Ryanair poleci z Modlina do Malagi

Ryanair poleci z Modlina do Malagi Malaga to jedna z hiszpańskich baz Ryanaira. Przewoźnik oferuje loty do tego miasta już z Wrocławia i Krakowa po dwa razy tygodniowo. Połączenie znajdzie się w systemie rezerwacyjnym jutro w godzinach przedpołudniowych. Ceny biletów rozpoczną się od 129 zł. Loty będą wykonywane we wtorki i soboty.Warszawa-Modlin - Malaga 
29/04/2015 10:36   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_f0356 2015-05-02 20:02   
gość_f0356 - Profil gość_f0356
Dajcie spokoj z tym gosciem. najlepiej ignorowac i nie ciagnac tematu a sam zniknie. Juz dosc glupot nawypisywal a fakt jest taki ze to lotnisko to porazka. Nawet RYR nie jest w stanie robic biznesu na krajowkach bo ten Modlin to po prostu jest w krzakach i na tego typu polaczenia nie ma potencjalu. Rzad pakuje kase w LOT i tu przynajmniej mozna zrozumiec bo to nasza polska firma z dluga tradycja i warto ja wspierac zwlaszcza ze daje prace setkom mniejszych firm wspolpracujacych. Natomiast to ze wpakowano grube miliony obojetne czyje czy unijne, czy polskie, budujac ten Modlin z ktorego lata JEDEN przewoznik i jestem przekonany ze jeszcze przez 2-3 lata nie pojawi sie kolejny - to jest dopiero skandal bo to firma obca, agresywna wobec konkurentow i prowadzaca do coraz to silniejszego monopolu zamiast zdrowej konkurencji.
usuniety 2015-05-02 19:50   
usuniety - Profil usuniety
I naprawdę tylko człowiek o tak niskiej inteligencji może odczytać to jako obraza pracownika ochry a ze jesteś specjalnej troski to już wyjaśniam....że chodzi o to ze twoje info są wtórne, zasłyszane, skopiowane a zachowujesz sie jak byś miał wtyki w zarządzie! infomodlin podaj przykład :) !
usuniety 2015-05-02 19:45   
usuniety - Profil usuniety
Info jesteś naprawdę przygłupi :) i tak tez ciebie trzeba traktować. Jeżeli coś wiesz a wiem że nic nie wiesz tylko bredzisz i przepisujesz info z innych forach to powiem ci ze od opłat odejmij sobie 70% do 99% zniżki i takie $ płaci FR. A ty przeprosisz cale forum za swoje zachowanie wieśniaka oderwanego od pługu?

p.s zniszczyłem cie na tym forum jakieś pół roku temu na temat następnego przewoźnika oczywiście o tym nie pamiętasz bo ty tylko wiesz ze masz racje w 99% :D naprawdę przygłupi jesteś z tym samym tekstem od miesięcy "podaj przykład"!
gość_af235 2015-05-02 16:58   
gość_af235 - Profil gość_af235
Znowu zaczynasz? Mam pokazać screena wszystkim jakim jesteś człowiekiem i wyzywasz krytyków?
infomodlin 2015-05-02 09:52   
infomodlin - Profil infomodlin
gość_afd1e@ :-/ licz ptaki
gość_afd1e 2015-05-02 09:46   
gość_afd1e - Profil gość_afd1e
Albo wypisuje w prywatnych wiadomościach ładne wiązanki słowne :)
pablakiss 2015-05-01 23:46   
pablakiss - Profil pablakiss
Zostawcie chlopa w spokoju,,,
infomodlin 2015-05-01 23:34   
infomodlin - Profil infomodlin
gość_db1c3@ podaj argument który był wcześniej podawany nie było żadnego a hejter Osseanfree@ obraża pracowników ochrony ? tylko atak i obrażanie ! brawoo :-)
napisałeś że nie potrafię odpowiedzieć na pytanie ? mhhhhhh podaj przykład takiego pytania..........
hejter Osseanfree podaje informację o dopłatach itp. nie mówiąc o żadnych danych
kłamstwo kłamstwo
infomodlin 2015-05-01 23:27   
infomodlin - Profil infomodlin
Osseanfree@ widzę że jest z tobą gorzej :-)
gość_db1c3 2015-05-01 22:33   
gość_db1c3 - Profil gość_db1c3
infomodlin zgadzam się z przedmówcami Ty nie potrafisz odpowiedzieć na żadne pytanie a jak ktoś się z Tobą nie zgadza to zamiast argumentów jest atak - Twój poziom jest autentycznie na poziomie 7 klas szkoły podstawowej.................
usuniety 2015-05-01 22:22   
usuniety - Profil usuniety
Człowieku ale nie denerwuj się tylko pisz merytorycznie i na temat :) i przestań wmawiać sobie i nam że masz jakąkolwiek wiedzę na temat Modlin większą niż większość tu pisząca bo prócz słów "merytorycznie" "gratuluje" :brawo" i "argumentów" to za wiele mądrego nie napisałeś ;/ i naprawdę jesteś stańczykiem(tylko że głupsza jego wersja, ale nawet zabawnym) tego forum :) i taka rada myśl i pisz a nie odwrotnie. Co do przewoźnika to każdy tu potwierdzi zrobiłeś z siebie idiotę i tyle! i od tego momentu chyba nikt tu cie już poważnie nie traktuje.
infomodlin 2015-05-01 22:08   
infomodlin - Profil infomodlin
Osseanfree@ ładnie nawet pracowników ochrony obrażasz brawooo.......
po 1 jest 2 a nie 3 :-) widzę że nerwy i brak argumentów i kłamanie jest twoim hobby :-)
co do przewoźnika temat był poruszany, ale rozumiem brak umiejętności czytania ze zrozumieniem..........
usuniety 2015-05-01 21:27   
usuniety - Profil usuniety
1.Luknij sobie na ostatnie info finansowe jak umiesz liczyć to zobaczysz że więcej zarabiają na paru punktach niż na FR. Różnic między nami jest taka że ja co wiem nie mogę pisać a ty czego nie wiesz piszesz ogólnikowo i później masz omamy że masz racje w 99%!!!
3. Pamiętne twoje wypociny na temat nowego przewoźnika który ma się pojawić już jutro... człowieku ośmieszyłeś się na całego a ty piszesz mi tu o 99% :D naprawdę musisz się leczyć! LUZ :D człowieku pół Pasażera to wiedziała i 99% forum lotnictwo.net.pl
2. przykład... twój przedostatni "wypocin"

a tak ogólnie ps.
Info jak tak czytam twoje teksty to wszystko info na poziomie pomaturalnej zawodowej usłyszane bo tam pracuje, więc pewnie jesteś jakiś tam panem sprzątającym ew. ochroniarzem Justus, po składni twoich tekstów i ortografii to chyba ochroniarz?. Jak jesteś taki dobry i chcesz się chwalić informacjami zasłyszanymi to rób to z klasą, weź przykład z innych ludzi którzy pracują na lotniskach i dzielą się informacjami na pasazer.com czy lotnictwo.net.pl i robią to z klasą w porównaniu z rynsztokiem jaki ty tu reprezentujesz!
infomodlin 2015-05-01 21:11   
infomodlin - Profil infomodlin
Osseanfree@ twojego nick nie da się nawet tłumaczyć :-)
infomodlin 2015-05-01 21:10   
infomodlin - Profil infomodlin
Osseanfree@ osiągnąłeś poziom ,, 0 '' gratuluje !
1.napisałeś wcześniej: ,, Info a czy najmniejsze opłaty lotniskowe w Polsce jakie płaci FR w modlinie to pomoc czy nie pomoc '' wyraźnie dałeś do zrozumienia że znasz opłaty innych lotniskach więc powiedz, na ten moment kłamiesz a to jest nie ładne zachowanie.
2. nadal brak przykładów, oznacza to że kłamiesz
3. w 99% zawsze informacje które podaje się sprawdzają i są podawane nawet z kilkudniowym wyprzedzeniem ! np. ostatnie dobre wiadomości dla LUZ baza, samolot,połączenia
usuniety 2015-05-01 21:02   
usuniety - Profil usuniety
1. Podaj przykłady że tak nie jest* (bo ja siedząc w tym bardzo dobrze wiem że modlin jest praktycznie darmowy dla FR, a jak dasz mi przykłady to napisze czy kłamiesz czy nie)
2. Podaj przykład że tak nie jest*....no dobra praktycznie każdy twoja odpowiedz na post który nie jest ahhhh ohhhhhh na temat modlina
3. noo tylko że twój nick a to co piszesz to dwie różne rzeczy a popularność w tym przypadku to dla ciebie bardzo przykra rzecz;/

* gra zwana zabawa w rozmowę z infomodlin :)
infomodlin 2015-05-01 20:31   
infomodlin - Profil infomodlin
Osseanfree@ 1)podaj proszę opłaty innych lotnisk + opłaty marketingowe !
2) podaj przykład ?
3) widzisz jaki jestem popularny :-)
infomodlin 2015-05-01 20:23   
infomodlin - Profil infomodlin
kapitalne wiadomości z WMI :-)
w kwietniu port obsłużył 232 331 pasażerów to rekordowy miesiąc w historii tego lotniska ‼
Gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
usuniety 2015-05-01 20:22   
usuniety - Profil usuniety
1. Info a czy najmniejsze opłaty lotniskowe w Polsce jakie płaci FR w modlinie to pomoc czy nie pomoc? 2. o METORYCE to akurat Ty powinieneś ostami się wypowiadać i innym braki zarzucać! 3. taki czarny PR jaki Ty robisz lotnisku przez swoje zachowanie to nawet zamknięty pas startowy może pomarzyć :)
infomodlin 2015-05-01 13:59   
infomodlin - Profil infomodlin
gość_da8a0@ :-/
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy