Maj w Krakowie: sukces nowych połączeń

Maj w Krakowie: sukces nowych połączeń Tegoroczny maj był jednocześnie rekordowym piątym miesiącem w historii lotniska. Ruch tylko na połączeniach regularnych wzrósł o 11 proc.Więcej o 3 proc. było także operacji lotniczych. Łączna ich liczba osiągnęła poziom niecałych 3,3 tys. Port lotniczy chwali się także wynikami przewozowymi na nowo otwartych w maju trasach. Do Londynu-Heathrow British Airways przewiozły...
02/06/2015 09:01   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
misiok 2015-06-29 07:45   
misiok - Profil misiok
@gość_50884 - chyba lekko przesadzasz z tą krytyką. Wszystko byłoby OK, gdybyś napisał jeszcze na początku wypowiedzi: "moim zdaniem".
Bo MOIM ZDANIEM, Kraków ma swój urok i chętnie tam jeżdżę nawet tylko po to, by wypić kawę na Rynku, czy przespacerować się po Kazimierzu. W większości miast, które są atrakcjami turystycznymi nie ma wiele więcej ponad "kawałek starego miasta", czy to jest Kraków, Gdańsk, czy Praga lub Wiedeń.
Lotnisko w Krakowie jest w stanie budowy i za chwilę będzie całkiem ładne, więc nie wiem, bo nie napisałeś na czym jego "paskudność" polega.
gość_bdce7 2015-06-28 23:17   
gość_bdce7 - Profil gość_bdce7
gość_50884; dziękujemy za spostrzeżenia. Skoro twierdzisz, że jak każde polskie miasto to znaczy że na twoim podwórku też jest typowy polski "folklor" więc o co halo?
gość_50884 2015-06-28 20:46   
gość_50884 - Profil gość_50884
Wrocilem wlasnie z Krakowa i doloze sie do ich stytystyk za czerwiec, ale stwierdze tylko jedno: Krakow to chyba najbardziej przereklamowane miasto w Polsce z paskudnym lotniskiem i jakimis nawiedzanymi mieszkancami, ktorzy mysla, ze sa wszedzie naj, naj, naj. A w tym miescie oprocz kawalka starego miasta jest zwykle polskie miasto: szyre bloki poopinane szmatami reklamowymi, syf i typowy polski "folklor". Dziwie sie, ze tam jezdzi tyle turystow, nie chce obrazac ani dotknac mieszkancow-patriotow, ale w tym miescie jest jeszcze tyle do zrobienia, potencjal moze jest na wiecej, generalnie bylem, wystarczylo mi i na dlugo juz mnie tam nie bedzie.
michal5 2015-06-06 21:28   
michal5 - Profil michal5
Tymczasem na stronie Jet2.com pojawiło się połączenie Kraków-Manchester od końca kwietnia 2016, loty w czwartki i niedziele.
gość_b61bf 2015-06-03 22:22   
gość_b61bf - Profil gość_b61bf
na flightradar24 klikam w krk i mam bitish, klm,lufthansa,ryanair,easyjet,lot,finnair,swiss, airberlin,brussels,alitalia,norwegian,germanwings,austrian,jet2,vueling oraz klikam ktw i mam wizz,wizz,wizz,wizz,lufthansa,wizz,wizz,ryanair,wizz,wizz,lot,wizz,wizz,i mnie to strasznie nudzi
misiok 2015-06-03 18:40   
misiok - Profil misiok
@gość_93880 - większości z nas nic nie boli. W Katowicach również są wzrosty :)
A pas trzeba w Krakowie budować nowy po prostu, bo remont tego, który jest nie ma sensu. Decyzja jest podjęta i pewnie w przyszłym roku ruszy budowa.
gość_93880 2015-06-03 17:50   
gość_93880 - Profil gość_93880
Do gość_67568. Kraków nie będzie zamykał DS bo zamyka go co noc i remontuje. Tak jak dotychczas robiły to Katowice ( tam sie nawet w dzień zdażyło zamknąć dziurawy pas z konieczności, ale to już historia) Niestety kibiców ktw boli wzrost w Krk. Niestety samym pasem przewoźników nie da się zdobyć trzeba jeszcze rozmawiać i starać się, a nie czekać na zamkniecie pasa w Krakowie, niedoczekanie.
moherowy 2015-06-03 16:26   
moherowy - Profil moherowy
Nie cofam się. Alleluja i do przodu!
z moherowym pozdrowieniem, padre Muchomorek
gość_5b425 2015-06-03 16:08   
gość_5b425 - Profil gość_5b425
już było kiedyś o tym pisane, @pablakiss to zabużański cham, potomek przesiedleńców zza Buga, nie przejmujcie się tym co pisze
pablakiss 2015-06-03 16:04   
pablakiss - Profil pablakiss
@moherowy !!! cofnij sie np o 6 mcy i zerknij na artykuły odnoscniie wzrostu w Rzeszowie ,., o otwarciu nowych polaczen w Łodzi ,niepowodzen w Radomiu ,. o Szymanach ,., pozniej kliknij na link ktory ukazal sie 3 mce pozniej ,.t,j .. kolejny wzrost np, w lutym w Rzeszowie a pozniej wzrost w maju,., kliknij na otwarcie bazy w Lublinku i Air Baltic w Radomiu ,., nie wspomne o sukcesach w KRK ,WMI czy KTW ,., Wszedzie widac leczacych kopleksy fanów z Lublina .Ale ja nie pisze pierwszy na ten temat ,., grono uzytkowników tego portalu ,., wyraziło swoja opinie na temat fanatyków z parasolkami z Lublina ,oskarzajacych wszystkich o zabór pasazerów ., zła kondycje portu lotniczego , Nikt z nich nie widzi ze w Swidniku jeszce nie ma jeszcze AZ takiego potencjału na latanie ,jak w innych czesciach kraju ,., Kazdy uzytkownik tego portalu zyczy jak najlepiej i kiibicuje Lublinowi,., tylko dlaczego Lublin nie kibicuje innym,? Ciagła zawiść i narzekanie ., po tym poznac Mocherowych z Lublina .
moherowy 2015-06-03 15:51   
moherowy - Profil moherowy
pablakiss:
Chcę powiedzieć, że komentarze powinny być NA TEMAT lotniska i linii, której dotyczą.
Poniższe komentarze dotyczą zdania "Nie lepiej było im latać do Krakowa?" Czy w zdaniu tym byłą jakakolwiek wzmianka o LUZ m artykułu nt. OK, POZ i GDN. zobacz link Czy komentarz był na temat? Jak najbardziej tak - komentarz i artykuł dotyczy OK. W wątku, w którym wypowiadamy się, temat LUZ wyniknął przypadkiem: tomwkr7 napisał: "misiok; tyle że tego wpisu dokonał sympatyk LUZ nie KRK."
1. W komentowanym przez nas aktualnie wątku NIKT z LUZ nie wypowiadał się na temat LUZ
2. W wątku dotyczącym OK, POZ i GDN nie było wzmianki o LUZ
3. W wątku dotyczącym OK, POZ i GDN użytkownik michal5 napisał na temat: "Nie lepiej było im latać do Krakowa?" Im, czyli OK, artykuł dotyczył w końcu OK.
michal5 wypowiedział się na temat. michal5 jest z Lublina. Czy użytkownicy z Lublina mają ZAKAZ wypowiadania się NA TEMAT pod artykułami NIE DOTYCZĄCYMI LUZ?????????????
pablakiss 2015-06-03 15:48   
pablakiss - Profil pablakiss
@misiok ... AMEN !!
misiok 2015-06-03 15:44   
misiok - Profil misiok
@mietek - też, WAW mieściła się w kategorii "itd." :)
Ja po prostu lubię lotnictwo w ogóle i kibicuję wszystkim lotniskom. No może wszystkim sensownym (Gdynia np. do nich się nie zalicza). I nie widzę sensu wojenek podjazdowych kto lepszy: Kraków czy Katowice, Lublin czy Rzeszów, itd. Zamiast się cieszyć, że generalnie wszystko się rozwija, to nieraz bije się tu pianę.
pablakiss 2015-06-03 15:32   
pablakiss - Profil pablakiss
moherowy @Ale wybacz,!!! ., trafiles w sedno sprawy !! Chcesz powiedziec ze,., fora Lotnisk nie majacych nic wspólnego z LUBLINEM sa zasmiecane wzmiankami na temat Swidnika przez Rosyjskich Trolli ? a nie Lubelskich Mocherów ? ????????? ;) ktos sie uwzioł na Lublin? i sie podszywa pod Mocherowych? ,., ... a tu jest link zobacz link
moherowy 2015-06-03 15:21   
moherowy - Profil moherowy
KRK nie jest bezpośrednim sąsiadem LUZ -/-/-/-. Co do artykułów odnośnie wzrostów w KATOWICACH i Krakowie, jestem nieco innego zdania, niż przedmówca.,.,. To, że ktoś podaje się za mohera z Lublina, nie oznacza wcale, że nim jest. LUZ od kilku lat jest niezłą pożywką dla wszelkiej maści trolli -%-%-%- Z moHerowym pozdrowieniem, padre Muchomorek.
pablakiss 2015-06-03 15:15   
pablakiss - Profil pablakiss
@gość_96877- problem polega na tym, ze...... jesli jest artykuł o wzroscie w POZNANIU CZY KATOWICACH ,., ja nie widze ludzi z Wrocka ,aby wylewli swoje zale na jakikolwiek temat i na odwrót. Nikt z Katowic czy Poznania nie obwinia Wrocka o kradziez pasazerow a wrecz sla gratulacje ,Dziwne jest to ze Mochery z Lublina atakjuja swoiich sasiadow w kazdym artykule tj, WMI ,RZE i KRK, Jest to Fenomen Patologi jaki przewija sie w głowach tych obywateli !! bez odbioru
moherowy 2015-06-03 15:06   
moherowy - Profil moherowy
@pablakiss: Jeśli już, to "moHerowy". Przez "h":

zobacz link
mietek 2015-06-03 14:51   
mietek - Profil mietek
@misiok - a WAW nie?:(
gość_96877 2015-06-03 14:30   
gość_96877 - Profil gość_96877
Panowie Misiok i Pablakiss, tomwkr7: ten artykuł dotyczy majowych statystyk KRK. Wymagacie od innych komentarzy, które mają "dotyczyć tego konkretnego artykułu a nie leczenia kompleksów" - dajce więc sami przykład.
Pozdrawiam. Mocher
misiok 2015-06-03 14:24   
misiok - Profil misiok
@pablakiss - no właśnie mam takie samo zdanie jak Ty - forum pod artykułem powinno dotyczyć tego konkretnego artykułu a nie leczenia kompleksów. :)
@tomwkr7 - ja też jestem sympatykiem Lublina (jak również Krakowa, Gdańska, Wrocławia, itd.). :)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy