Centralwings stawia na czartery!

Centralwings stawia na czartery! Jest plan naprawczy w Centralwings. PLL LOT oraz Rada Nadzorcza polskiej taniej linii podjęła kroki mające na celu utrzymanie spółki w zmienionej formule biznesowej. Polski przewoźnik zamierza skupić się głównie na obsłudze rosnącego i bardziej stabilnego rynku połączeń czarterowych, zminimalizować zaś obsługę połączeń niskokosztowych do 17 najbardziej rentownych...
07/04/2008 16:30   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
andrzej500 2008-04-12 20:09   
andrzej500 - Profil andrzej500
stenus: dokładnie jest jak piszesz takie są przepisy obowiązujące linie lotnicze, nam przychodzą maile, C0 dzwoni też bezpośrednio do klientów, oczywiście można też zadzwonić uprzedzając i nie czekając do tych 14 dni przed lotem i tak robimy w przypadku kolejnych kasowanych kierunków, kasa spływa bardzo szybko do 2-3 dni i to jedyne pocieszenie, bo można ją oddać klientowi, większość kupuje nowe bilety FR, W6 w zależności od kierunku, // ewelinak: jeżeli chodzi o dodzwonienie się do call center C0, nie jest tak tragicznie, no trochę trzeba odczekać, ale też nie musimy dzwonić o 3 w nocy bo trzeba by wprowadzić 3 zmianowy system pracy w Biurze :( no i co z tym się wiąże dodatek za pracę nocną
humbak 2008-04-12 19:49   
humbak - Profil humbak
ewelinak: Linia jest prawnie zobligowana do informacji o anulowanym rejsie do 14 dni przed rejsem, nie ponoszac przy tym konsekwencji finansowych. Wiec jeszcze maja mase czasu na poinformowanie Cie. Nie marudz, ze masz 3 dni na zaplacenie, bo jakbys placila karta, to musialabys od razu zaplacic. Wiec to jest cos dodatkowego, ze masz czas na zaplacenie. Nie ma to jak roszczeniowy stosunek do zycia, a nie ma sie pojecia o podstawach prawnych.
ewelinak 2008-04-12 19:19   
ewelinak - Profil ewelinak
w końcu się dodzwoniłam , po kilku dniach jak mi poradził miras o 3 nad ranem ...
miras 2008-04-08 20:06   
miras - Profil miras
ewelinak: musisz uzbroić się w cierpliwość i dzwonić. Spróbuj zadzwonić nad ranem godzina 3-6 (POWAŻNIE). W związku z tym, że do wylotu pozostało jeszcze trochę czasu możesz czekać na odzew ze strony C0. Możesz również spróbować skontaktować się drogą elektroniczną.
ewelinak 2008-04-08 19:59   
ewelinak - Profil ewelinak
witam , może ktoś mi coś doradzi , bo miała rezerwacje z Centralwings do Cork z Krakowa na 17 maja , no i teraz wyczytałam gdzieś na necie że loty sa odwołane , oczywiście jak dotąd nikt mnie o tym nie poinformował a dodzwonić się na którykolwiek numer na infolini to chyba cud, bo ja próbuje już od soboty !!!! i wiszę kilka razy dziennie a czasem nawet w nocy na telefonie oczywiście bezskutecznie , wiec jak mam sie czegokolwiek dowiedzieć , jak można dostać zwrot kasy , bo chyba zwracają ????nigdy nie miałam takiej sytuacji . to jest po prostu kpina z ludzi , zapłacić za bilet trzeba do 3 dni żeby rezerwacja nie została anulowana , ale już w drugą stronę to zero odzewu . jak ktoś może mi cos doradzic to będę wdzieczna . Mam nadzieję , że jak kupię bilet w Wizzar, to w koncu dolecę tam ...
miras 2008-04-08 13:50   
miras - Profil miras
jw23pila: C0 rezygnuje z trasy DUB-KTW. Jeśli chcesz bezpośrednio przylecić z DUB do KTW, możesz wybrać Ryanair. :))
jw23phila 2008-04-08 13:47   
jw23phila - Profil jw23phila
a ja witam wszystkich z dublina;)) i mam pytanie ot. bede tutaj ponownie w czerwcu i wlasnie probowalem kupic bilet do ktw, na 7 czerwca i okazuje sie ze nie ma zadnych lotow. probowalem dodzwonic sie rowniez na numer podany na stronie i zaden nie odpowiada. czy ktos moze wie czy c0 lata dub-ktw czy nie a jesli nie to od kiedy nie lata bo dzwonilem rowniez na lotnisko w dub i dzis samolot odlatuje planowo. dzieki za odpowiedz
Pozdro for all
jw23phila 2008-04-08 13:46   
jw23phila - Profil jw23phila
a ja witam wszystkich z dublina;)) i mam pytanie ot. bede tutaj ponownie w czerwcu i wlasnie probowalem kupic bilet do ktw, na 7 czerwca i okazuje sie ze nie ma zadnych lotow. probowalem dodzwonic sie rowniez na numer podany na stronie i zaden nie odpowiada. czy ktos moze wie czy c0 lata dub-ktw czy nie a jesli nie to od kiedy nie lata bo dzwonilem rowniez na lotnisko w dub i dzis samolot odlatuje planowo. dzieki za odpowiedz
Pozdro for all
pablos 2008-04-08 12:42   
pablos - Profil pablos
dzieki
hamburg 2008-04-08 12:26   
hamburg - Profil hamburg
pablos: Bagaz i odprawde na lotnisku mozesz dokupic na lotnisku przy wylocie.....natomiast zaplasisz wtedy wiecej za bagaz (18€ za sztuke + 4€ za airport-chcek-in)....a zmiany online czy przez telecentrum morzesz dokonac na 4h przed odlotem (jak juz aynis mowila)
pablos 2008-04-08 12:10   
pablos - Profil pablos
do 4h przed odlotem moge odprawic sie online to wiem na pewno; czyli z oplata za odprawe na lotnisku i z bagazem rej. jest to samo? jestes pewien?
aynis 2008-04-08 12:00   
aynis - Profil aynis
pablos: do 4 godzin przed odlotem.
pablos 2008-04-08 11:59   
pablos - Profil pablos
przepraszam ze nie na temat
ale potrzebuje szybko waznej informacji... moze wypopowiedza sie specjalisci od ryana :)

mianowicie do jakiego czasu przed odlotem moge dokupic bagaz rejestrowany na lot fr jesli do tej pory mialem rezerwacje wykupiona na odprawe online... odprawa online nie zostala dokonana....
niestety nie znalazlem tego na ich stronie :(
marqoos_pl 2008-04-08 00:26   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
A moze varsAVIAnka?
andrzej500 2008-04-07 22:58   
andrzej500 - Profil andrzej500
marqoos: ale świstak już podobno pracuje jako supervisor :)
tomekk-81 2008-04-07 22:20   
tomekk-81 - Profil tomekk-81
AirVarsavia
hamburg 2008-04-07 21:14   
hamburg - Profil hamburg
marqoos_pl: Pomarzyc nie mozna? *hahahahaha*
marqoos_pl 2008-04-07 21:04   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
taaaa, hamburg, poniosło Cię troszeczkę :)

ja bym jeszcze dodał, ze każdy pasażer dostanie w nagrodę 'świstaka w bardzo gustownym firmowym sreberku'
hamburg 2008-04-07 20:57   
hamburg - Profil hamburg
no to chlopaki....mojim zdaniem powinnysmy wyslal list do C0 z prosba aby nam sprzedali firme za 0,01€ (Zato kupimy komus zarzadu w C0 lot FR *hihi* oczywiscie bez return) Ex-C0 nazwjemy AirWarsaw ( czy juz jest kod AW? tak BTW *hihi*) Napoczatku zrobimy glowne huby w GDN i KRK lub KTW.....przy okazji zrobi sie pare lotow krajowych....wybudujemy sietake z wszystkimi portami w Niemczech....i oczywiscie atrakcyjna siatke wakacyjna i bedzie podbierac AB pasazerow z Nimiec :-))))
merw 2008-04-07 20:54   
merw - Profil merw
a ja sie doczekałem zwrotu kasy od C0 za skasowane połączenie. myślałem ze będzie gorzej.czekałem ok 2 tyg od złożenia dyspozycji u operatora.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy