Rzeszów: 15-proc. wzrost w kwietniu

Rzeszów: 15-proc. wzrost w kwietniu Liczba operacji lotniczych wyniosła 930, co stanowiło 3,4-proc. wzrost w porównaniu do kwietnia 2014 r. 
05/05/2015 08:09   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
smolip67 2015-05-08 21:11   
smolip67 - Profil smolip67
gość9fb25;Przepraszam wszystkich że nie na temat!Pytam się o czym ty piszesz ,czytałeś specyfikacię jakie śmigłowce chce wojsko?!Ten przetarg nie był pod kątem zastąpienia MI- 8 i MI -17 coś ci się pomyliło,on dotyczył wspomagania pola walki i zwalczania okrętów podwodnych kolega faf54 ma rację najpierw był ogłoszony przetarg na śmigłowiec 8 ton i do końca taki był ,pytam się jak mógł wygrać 11 ton jak Sikorski tak i Agusta mogli wystawić większe ,ale nikt o tym nie wspominał.To co wypisujesz jest dla mnie śmieszne ,dobrze wiesz że Caracali na całym świecie sprzedano tylko 27 sztuk,miało być 70 dla polskiej armii,ale cena jest tak wysoka że wystarczy tylko na 50,nawet mątowni nie otworzą bo po co.Jest to przykład niekompetencji i szkody dla państwa.Bo jak Sikorski tak i Agusta mają fabryki i tu płacą podatki a co dla mnie istotne utrzymują miejsca pracy.Przetarg na następców Mi-8 i Mi-17 ma być ogłoszony w 2016-17 a na pola walki Mi-24 za miesiąc albo dwa.Pracuję przy AW-101 i wiem jak jest potrzebne doświadczenie przy tej pracy i dziwi mnie że tacy jak ty wypowiadają się nie mając o tym zielonego pojęcia.Przepraszam wszystkich że nie w wątku ,ale jest to bardzo ważna sprawa dla Polski musiałem wytłumaczyć ,przynajmniej się starałem!
pablakiss 2015-05-08 14:51   
pablakiss - Profil pablakiss
gość_2eb8b@ te kropki to alkochol,, nie leki,., dlatego mi sie rece trzesa,., a propos,, mojej chorej glowy,., moze i mam chora ale w porownaniu do Twojej,., to nawet piet Ci nie dosiegam,., bo kto o zdrowych zmyslach ,., jedzi kazdego 10go-miesiaca do Wawy,., parasolka powymachiwac? ,., czym tym razem lecisz? Eurolotem? he he
pablakiss 2015-05-08 14:49   
pablakiss - Profil pablakiss
gość_f4e12@ Dziekuje ze przyznałes mi racje . Co do mocherów ,., to przeprosilem,., i wcale tak nie mysle ,., Jeden sie ur, tu drugi tam,,co za róznica !! Ale czasami chcesz wejsc na forum ,., poczytac,., a tam ,., armagedon ,.,
gość_2eb8b 2015-05-08 12:45   
gość_2eb8b - Profil gość_2eb8b
Widać po tych kropkach i przecinkach między wyrazami,że pablakiss równo pod kopułą nie ma albo bierze jakieś mocne "leki".
gość_f4e12 2015-05-08 08:48   
gość_f4e12 - Profil gość_f4e12
pablakiss: mam nadzieję że rozumiem sens Twojej wypowiedzi, ale sam zachowujesz się jak rozkapryszony małolat i tak samo się wyrażasz. Nie liczy się tylko treść ale też i forma. Skąd tu wyrażenia "moher" czy "przesiedleniec zza Buga" ? Ludzie ogarnijcie się.

Zgoda w 100% w temacie komentarzy pod art.o LUZ i RZE - poziom dyskusji równy zero (i niestety sam się dałeś sprowokować do tego poziomu), jestem z Lublina i wstydzę się za tych co wyglądają na fanatyków, a nie oszukujmy się - LUZ dopiero zaczyna i powinien z pokorą działać.

Każdy kto chociaż odrobinę czuje ten biznes wie że rozwój każdego lotniska jest ważny. Więc po co komu źle życzyć ?

ps. Latałem 3x z rze i 1x do LUZ, we WRO nie byłem jeszcze ale abym się zarzekał że nie będę ? Stary, jak będę miał potrzebę być we WRO i będę miał możliwość lecieć to polecę.
Mam nadzieję że pisałeś to w emocjach, bo jak nie to wiele tracisz w wiarygodności
pablakiss 2015-05-08 06:04   
pablakiss - Profil pablakiss
gość_2eb8b@ Masz racje,,,Wizz nie powiedzial ostatniiego slowa ,., I Lublin dostanie cos jeszcze,.,
pablakiss 2015-05-08 05:59   
pablakiss - Profil pablakiss
gość_2eb8b... Gadaj sobie co chcesz,., Wejdz na moj nic,,, sprawdz moje komentarze,., nigdy nie napisalem zlego slowa na Lublin ,., tylko na Fanatykow Luz,., i to dopiero wczoraj.Wiec przestan bajki pisac ,., i ogarnij sie,., pozniej swoje zycie ,., i przejzyj na oczy .,,Mnie nazywaj ,.,przesiiedlencem zza Buga ,., a dla mnie to co piiszesz ,,, jest zwyklym Mocherowym ujadaniem ,., I jeszce raz odroznij prosze ,.,posty na temat Luz ,., od postow o Mocherowych takich jak Ty ,.,Ciao,., ale ty pewnie wolisz ,., daswidania ,., he he
gość_2eb8b 2015-05-07 23:34   
gość_2eb8b - Profil gość_2eb8b
@pablakiss a ja jestem z Lublina i nie życzę sobie nazywania mnie mocherem, tak samo jak pewnie Ty nie życzysz sobie żeby ktoś określał cię mianem przesiedleńca zza Buga. To Rzeszów ryje pod Lublinem od samego początku powstania lubelskiego lotniska i widać to także pod każdym artykułem o LUZ na pasażerze. Teraz dostają rykoszetem (dobrymi wiadomościami z Lublina) za swoją mowę nienawiści i gotują się w środku. Ty również nie życzysz Lublinowi dobrze, co widać po Twoich wcześniejszych postach pod artykułami o LUZ, a już takie sformułowania jak "psie" "mochery" "związek sowiecki" pokazują tylko Twoją frustracje. Skoro (jak twierdzisz) Lublin Cię nie interesuje to po co najwięcej na niego najeżdżasz? Trochę kultury i szacunku.
gość_c4bc9 2015-05-07 22:38   
gość_c4bc9 - Profil gość_c4bc9
Panowie skończcie już to ujadanie. WIZZ wszedł ostro do Lublina i będą wyniki. To nie ostatnie słowo tego przewoźnika, a teraz niech inni się martwią, z jakimi kierunkami wejść. Kto pierwszy ten lepszy. Ja osobiście trzymam kciuki za wszystkie porty w Polsce, bo im więcej pasażerów, tym lepiej to o nas świadczy, że nie jesteśmy trzecim światem pod względem latania. Tyle w temacie. I dość ujadania i przekomarzania!
gość_9fb25 2015-05-07 22:08   
gość_9fb25 - Profil gość_9fb25
@gość_faf54: O czym piszesz? Czy ktoś w wojsku chciałby zastąpić Mi-8 i Mi-17 (MTOW po 12t) oraz Mi-14 (MTOW do 14t) przez maszyny 8-tonowe?
Każdy z trzech oferentów ma w ofercie produkty klasy 11-14ton, np. AgustaWestland AW101, Sikorsky S-92, czy w końcu H225M Caracal (dawniej EC 725). A co było oferowane?
pablakiss 2015-05-07 20:23   
pablakiss - Profil pablakiss
gość_2eb8b@ Jestem z Wrocławia,.,Nie latalem z Lublina i niie mam zamiaru latac,., 2 razy przylecialem do Rzeszowa i na tym zakonczylem moja kariere z Podkarpaciem, ale za kazdym razem,, kiedy czytam zestawienie odnoscie paxow w Rzeszowe,,, dzieje sie cos bardzo dziwnego,., Mocherowe z Lublina za wszelka cene chca udowodnic ze główna przyczyną ich słabych wyników jest,.,. Rzeszów !!! i co miesiac jest ciagle ta sama stara spiewka i odgrazanie sie ,., i opowiadanie bajek ,.,jaki Lublin jest cudowny,., Juz pisalem ,, dla mnie miejcie sobie milion dziennie pasazerow ,., ale przyjmijcie sobie do tych Mocherowych główek... ze niczyja wina jest ( ani ludzi z Podkarpacia ani mieszkanców Lubelszczyzny,., za co ich bardzo przepraszam ze ich tak nazwalem) tylko nieudolnego zarzadu ze nikt od Was nie chce latac ,., chyba ze za kase ,., bo nie ma potencjału ,., !! Bo jak sie czyta te psiie skomlenia i złozyczeniia ,., to niczym innym tu nie pachnie ,.,tylko Zwiazkiem Sowieckim.. I nie jestem ordynarny ,., tylko czytajac te Mocherowe bełkoty ( miedzy innymi i Twoje) to nic innego nie przychodzi na mysl,,, tylko,,, psy szczekaja ,.,karawana jedzie dalej,,, A Lublinowi zycze jak najlepiej ,tak samo jak innym Polskim lotniskom,.,
gość_2eb8b 2015-05-07 18:14   
gość_2eb8b - Profil gość_2eb8b
pablakiss to ordynarny manipulator.To podkarpackie jest od zawsze największym bastionem PISu, LUZ pobudował PSL z PO, które do tej pory rządzą w sejmiku województwa , a PO ma prezydenta stolicy regionu wybranego niedawno na drugą kadencję. Po co więc tak kłamać?
pablakiss 2015-05-07 16:12   
pablakiss - Profil pablakiss
bez odbioru .,.
gość_faf54 2015-05-07 14:21   
gość_faf54 - Profil gość_faf54
Gość e083a ;Poczytaj sobie jak przetarg na śmigłowce dla wojska był ustawiany pod jednego oferta, wygrywa produkt o starej konstrukcji, 11 ton. a przetarg był ogłoszony na 8 t.gdzie jest fabryka produkująca śmigłowce ano we Francji. Piękny kraj!
gość_6469d 2015-05-07 13:22   
gość_6469d - Profil gość_6469d
Pablakiss ;Masz rację to jest Rzeszów wzrost 15% to co tu wracasz wątek o polityce, ogarnij się z tą swoją zajadloscia leminga. LUZ wybudowaly lemingi z PO a uciszac to możesz tylko siebie. WyLUZuj wyjdzie ci to na zdrowie.
gość_f86d8 2015-05-07 12:47   
gość_f86d8 - Profil gość_f86d8
@pablakiss i po co te nerwy ? Prowokatorzy mają niezłą pożywkę.
pablakiss 2015-05-07 12:42   
pablakiss - Profil pablakiss
Moze i rządzi Zuk z PO ( dla mnie moze rzadzic Zdzisława Sosnicka ) ale lotnisko wybudowały Mocherowe ,., i narzekanie i marudzenie płynie we krwi !! bez odbioru,.,proszę
pablakiss 2015-05-07 10:11   
pablakiss - Profil pablakiss
@gość_fc46b-co TY mii tu makaron na uszy nawijasz,.,albo czytaj ze zrozumienem..,.,Wyrazniie jest napisane,., RZESZÓW wzrost 15% ,., to co tu robia kumple Jaroslawa z Lublina? ? Zale niech wylewaja na spedach Pisowskich ,.,Miejcie sobie ten Swidnik ,., nawet 100 miilionow pasazerów tygodniowo,.. super bedzie naprawde ,., ale jak juz komus idzie dobrze ,.,przestancie płakac i wine zwalac ze Wam ktos paxow zajumał!!!!,., w innym przypadku ,., cisza !!!!!!!
gość_4717d 2015-05-07 09:38   
gość_4717d - Profil gość_4717d
@pablakiss: Teraz w Lublinie rządzi Żuk z PO !
gość_e083a 2015-05-07 09:30   
gość_e083a - Profil gość_e083a
@fc46b: Zarówno LUZ jak i RZE mogą się rozwijać - niech klient (pasażer) decyduje.

Niedźwiada to miały być "większe możliwości rozbudowy" - tylko po co one? Obecny LUZ spokojnie może obsłużyć milion i więcej pax w roku. Niech się po prostu rozwija.

Jak zostały potraktowane fabryki w Mielcu i Świdniku? Czy chodzi o przetarg na helikoptery? - wystarczyło, aby zagraniczne koncerny z fabrykami w Polsce zaproponowały produkty spełniające wymagania (które mają w swojej ofercie), a nie próbowały tanim kosztem wcisnąć coś, czego wojsko niekoniecznie oczekiwało. Trzeba pamiętać, że zarówno Świdnik (W-3, SW-4), jak i Mielec (M28) produkowały dla wojska i o ile będą rzetelnie serwisować i unowocześniać produkty to kolejne zamówienia pewnie się pojawią.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy