Lądujemy w... hubie Air France w Paryżu-CDG

Lądujemy w... hubie Air France w Paryżu-CDG Główne paryskie lotnisko zostało otwarte w 1974 r. i cały czas jest rozbudowywane. To baza linii Air France, które razem z partnerami z sojuszu SkyTeam wykorzystują trzy spośród łącznie dziewięciu terminali CDG. Pasażerowie tej linii i aliansu mogą skorzystać z nowoczesnej infrastruktury, która zapewnia sprawną obsługę, wygodę i szybkie przesiadki. Pasazer.com w...
28/06/2015 12:26   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_61d67 2018-06-23 17:58   
gość_61d67 - Profil gość_61d67
I dalej nie wiem jak się dostać na terminal 2 G.
salesmenpolska 2017-12-21 20:06   
salesmenpolska - Profil salesmenpolska
A co do CDG to na tle innych duzych hubow jest bardzo brzydkie, haotyczne, trudne w przesiadkach w ciagu nawet 2 godzin (45’ to kpina) - podobnie jak same linie Air France! Na ich tle KLM i Schiphol to jak porownanie starego Citroena do Mercedesa!
salesmenpolska 2017-12-21 20:02   
salesmenpolska - Profil salesmenpolska
Nie znam pasazera z dawnych czasow ale od roku moze go ogladam i podoba mi sie. Nie da sie wszystkich zadowolic, zelaszcza w Polsce...
gość_d5a3d 2015-07-01 16:21   
gość_d5a3d - Profil gość_d5a3d
Najgorsze lotnisko na jakim byłem. Znaleść gate'a to duża sztuka. Projektant był idiotą.
wroord 2015-07-01 12:01   
wroord - Profil wroord
gość_f5cfe - niestety musze sie zgodzic z twoja opinia. Do tego dochodza zazwyczaj bardzo nieuprzejmi urzednicy gdy nie mowi sie do nich po francusku.
gość_f5cfe 2015-06-30 13:32   
gość_f5cfe - Profil gość_f5cfe
Chyba jedno z najgorszych lotnisk na jakich byłem - zimne, nieprzyjazne, chaotyczne, oferta sklepów i restauracji minimalna, zła komunikacja między terminalami, i wszędzie czuć "plastik" - przerost formy i wyobraźni projektantów nad funkcjonalnością i przyjemnością dla pasażerów.
pede 2015-06-29 18:41   
pede - Profil pede
@gość_f35a0: No popatrz, a ja kiedyś, jak pisałem komentarz niżej, wchodziłem nawet kilkadziesiąt razy dziennie na pasażera, aby prowadzić bardzo ciekawe dyskusje na forum. Rozumiem, że według ciebie powinienem wchodzić na pasażera tylko wtedy, gdy chcę przeczytać jakiś tandetny tekst, który czytałem już gdzieś indziej kilka dni czy tygodni wcześniej? Co do artykułu o lotnisku CDG, to dobrze że takie się pojawiają, ale jest to niewielki procent dobrych tekstów.

Cóż... od jakiegoś czasu pasażer stara się przyciągnąć ludzi tym, że staje się takim facebokiem dla podróżujących. Jeżeli na administracji nie robi wrażenia to, że ludzie albo poodchodzili od pasażera albo znacząco ograniczyli aktywność (jak np. ja), to trudno. I tak wchodzę tu wyłącznie z przyzwyczajenia (które słabnie oczywiście), bo większość przydatnych wiadomości czytam sobie na innych stronach dużo wcześniej. Jedynie na pasażerze potrafią mnie zainteresować jeszcze artykuły z cyklu "Lądujemy w...", o ile nie jest to miejsce gdzie prawie nikt nie lata. I żadne "usługi dodatkowe" tj. podróżnicze fejsbuki mnie tu nie zatrzymają, a szkoda.
spider_85 2015-06-29 13:18   
spider_85 - Profil spider_85
pede: Dokładnie, ostatnio się zdarza, że na portalu w ogóle nie związanym z lotnictwem jakaś informacja jest dużo wcześniej niż tutaj. A co gorsza to czasem tutaj się nawet nie pojawi...
gość_f35a0 2015-06-29 06:17   
gość_f35a0 - Profil gość_f35a0
mnie nowy pasazer sie podoba. Przez chwile, po wprowadzeniu wszystkich nowosci, bylo slabiutko, ale teraz jest dobrze. Pasazer.com otworzyl sie na nowych uzytkownikow. Forum pod tekstami mogloby w ogole przestac istniec tak naprawde bo niedlugo dojdzie do tego ze czytelnicy wchodza dla durnych komentarzy a nie dla samego tekstu :) a artykul o CDG akurat dla mnie gdyz w listopadzie mam przesiadke na Dominikane
pede 2015-06-28 23:23   
pede - Profil pede
@spider_85: niestety podzielam Twoje zdanie, chciałbym zobaczyć dawnego "pasażera". Kiedyś to było coś... wchodziłem kilkanaście, jeśli nie kilkadziesiąt razy dziennie na stronę, czytałem ciekawe "newsy" i prowadziłem interesujące dyskusje. A teraz co? Wejdę jak mi się nudzi, albo przy okazji gdy zauważę że mam jeszcze "pasażera" w zakładkach. Jeszcze. I co mnie tu czeka? "Newsy" o których już dawno wiem z innych źródeł, denne w większości dyskusje i wzajemne obrażanie się. Dawny "pasażer" już długo nie istnieje. Teraz liczy się tylko kasa, klasa biznes i pisanie marnej jakości relacji z miejsc gdzie mało kto lata. "Pasażer" to jeden z lepszych przykładów tego, że nowe, nie znaczy lepsze.
gość_3f4f1 2015-06-28 20:04   
gość_3f4f1 - Profil gość_3f4f1
Nie znam części 2 - non schengen ale terminal 1 to w tej chwili chyba najgorszy terminal w europie, oczekiwanie na nim dłużej niż godzinę to prawdziwa tortura... część 2 schengen wcale nie jest lepszy duża hala jak na dworcu kolejowym i ograniczona ilość sklepów...
spider_85 2015-06-28 13:35   
spider_85 - Profil spider_85
Fajnie są te cykle ,,Lądujemy w ...", ale szkoda, że kompletnie nie interesujecie się tym co się dzieje u nas... W Katowicach oddano wczoraj do użytku nowy termina, a tu ani słowa, w Krakowie nowy terminal z kolei powstaje, a na pasazer.com żadnej relacji, zdjęć - NIC. W Gdańsku też coś budują, czy remontują i ani słowa. Nie wiem czy to tylko mnie się tak wydaje, ale mam wrażenie, że o ile kiedyś ten portal prowadzony był z pasją, to teraz jest to już tylko czysta komercja. Tęsknię za dawnym pasazer.com.
gość_50884 2015-06-28 13:28   
gość_50884 - Profil gość_50884
Nie lubie CDG.
gość_b445f 2015-06-28 13:24   
gość_b445f - Profil gość_b445f
moim zdaniem lotnisko zadna rewelacja
marqoos_pl 2015-06-28 13:09   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Brzydkie i nieprzyjemne lotnisko!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy