Eurowings odlatuje z Poznania

Eurowings odlatuje z Poznania Loty z Wielkopolski do Zagłębia Ruhry wykonywane są obecnie cztery razy w tygodniu: w poniedziałki, środy, czwartki i piątki. Na trasie operuje bombardier CRJ900. Ostatni rejs ma zostać wykonany 25 marca 2016 r.Przewoźnik potwierdził te informacje o odwołaniu lotów, podając, że wyniki trasy nie były satysfakcjonujące. O komentarz w tej sprawie zwróciliśmy się także do portu...
18/12/2015 07:44   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_d45aa 2015-12-23 00:07   
gość_d45aa - Profil gość_d45aa
A takie ładne lotnisko :-(
tomwkr7 2015-12-22 16:50   
tomwkr7 - Profil tomwkr7
Affinitor; prześladowczą powiadasz? :D:D:D no ładnie brniemy coraz głębiej :) Nie potrafię rozmawiać merytorycznie tak? Więc napisz mi co w mojej wypowiedzi było niemerytorycznego i czym i w którym miejscu uraziłem kogokolwiek? Zacytuj słowa gdzie użyłem obraźliwego stwierdzenia w stosunku do kogokolwiek?
Ty wydajesz się być adwokatem w/w GOŚCIA bo on jakoś nie wnosi zażalenia że został moją wypowiedzią urażony.
I tak na zakończenie jeżeli ten gość się czymkolwiek dzieli to raczej są to spostrzeżenia bo wrażenia można mieć z fascynującej wycieczki np.
Affinitor 2015-12-22 14:51   
Affinitor - Profil Affinitor
mietek: ja tam lubię wszystkie teorie spiskowe, także te, że Warszawa z premedytacją zabija LCJ i Modlin otwarto po to, żeby ich zniszczyć, jak i te, że do Krakowa to latają tylko turyści i Krakusy, więc loty do KTW nie mają żadnego sensu. A najbardziej lubię te, że LOT powinien przestać tyle latać z Warszawy i zacząć wozić pasażerów Lufie lub innym przewoźnikom do ich hubów, no bo przecież oni płacą podatki. :)
mietek 2015-12-22 14:11   
mietek - Profil mietek
Uwielbiam te teorie spiskowe, że gdyby WRO lub POZ miały tyle połączeń co KRK to też by samoloty latały pełne lub że GDN, WAW i KRK są promowane:) Wszystkie linie, które latają do KRK i nie ma ich we WRO lub POZ mogą tam latać, bo nikt nie może im tego zabronić. Tak więc albo nie widzą potencjału albo potencjał jest za mały i wolą tym samolotem latać w inne miejsce. Dziękuję:)
Affinitor 2015-12-22 10:31   
Affinitor - Profil Affinitor
no to się ubawiłem. tomwkr7: masz manię prześladowczą? A wiesz, że to można leczyć? Szkoda, że zamiast rozmawiać merytorycznie potrafisz tylko hejtować. Nie wiem kim jest gosc_c7cbd, ale wiem, że przynajmniej podzielił się swoimi wrażeniami, zaś Ty dzielisz się tylko swoją frustracją, współczuję.
tomwkr7 2015-12-22 10:16   
tomwkr7 - Profil tomwkr7
Affinitor; nie będę się wdawał z tobą w zbędne dyskusje ale widać, że ty sam też nie wiesz co piszesz i odnoszę wrażenie że post GOŚCIA do którego się odniosłem należy właśnie do ciebie.
Pozdrawiam i Wesołych Świąt.
Affinitor 2015-12-22 10:00   
Affinitor - Profil Affinitor
żeby uprzedzić głupawe komentarze: "hejt: obraźliwy lub agresywny komentarz zamieszczony w Internecie" (SJP). W poście gościa ani nic obraźliwego, ani agresywnego, natomiast w tym co napisałeś tomwkr7 i owszem... :(
Affinitor 2015-12-22 09:57   
Affinitor - Profil Affinitor
tomwkr7: może nie używaj słów, których znaczenia raczej nie znasz? Jeśli w którejś z wypowiedzi jest hejt, to raczej w Twojej, a nie goscia_c&cbd, on podzielił się swoją opinią, Ty się możesz z nim nie zgodzić, możesz też to uzasadnić, ale wolisz właśnie hejtować i wydaje Ci się, że skoro zarejestrowałeś sobie nicka to niby nie jesteś anonimowy i czujesz się lepszy.
tomwkr7 2015-12-22 09:50   
tomwkr7 - Profil tomwkr7
gość_c7cbd; cyt."Lufa ostatnio (sam się o tym mogłem przekonać, bo leciałem, a do FRA latam często i byłem bardzo zdziwiony) zamieniła B733 w katowicach na Airbusy A319...." i za chwilę cyt."do Krakowa leciał wtedy A319...".
Widać ewidentnie, że niektórzy GOŚCIE na tym portalu sami nie wiedzą co piszą, byle napisać i hejtować.
Żeby móc porównać potencjał danego regionu nie wystarczy zobaczyć na tablicy lotów bądź FR jaki samolot leci w danej chwili do nas. Dobrze jest porównać też częstotliwość lotów danego dnia i ilość oferowanych destynacji przez danego przewoźnika.
P.S. ten nudny, przereklamowany, zapyziały itp. Kraków odwiedza co roku średnio 10mln. turystów więc więcej nie trzeba komentować.
gość_c7cbd 2015-12-22 01:25   
gość_c7cbd - Profil gość_c7cbd
gość_16fea skoro KTW obsłużyły ponad 3 mln pasażerów w tym roku to będzie niecały lub około 1 mln mniej niż w KRK to wcale nie znaczy, że te porty są położone zbyt blisko siebie.. gdyby z Katowic chciały korzystać linie tradycyjne to by znalazły spokojnie pasażerów.. Lufa ostatnio (sam się o tym mogłem przekonać, bo leciałem, a do FRA latam często i byłem bardzo zdziwiony) zamieniła B733 w katowicach na Airbusy A319 i A320 a czasami byłem w szoku na A321 po południu o 16:40 z FRA-KTW.. do Krakowa leciał wtedy A319 a do Warszawy B733... to oznacza tylko jaki potencjał mają Katowic i uważam, że razem z Krakowem te lotniska nie kolidują ze sobą... Krk obsługuje Kraków; turystykę i biznes, a Pyrzowice obsługują kilku milionowy Śląsk.... nie widzę zatem problemów.. oby dwa lotniska rozwijają się świetnie... A tak poza WAW, KRK, GDA i KTW, które są ewidentnie rentowne, to uważam, że potencjał duży jest niewykorzystany ani we WRO ani właśnie w Poznaniu... a zwłaszcza w... Lublinie! Bo gdyby to miasto miało dobrych zarządców to by mogłobyć tak popularne jak Kraków.. i mówię to jako osoba ze Śląska.. to jest miasto, które moim zdaniem ma większy potencjał od nudnego i przereklamowanego Krakowa...
gość_16fea 2015-12-19 16:03   
gość_16fea - Profil gość_16fea
gość_a4b0a Jednak uważam że mekka ma rację To jeszcze nie czas i nie ten popyt jak w Niemczech i UK Tu najlepszym przykładem jest Kraków i Katowice gdzie linie sieciowe poza Lufthansą wybierają KRK i przykład z mojego podwórka Liverpool i Manchester Sieciówki stawiają na Manchester a tanie linie i czartery na Liverpool podobnie jak w Katowicach Po prostu te dwa porty są położone zbyt blisko siebie Pozdrawiam
gość_bedd6 2015-12-19 14:06   
gość_bedd6 - Profil gość_bedd6
W GDS ostatni rejs widnieje w dacie 25.03.2016 = kierunek jest skasowany
m76 2015-12-19 08:35   
m76 - Profil m76
Temat braku lotów do DUS od S16 jest znany od 2 miesięcy.
Proponuję najpierw poczekać na jakiekolwiek stanowisko z POZ lub EW, a potem wrzucać info :)
gość_4ccb3 2015-12-18 21:10   
gość_4ccb3 - Profil gość_4ccb3
gość_a30ab: Kolejna kwestia dotyczaca Germanwings w Niemczech i ich lotow z lotnisk regionalnych: zauwaz, ze Ryanair ma znacznie mniejsza obecnosc w Niemczech niz w Polsce i dopiero zaczyna sie tam rozwijac i otwierac nowe bazy, tak jak ostatnio w Berlinie. Z tego powodu Germanwings mial mniejsza konkurencje na lotniskach regionalnych niz Eurolot czy LOT w Polsce.
gość_848a4 2015-12-18 20:24   
gość_848a4 - Profil gość_848a4
gość_a4b0a; no właśnie większych bzdur jak ty napisałeś to też nie czytałem.
gość_988ef 2015-12-18 20:13   
gość_988ef - Profil gość_988ef
a4b0a- marna prowokacja.
Polska jest rynkiem jakim jest - rozwijamy się - idziemy do przodu, to najwazniejsze. Skoro grupie LH nie opłaca się trasa POZ-DUS, to z niej rezygnuje. Ekonomia !!! Gdyby zarabiali na tej trasie, to nie rezygnowaliby z niej. Kto ma latać do DUS, jak nie grupa Lufy, która może pokryć i ruch turystyczny/point to point, biznes i transfery? :|
gość_a4b0a 2015-12-18 17:57   
gość_a4b0a - Profil gość_a4b0a
do mekki!!! Bzdura gdyby w innych portach było tyle przewoźników co w KRK też by się rozwijały ale jak centrala prze do przodu tylko 3 porty tj.GDN, WAW I KRK to jest sytuacja jak jest. Zresztą niedawno jakiś mądraliński powiedział, że w Polsce powinny być tylko 3 lotniska do obsługi pasażerów przynoszące zyski tj. GDN, WAW I KRK. Więc na co maja liczyć pozostałe porty??? A sprawa podziału slotów, tras itd. to co myślicie, że Wszystkie linie chcą latać tylko do WAW, KRK i GDN??? Przecież tu chodzi o biznes i ciężkie pieniądze, które pompuje się tylko w nieliczne rejony którym tworzone celowo warunki mają sprzyjać ich rozwojowi.
gość_dfd2a 2015-12-18 17:37   
gość_dfd2a - Profil gość_dfd2a
SK też ogranicza ilość rejsów do POZ do 2 dziennie.
usuniety 2015-12-18 14:18   
usuniety - Profil usuniety
Polska jest zbyt słabym rynkiem i zmienia się to bardzo powoli a jedynym wyjątkiem od tego jest rozwój siatki w Krakowie.
gość_710bb 2015-12-18 12:57   
gość_710bb - Profil gość_710bb
gość_a30ab: Takim przewoznikiem byl Eurolot, ktory oferowal loty z lotnisk regionalnych na najbardziej dochodowych trasach (np. z Wroclawia do Paryza i Zurichu), ktore pozniej byly tez objete CS. Tego przewoznika juz nie ma.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy