Polecimy z Katowic do Kijowa

Polecimy z Katowic do Kijowa Polecimy z Katowic na Ukrainę. Tanie linie lotnicze Wizz Air uruchamiają pierwsze tanie połączenie na Ukrainę. Loty na trasie do Kijowa rozpoczną się już w styczniu. Połaczenie wykonywane będzie trzy razy w tygodniu (wtorki, czwartki i soboty) przez Wizz Air Ukraina. Katowice - Kijów (Borispol) (-2-4-6-) Kijów (Borispol) - Katowice (-2-4-6-) Lot do Kijowa...
21/10/2008 14:36   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2008-10-29 15:53   
humbak - Profil humbak
mirasie: uffff...
miras 2008-10-29 15:36   
miras - Profil miras
stenusie: ja już wytłumaczyłem hamburgowi na privie co to jest mineta. I napisałem, że w tym przypadku jest to niemożliwe.
humbak 2008-10-29 15:31   
humbak - Profil humbak
A proposito Wizza, to dzis Wizz z Bergamo do Katowic... opozniony z 12:50 na 22:00. I podaja, ze rejs juz jest zamkniety. Czyzby w ogole odwolali? Klebi sie tlum przy biletterii, zeby zmieniac na KRK FRancowate. Ile razy ejstem w BGY, tyle razy Wizz opozniony megasnie! Co oni robia?
adams 2008-10-29 15:31   
adams - Profil adams
hamburgowi chodziło zapewne o minięcie :)
humbak 2008-10-29 15:29   
humbak - Profil humbak
mirasie: Chetnie zagrzeje, pod warunkiem, ze insza duppa tam juz nie zasiadzie zanim wejde do samolotu.Od czasu, jak juz nie mam priority, cenie swoj czas i wchodze do samolotu prawie jako ostatni. I najczesciej siedze przy oknie. :o) hamburgu: O co Ci chodzi z ta mineta? :o)
marqoos_pl 2008-10-27 18:19   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
wow, super wiadomosć :)

(a ja już w Dublinie, w RPA było suuuuper), pozdrawiam
hamburg 2008-10-26 15:38   
hamburg - Profil hamburg
*hehehe* Ciekawe minecie stenusa i mirasa :-)
miras 2008-10-26 15:35   
miras - Profil miras
stenus: widzę, że Ty podobnie jak hamburg, pod szczęśliwą gwiazdą urodzony. (We srodę zagrzej miejsce w samolocie to w 3 rzędzie od tyłu po prawej stronie z tym małym lukiem bagażowym nad głową)
hamburg 2008-10-26 15:02   
hamburg - Profil hamburg
stenus: No wiem wiem, i tak powinno byc :-)
humbak 2008-10-26 15:00   
humbak - Profil humbak
hamburgu: Wiem wiem, pamietam. Niemniej roznica zasadnicza, ze TY musiales skarge pisac, a ja mialem zapewnione prawa pasazera. :o)
botros 2008-10-26 14:49   
botros - Profil botros
hamburg: dzięki za stronkę; zajrzę tam no a jak jest taka dobra, to może da się ją rzeczywiście na stronę pasażera do kalendarza dostawić :)
botros 2008-10-26 14:46   
botros - Profil botros
stenus: no to Ty też farciarz jesteś; a za 7 E to se możesz pełno biletów z promocji RRancy za 0,1 CT kupić :)
hamburg 2008-10-26 14:38   
hamburg - Profil hamburg
stenus: *hihi* ale po mojej skardze dostalem zwrot kosztow za benzyne na trasie Ilawa-Dzialdowo-Ilawa :-)
humbak 2008-10-26 14:31   
humbak - Profil humbak
A proposito profesjonalizmu, to musze napisac Wam o hiszpanskich kolejach. WCzoraj jechalem z Kordoby do Sewilli. Moj pociag byl opozniony 2,5 godziny. Jak przyjechal w koncu, to w pociagu dostalismy wszyscy w wagonie (pociag skladal sie z jednego wagonu! bo w jechal z Barcelony do malagi i sewilli, ale w kordobie go rozlaczali - 3 wagony do malagi, a jeden do sewilli! Jeszcze nigdy nie jechalem pociagiem skladajacym sie z jednego wagonu! hihi), wiec wszyscy dostali torbe z kanapka, donutem i napojem, jako przeprosiny. A w Sewilli na dworcu poszedlem do obslugi klienta i dostalem calkowity zwrot za podroz, gdyz opoznienie bylo wieksze niz 60 minut. Wiec podroz wyszla mi za darmo w sumie. hihihi Co parwda bilet kupilem za 7 euro, ale i tak piechota nie chodzi. Tak wiec polskie koleje jeszce daleko w tyle, prawda hamburgu? :o)
jsg 2008-10-26 14:26   
jsg - Profil jsg
hamburg: to fajne te statystyki; admin: czy da sie cos takiego wprowadzic do kalendarza lotow?
hamburg 2008-10-26 14:14   
hamburg - Profil hamburg
botros: Jest w internecie taka strona ,,flightmemory´´ i tam mozna sobie prowadzic takie statystyki :-)
botros 2008-10-26 12:29   
botros - Profil botros
hamburg: Ty statystki studiujesz??? :)
botros 2008-10-26 12:28   
botros - Profil botros
ja też raz dostałem w LH podwyższenie klasy z eco na business na trasie FRA-LYS; drugi raz byłem prawie blski dostania overa na trasie KTW-LYS via DUS. Lot z dwu i półgodzinnym opóźnieniem startu z KTW. Dostaliśmy prowiant w barze; a w DUS samolot na nas czekał pół godzinny, bo było czterech Polaków na tym rejsie. To się nazywa profesjonalizm :) akurat wtedy nie było mi po drodze zostać na noc w DUS :)
hamburg 2008-10-26 11:36   
hamburg - Profil hamburg
No na ,do tej pory 93 ( 38% tradycyjne linie) rejsy w tym roku, by mie to raczej zdziwilo jak by sie nie stalo :-)))
Tym razem mie to ucieszylo....ale pamietam jak wracalem latem z PEK to jak by mi sie to wtedy wydarzylo miej by mie to cieszylo bo nastepnego dnia mialem leciec do LWO i wrazie jakiegos overbookingu pokrzyzowalo by mie te plany.
marian 2008-10-26 11:06   
marian - Profil marian
mnie tez sie marzy jakis over, moze w drodze powrotnej z HAV :) bo do to raczej nie, hehe
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy