Meksyk turystycznym hitem 2015 r.

Meksyk turystycznym hitem 2015 r. Analitycy portalu TripAdvisor uwzględnili zarówno przyrost liczby rezerwacji w obiektach turystycznych w danym mieście, jak i liczbę oraz ocenę w nowych recenzjach. Na podstawie specjalnego algorytmu wytypowali "Wschodzące kierunki" ("Destinations on the rise") na 2016 r. Pasazer.com jak zwykle przy takich zestawieniach podpowiada, jak najlepiej dolecieć...
27/12/2015 10:53   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
wroord 2016-02-26 02:18   
wroord - Profil wroord
Cale wybrzeze Meksyku na poludnie od Cancun nazywane jest Riviera Maya. Do Cancun jezdzi mlodziez na "beach party" a do Riviera Maya rodziny i osoby chcace wypoczywac w spokoju. Tulum ma ruiny Majow ale ladniejsze plaze sa kolo Playa del Carmen and Puerto Morelos szczegolnie Punta Maroma. To tak jakby ktos sie wybieral.
Magnum 2016-01-24 14:44   
Magnum - Profil Magnum
Cancun wydaje się odchodzić pomału w przeszłość,chociaż nie ujmując jest to wspaniałe miejsce wypoczynku i dosyć luksusowe,podobnie jak Puerto Vallarta czy Acapulco.
W każdym razie nie są to miejsca oblegane przez Polaków ale Amerykanów,Francuzów czy Niemców.
Wydaje mi się że najlepiej korzystać z usług Dial World Exchange co wychodzi około 80 euro za pobyt tygodniowy za osobę w apartamencie klasy lux.Gorzej z przelotem gdyż poniżej 3000 złotych od osoby raczej się nic nie znajdzie.Ja raczej polecam Iberię z Madrytu.
gość_cf7f5 2016-01-06 14:43   
gość_cf7f5 - Profil gość_cf7f5
Bzdury.
Oby Tulum nigdy nie stało się konkurencją dla Cancun.
BA850 2015-12-29 20:48   
BA850 - Profil BA850
Z Luton do Brighton da się dojechać pociągiem bez przesiadki...
spooks 2015-12-27 22:44   
spooks - Profil spooks
W Meksyku niestety jeszcze nie byłem, ale do akapitu o Kartagenie mogę wtrącić 3 grosze.
Kartagena jest chyba najciekawszym architektonicznie miastem w Kolumbii. Poza tym ma dość niezłą bazę hotelową i szerokie plaże. Nieopodal znajduje się Santa Marta, jedna z ulubionych miejscowości kolumbijczyków do spędzania wakajci. Samo miasto nie zachwyca ale stąd startują wszystkie wyprawy do Parku Narodowego Parque Tayrona, który oferuje najpiękniejsze kolumbijskie plaże nietknięte zanadto cywilizacją (obowiązuje zasada że co wnosisz ze sobą do parku, musisz z niego wynieść - nietolerowane jest zaśmiecanie i wszyscy się o dziwo do tego nakazu stosują).

Co do dolotów, dla tych, którzy nie chcą się bawić w wyrabianie wizy tranzytowej do USA, można dolecieć z Europy do Bogoty lub Panamy a potem na osobnym bilecie dolecieć sobie bezpośrednio do Kartageny (Avianca z innych destynacji w Kolumbii lub liniami Copa z Panamy). Santa Marta także ma swoje lotnisko ale dolecieć można tak wyłącznie z innych destynacji wewnątrz Kolumbii (LAN, Avianca, Viva Colombia). Lądowa podróż między miastami (liczne połączenia autobusowe wielu firm) trwa w zależności od trasy od 3 do 5h (całkiem komfortowe autokary).
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy