Dominikana z Warszawy za 1397 PLN

Dominikana z Warszawy za 1397 PLN Bilety rezerwujemy w serwisie TUI. Naszą podróż z Warszawy na Dominikanę za 1397 PLN od osoby w dwie strony możemy zaplanować w terminie 18 - 25 marca 2016 roku. W cenę biletu wliczony jest przewóz bagażu rejestrowanego o wadze do 20 kg oraz ubezpieczenie.Warszawa - Punta Cana za 1397 PLN KUP BILET
12/03/2016 08:53   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
Yaco 2016-03-25 14:53   
Yaco - Profil Yaco
Affinitorze drogi - nie ma nad czym dewagować, bo to jest fakt geograficzny i mówienie "na" jest błędne. Odeślę Cię do audycji językoznawców Polskiego Radia, do której Cię już odsyłałem. Nie ma wyspy, która nazywa się Dominikana. Jest wyspa Haiti (Hispaniola). A co do wolności słowa - wolno Ci mówić wszystko, nawet niepoprawnie ;)
Affinitor 2016-03-15 00:02   
Affinitor - Profil Affinitor
Yaco: jesli lece do Haiti, to tez mam mowic, ze lece do Dominikany? A moze w ogole nie wolno mi wtedy mowic, ze bede na wyspie, ktora nazywa sie Dominikana?...
Affinitor 2016-03-15 00:01   
Affinitor - Profil Affinitor
A ja sie znowu powtórzę - do Dominikany, jesli mamy na myśli państwo, ale na Dominikanę jesli mówimy o wyspie. Dlatego na Kubę, a nie do Kuby (no chyba, ze do Jakuba), dlatego rownież na Maltę, jesli faktycznie tylko na Maltę (choć i wtedy do Malty bedzie ok), ale jesli na Gozo, to juz do Malty. Mozna dywagować na temat tego ile osob wie, ze Dominikana jest wyspa, na której sa dwa państwa, ale to juz inna para kaloszy. Mozna ewentualnie rozwiązać ten problem tak jak robią to Niemcy, ktorzy nie jeżdżą ani na Dominikanę, ani do Dominikany tylko do Republiki Dominikany.... :)
Yaco 2016-03-14 23:45   
Yaco - Profil Yaco
Powtórzę się z tym detalem, ale... "do Dominikany" - nie "na Dominikanę".
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy