Koniec marki Germanwings. Trasy przejmie Eurowings

Koniec marki Germanwings. Trasy przejmie Eurowings Marka Germanwings przestanie istnieć i zostanie całkowicie wchłonięta przez Eurowings. Z ostatnich informacji wynika, że nastąpi to pod koniec czwartego kwartału tego roku. W związku z tym następujące trasy będą obsługiwane przez Eurowings (EW) od końca października: Dusseldorf – BazyleaDusseldorf – Berlin TegelDusseldorf – BilbaoDusseldorf – BirminghamDusseldorf –...
23/03/2015 18:10   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
dareck 2015-03-25 05:14   
dareck - Profil dareck
Lufthansa to z pewnością grupa mająca wypracowaną przez lata renomę, ale nie można zapominać o tym, że poczynania konkurencji zmuszają przewoźnika do redukcji kosztów i szukania nowych sposobów istnienia na rynku. Ostatnie strajki to przecież nie pierwszy sygnał, że w Grupie nie jest różowo, tylko raczej przejaw desperacji pracowników, którzy chyba najlepiej wiedzą, jak od środka wygląda sytuacja.
gość_3d086 2015-03-24 14:04   
gość_3d086 - Profil gość_3d086
Po tej katastrofie samolotu Germanwings to może zdecyduję się na przyśpieszenie całego procesu przejścia do Eurowings.
mietek 2015-03-24 11:00   
mietek - Profil mietek
Pewnie chodzi o zmianę zasad zatrudnienia i walkę ze związkami zawodowymi czego wynikiem są ostatnie strajki. Ale generalnie wygląda to dziwnie tak jak napisał arahja; najpierw wszystko co nie z FRA i MUC do Germanwings. Potem tworzą Eurowings na tanie loty długodystansowe, a teraz wszystko tam przerzucają z Germanwings.
spotter10 2015-03-24 10:21   
spotter10 - Profil spotter10
Zgadzam się z obydwoma poniższymi komentarzami. LH i jej grupa to raczej pewny i solidny produkt, ale jednocześnie te zmiany wyglądają jak miotanie się. Nie wiem do końca czemu ma służyć rozdrabnianie się na Lufthansę i Eurowings. Do tego jeszcze Lufthansa CityLine. Za dużo tego, chociaż jak się kupuje bilet, to pax'a to nie interesuje. Dla mnie dziwne.
gość_83c96 2015-03-24 10:04   
gość_83c96 - Profil gość_83c96
Dzięki tym zmianom a także nadchodzącym otwiera się całkiem dużo nowych kierunków z przesiadką w DUS za rozsądne pieniądze, np. z POZ. Oczywiście lot z bagażem podręcznym, ale można nadal np. zbierać mile nawet w najtańszych taryfach.
gość_d9e1a 2015-03-24 09:10   
gość_d9e1a - Profil gość_d9e1a
A ja w przeciwienstwie do poprzedniego komentarza biore jak najbardziej pod uwage przy moich lotach LH czy Eurowings bo to zawsze przewidywalny i solidny produkt na ktorym sie jeszcze nigdy nie zawiodlem.
arahja 2015-03-23 19:55   
arahja - Profil arahja
nie ogarniam lufy. najpierw przenieśli operacje z lotnisk poza FRAMUC do germanwings, teraz eurowings, tworzą nową spółkę dla lotów long haul. strasznie się miotają i dla mnie jako pasażera stali się linią której nierozpoznaje i nie biorę jej pod uwagę planując podróż
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy