
gość_711d4 - Profil gość_711d4
Ta konferencja będzie początkiem współpracy takich graczy jak United, Delta, TAM, Air China czy Singapore z portem w KRK, rozpoczęcie lotów transkontynentalnych z tego lotniska to bardziej kwestia miesięcy a nie lat.
gość_29b79 2016-04-16 23:02   
gość_29b79 - Profil gość_29b79
W 2006 roku Polska była jeszcze krajem o niewysokim potencjale na dalekie loty; teraz jednak wyniki LOT-u, Emirates i Qatar Airways pokazują, że potencjał jest spory i moim zdaniem w tym roku możemy spodziewać się nowych kierunków, tym bardziej, że na Routes Europe zawitają m.in Delta, Air Canada i China Southern Airlines.
lysypiotr76 2016-04-16 22:31   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
Kelo to było 10 lat temu A czy nowi przewożnicy po tym wydarzeniu weszli do WAW ? Nie wiem Ale w dyskusji wezmą udział przedstawiciele linii które latały lub latają do KRK Czy to jest szansa na nowe kierunki ? Nie sądzę
Kelo 2016-04-16 11:16   
Kelo - Profil Kelo
Czy pamięta ktoś jak to było w przypadku Warszawy, czy było warto to organizować? Chodzi o to czy nowi przewoźnicy po tym wydarzeniu weszli na Okęcie ?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy