Odprawa przez telefon komórkowy

Odprawa przez telefon komórkowy Od dzisiaj (03.11) dostępna jest odprawa biletowa przez telefon komórkowy na wszystkich rejsach Lufthansy. Kolejna usługa Lufthansy dostępna jest na razie tylko dla pasażerów warszawskiego lotniska Okęcie, ale za to aż do ponad 400 europejskich miast. Wprowadzenie usługi na polski rynek nie byłoby możliwe bez sukcesu jaki elektroniczny boarding odniósł na rynku...
03/11/2008 12:49   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
hamburg 2008-11-09 21:16   
hamburg - Profil hamburg
adams: A to dobrze....bo juz sie martwilem ze dzieciak nic nie ma do jedzenia i jeszcze mama i tata by mi dali *hihi*
gral 2008-11-09 21:10   
gral - Profil gral
no to jak widzisz miałem na ciebie oko :P
adams 2008-11-09 21:09   
adams - Profil adams
gralico zazdrosna: o 16 15 lwyladowala i to prawda leciała nad centrum. Pieknie widoczny rynek i Wawel.. :)
gral 2008-11-09 21:06   
gral - Profil gral
adamsie: czy to twoja 4-silnikowa Lufa przelatywała nisko nad centrum KRK i zakręcała w stronę lotniska około 16-tej? Jeśli tak to patrzyłem na Ciebie z zazdrością spod Dworca PKP
adams 2008-11-09 20:52   
adams - Profil adams
hamburg: alez kupiłem sobie i zjadłem, a spac owszem-trzeba bylo dluzej bo noc nam szybko minela a musielismy przeciez wstac o 8:00 :)
adams 2008-11-09 20:16   
adams - Profil adams
oj hamburg tak do zobaczenia na zlocie w PRG :-) jsg:kanapka z serem sałatą. Bulka z tkieego ciasta jak obwarzanki z Monachuium :) stenusiee: w sobote ok.8 zrobilem odprawe na lotnisku. Poszedlem sobie do gate 6 gdzie obok byli pasazerowie, ktorym odwolano lot LO do Paryza z powodu zlych warunkow atomosferycznych-MGŁY !! Pani zapowiadała, ze za 20 minut bedzie kolejny komunikat. Do tego czasu nasza lufthansa jeszcze nie wyladowala w KRK. Wkoncu wyswietlil sie komunikat " opozniony". Spytalem pani w gate czy cos waidomo wiecej co do opoznienia samolotu? ona odpowiedziala ze za 20 min bedzie kolejne info. W koncu o 8:20 powiedziano nam, ze lot zostal odwolany. Kazano nam isc do hali przylotu gdzie dostalismy swoje nadane bagaze, a nastpenie powiedziano nam zeby isc przebookowac do biura LOTu bo biura LH nie ma na lotnisku w KRK. Nastepny komunikat LOtu byl tak ze samolot zostal odwolany i paxy maja sie zglosic do biura. Kolejka sie powiekaszal. Po 1h stania w kolejce zauwazylem, ze jakas dziewczyna zadzwonila do LH. Wzialem od niej nr i tez tam zadzownilem. Powiedziano mi, ze naajbizszy lot jaki proponuja to KRK-MUC od 17 albo wczesniej o 10 z groszami przez WAWe LOtem z klasie biznes, ale pan nie mogl tego zaznaczyc bo to moze tylko biuro. Wiec potwierdzilem ten na 17. Potem gdy po 1h i 30m dostalem sie do okienka gdzie pani zaproponowala mi lot o 17(wspomnialny wczesniej) lub naa 13 na liste rezerwowych. Wiec "wzialem" to i poszedlem do check-in tam dano mi voucher na jedzenie w wysokosi 50 PLN w restauracjI PANORAMA. O 11 zglosilem sie do check-inu na lot o 13 do MUC pan powiedzial ze jestem na lisie rezerowych, przerwala mu druga kobieta siedzaca obok ktora dala mi wczesniej voucher, ze mam leciec o 13 bo tak jest ustalone. Wkoncu o czasie odlecialem do MUC, bylo ok. 10 miejsvc wolnych ,ale tylko ja i jeszcze ktos jeden lecial tym samolotem z rejsu odwolanego o 8:40 a reszta zostala przebookowana na 17. I tak o 14:40 spotalem sie w strefie przylotow z hamburgiem :)
hamburg 2008-11-09 18:40   
hamburg - Profil hamburg
adams: Oh to ty taki....uzgodnilismy ze lepiej pospimy dluzej i nie zjemy sniadania :-) Ty mogles przeciesz tez cos sobie kupic na lotnisku :-))) / mama stenus i tata gral: Musiecie lepiej wychowac wasze dziecko.....szczegolow tutaj nie bede pisal :-)
Moim zdaniem (mimo ze krutko) spotaknie sie udalo i juz sie ciesze na PRG, prawda adams? *hihihi*
jsg 2008-11-09 17:48   
jsg - Profil jsg
adams: taka kanapka z serem w wielozbożowej chrupiącej podłuznej bułce?
humbak 2008-11-09 17:23   
humbak - Profil humbak
adamsie: Jak milo, ze juz wrociles. Opowiadaj o wczorajszej przygodzie z odwolaniem rejsu i stand-by.
adams 2008-11-09 17:20   
adams - Profil adams
no dolecialem w koncu do KRK 15 minut wczesniej. Lufthansa poczestowala pyszna kanapką (tak, tak hamburg mnie dzis nie nakarmił :P gralu: nie balowalismy w zadnym banku i koniec :-) Pozdrawiam
humbak 2008-11-09 16:03   
humbak - Profil humbak
gregoriu: Wychowujemy synka na samodzielnego obywatela, wiec chcemy, aby umial sobie radzic.
gregory 2008-11-09 15:55   
gregory - Profil gregory
No proszę, tata stenus i mama graludra nie dali kieszonkowych? Nieładnie...
humbak 2008-11-09 15:51   
humbak - Profil humbak
Okreslenie "pi€knie opiekuje" oznacza, jak rozumiem, ze zapewniony ma byt finansowy? :o))))))))) Bardzo mi sie spodobala ta literowka.
hamburg 2008-11-09 15:33   
hamburg - Profil hamburg
gral: Nie...bylismy w barze z bardzo mila obsluga :-))))
Ja juz jestem w HAM...a adams dopiero teraz chyba wylatuje z MUC :-)
gral 2008-11-09 12:18   
gral - Profil gral
a byliście na imprezie w banku? :) jadąc wczoraj do KRK (hamburgu pociąg zatrzymał się zgodnie z planem na dworcu w Krakowie) czytałem, że młodzi Niemcy imprezują teraz w różnych dziwnych miejscach mniej lub bardziej publicznych, np. na parkingu piętrowym albo właśnie w banku w pomieszczeniu z bankomatami :)))
adams 2008-11-08 21:59   
adams - Profil adams
ja tez nakarmilem hamburga wiec wasz kuzyn nie jest tu w MUC glodny ;- )
mrader 2008-11-08 21:59   
mrader - Profil mrader
nie szkodzi ...hamburg przetłumaczy na polski ;x
adams 2008-11-08 21:57   
adams - Profil adams
a i przepraszam za te bledy :P
adams 2008-11-08 21:56   
adams - Profil adams
moye napize tak üpo stenusowsku: juzem jest w MUC hamburg sie mn pi€knie opiekuje i mam nadzieje, ze tak do jutra pozostanie :P
hamburg 2008-11-08 21:55   
hamburg - Profil hamburg
gral/stenus: No co wy? :-) To adams ta ,,sodoma i gomora´´....wyciagnal mie na spacer.....tylko ze ten spacer skonczyl sie przy granicy miasta....strasznie nogi mie bola :-)))))) Jestesmy po kolacji....synek adams nakarmiony :-) A wiec mama i tata (stenus i gralica) nie musza sie martwic :-)))
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy