Gala Pasażera już jutro! Będzie transmisja online

Gala Pasażera już jutro! Będzie transmisja online Tegoroczna gala odbędzie się w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Organizuje ją Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy wraz z Pasazer.com. > Włącz transmisję gali na żywo Na gali spotka się ponad 200 gości - przedstawicieli lotnisk, linii lotniczych, organizacji i instytucji lotniczych, dziennikarzy, a także zaproszonych użytkowników Forum...
09/02/2015 09:02   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_fe5a5 2015-02-11 22:16   
gość_fe5a5 - Profil gość_fe5a5
Super Gala, wreszcie było można obejrzeć transmisję przez internet. Oglądałam ją z dużym zaciekawieniem i dała mi dużo radości. Świetnie przygotowana. Z zadowoleniem obejrzałam fajną transmisje, filmowaną kilkoma kamerami i w dobrej jakości. Wielkie dzięki.
spider_85 2015-02-09 10:44   
spider_85 - Profil spider_85
I bardzo dobrze, że już niedługo będzie po gali. Może w końcu będzie czas na inne wiadomości. Wolałem ten portal kilka lat temu. Teraz mam wrażenie, że w miarę na bieżąco piszecie tutaj od wtorku do czwartku, a pozostałe dni, to już taki weekend. Musi coś na prawdę ważnego się stać żeby pojawiła się o tym wiadomość. Ja chcę pasażera sprzed kilku lat! Bez nadętych gal, a za to z informacjami w których wyczytać można było pasję i z porządnym forum, gdzie wiadomo było kto pisze, a nie z gromadą troli pod nickami ,,gość....".
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy