Nagroda dla Kraków Airport

Nagroda dla Kraków Airport Nowe logo krakowskiego lotniska zostało nagrodzone w konkursie Kreatura 2007/2008. Międzynarodowe jury nagrodziło projekt systemu identyfikacji wizualnej naszego portu przygotowany przez Agencję Schulz. Wręczenie nagród odbyło się w piątek (11.04), podczas uroczystej Gali w Fabryce Trzciny w Warszawie. Nagrodzona nowa identyfikacja wizualna to efekt przyjętej i...
16/04/2008 18:26   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
lup 2008-04-22 14:07   
lup - Profil lup
Czy ten artykuł jest autorstwa pasazer. com czy Kraków Airport - a jesli jest sponsorowany to pasowałoby to zaznaczyć z przyzwoitości.
"identyfikacji wizualnej naszego portu"
jo_ann 2008-04-20 21:23   
jo_ann - Profil jo_ann
byłam wczoraj na lotnisku w Krakowie. Logo po zmroku bardzo ładnie się prezentowało :)
wojtek 2008-04-20 20:37   
wojtek - Profil wojtek
Będąc wczoraj w kinie miałem okazję widzieć, wspominaną kiedyś na portalu, scenę z lotniska Kraków Balice w filmie "Nie kłam kochanie". Scenka była króciutka, szczególnie wyeksponowane było logo KRK.
szot 2008-04-17 19:12   
szot - Profil szot
a to, że lata tam jakaś maryśka czy tam jakieś dmuchawce latawce no to już inne sprawa...
szot 2008-04-17 19:10   
szot - Profil szot
mimis: takie torszku "frywolne" ale mnie się np. podoba kolorystyka
mimis 2008-04-17 19:08   
mimis - Profil mimis
A w temacie - mnie się to logo nie podoba. Dyskusja na tym portalu była już dość dawno, ale się powtórzę: niepoważne to logo jakieś... I nie wiem za co dostało nagrodę.
mimis 2008-04-17 19:04   
mimis - Profil mimis
Moja subiektywna opinia o KuRniKu: poprawiło się, i to znacznie. Terminal powiększony i usprawniony, winda działa, lepsza organizacja, szynobus też pewniejszy. Powierzchnia terminala jest zdaje się większa niż obu u pobliskiej "konkurencji" ;), tyle że w KRK z braku ziemi i czystej sytuacji własnościowej dobudowują "chyłkiem i po troszku" to tu, to tam i tak niedostrzegalnie się powiększa.
michalb 2008-04-17 10:34   
michalb - Profil michalb
znów sie narażę przeciwnikowi Balic ,ale ja będę pisał o własnym doświadczeniu z tym lotniskiem a nie o historii którą można włożyć miedzy bajki. winda działała ,na bagaż nie czekałem więcej bagaż czekał na mnie, schody do samolotu podstawione bardzo szybko wiec nie taki diabeł straszny jak go malują a jeżeli już mówimy o malowaniu to ładne logo im namalowano
gral 2008-04-16 23:26   
gral - Profil gral
jo_ann: trzeba go było spytać czy zna niejakiego paolo :)
jo_ann 2008-04-16 23:14   
jo_ann - Profil jo_ann
wojtek: przekonam sie o tym w sobote na własne oczy :)
swoją drogą, kilka dni temu mój wykładowca na studiach podczas szkolenia z systemu rezerwacji amadeus vista, nazwał terminal w Krakowie... KURNIKIEM ;>
wojtek 2008-04-16 20:13   
wojtek - Profil wojtek
Najefektowniej wg mnie prezentuje się na ścianie terminalu w Krakowie.
jo_ann 2008-04-16 20:05   
jo_ann - Profil jo_ann
Faktycznie, dużo ładniejsze jest nowe logo :)
admin 2008-04-16 19:47   
admin - Profil admin
miras:ja tylko pytam jaki zwiazek ma nagroda z pisaniem co z nowym terminalem. Ten watek jest o wyroznieniua nie o nowym terminalu, w ten sposob kazdy watek mozna sprowadzac do dyskusji na ten sam ciagle walkowany temat. Trzymajmy sie prosze tematu.
miras 2008-04-16 19:41   
miras - Profil miras
Adminie: Bardzo dobrze, że logo krakowskiego lotniska zostało nagrodzone. Mi również się bardziej podoba niż poprzednie. Jednak ja i pewnie nie tylko ja bardziej bym się cieszył, gdyby Kraków Airport otrzymał nagrodę w jakimś między narodowym konkursie architektonicznym za nowoczesny, przestronny i ciekawy architektonicznie terminal pasażerski. :)
cezary 2008-04-16 19:40   
cezary - Profil cezary
admin: miło że lotnisko dostało Kreature roku 2007/2008.
Logo faktycznie ładne i kreatywne. Ale to jest zamiast. Terminal krajowy osobno od miedzynarodowego jest reliktem przeszłości jak juz jesteśmy w strefie schengen. Szczególnie w Balicach gdzie jest kawałek drogi miedzy terminalami. Po co takie utrudnienie. Wystarczy rozbudować główny terminal i nie ganiać pasażerów kilkaset metrów bo to jest bez sensu.
cezary 2008-04-16 19:29   
cezary - Profil cezary
A tak poważnie to lotnisko Kraków chwalę za ławki na powietrzu i zadaszone (przed terminalem miedzynarodowym, przed krajowym jest ławeczka ale pod gołym niebem). Wiem, powtarzam się ale WAW Okęcie o takim "luksusie" dla pasażerów przed Terminalem 2 nie pomyślało a miesca jest skolko ugodno. Może się boją że mimo monitoringu ławki ukradną ?
admin 2008-04-16 19:27   
admin - Profil admin
miras: Nie rozumiem co ma ten watek wspolnego z terminalem?
cezary 2008-04-16 19:09   
cezary - Profil cezary
Dmuchawce, latawce, wiatr....
terminal za wiele lat...
Zamiast jest logo piekne,
z zachwytu zaraz pękne.
wojtek 2008-04-16 19:07   
wojtek - Profil wojtek
Zapewne w swoim czasie :)
miras 2008-04-16 18:51   
miras - Profil miras
Wszystko pięknie, ładnie. A kiedy nowy terminal?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy