Coraz bliżej otwarcia T2

Coraz bliżej otwarcia T2 Straż pożarna kontrolująca wykonanie Terminalu 2 warszawskiego lotniska nie stwierdzili żadnych uchybień w zakresie ochrony przeciwpożarowej. - W dniu dzisiejszym komendant miejski PSP m.st. Warszawy przekaże inwestorowi oraz Wojewódzkiemu Inspektorowi Nadzoru Budowlanego stanowisko stwierdzające zgodność wykonania obiektu Terminal 2 - ODLOTY z przedstawioną...
29/02/2008 14:16   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
m-gdn 2008-03-01 23:20   
m-gdn - Profil m-gdn
stenus: nawet nie chodzi o te kilka-kilkanaście funciaków za transfer, bardziej chodziło mi o INFO jak to jest bo będę po raz 1-szy w takiej sytuacji że na jednej rez jest zmiana lotniska. A' propos zlotu: niestety na ten termin mam inne plany, ale jestem przekonany, że to pierwsze, ale bynajmniej nie ostatnie spotk w realu, i na kolejne już się załapię :)
humbak 2008-03-01 23:13   
humbak - Profil humbak
m-gdn: To jak zaplaciles tak atrakcyjna cene z BA, to mozesz wybulic juz troszke na swoj transfer. :o) hihi Poza tym witamy w naszym gronie! A kolega na zlot nie zaleci na miotle?
maxx 2008-03-01 23:13   
maxx - Profil maxx
m-gdn: witamy... a tak w ogóle to na zobacz link podczas rezerwacji miałeś wyraźną informację "Ostrzeżenie — połączenie będzie wymagało podróży pomiędzy lotniskami autobusem, której koszt nie jest wliczony w cenę." To jakieś chore. To jakby LO dawał dolot do Warszawy, a potem ciąg dalszy z Łodzi, przejazd autobusem nie wliczony w cenę. Hm.
m-gdn 2008-03-01 23:11   
m-gdn - Profil m-gdn
maxx - tam do MEL a z powrotem z SYD, dodatkowo przelot wewn z MEL do SYD, na BA cena była naprawdę najlepsza
m-gdn 2008-03-01 23:09   
m-gdn - Profil m-gdn
Dzięki za info i pozdrawiam wszystkich krajanów :) nb. BA likwidując loty z PL na LHR ciut skomplikowało życie ludziom takim jak ja którzy kontynuację mają właśnie z LHR... a są kierunki, jak np. australijskie, na których LH się chowa jeśli chodzi o wielkość oferty i ceny też...
maxx 2008-03-01 20:24   
maxx - Profil maxx
m-gdn - ...albo Gatwick Express + przesiadka na metro. Ciut drożej ale zabawniej.
maxx 2008-03-01 20:23   
maxx - Profil maxx
atnis: nas ogólnie jest sporo z GDN w całej Polsce i świecie. Choćby obecny premier, prezydent, były prezydent, jeszcze bywszy prezydent przynajmniej część życia spędzili w 3mieście. Tu zaczęła się II Wojna Światowa, Solidarność, co tam jeszcze... // lmajchrowski - jesteś pewien? Zasadą jest raczej odprawianie bagażu do kraju docelowego. Karty pokładowe może też dostaniesz. Ale transfer - hm.... w ogóle nie mogłeś lecieć np. przez FRA? :)
aynis 2008-03-01 20:18   
aynis - Profil aynis
m-gdn: z LGW można dojechać na LHR np. National Expressem, podróż trwa min. 1h15min.
lmajchrowski 2008-03-01 19:43   
lmajchrowski - Profil lmajchrowski
Nie BA nie zapewnia transportu bagazami tez musisz sie sam zaopiekowac.
hamburg 2008-03-01 18:31   
hamburg - Profil hamburg
no wlasnie....to nastepnym razem robimy spotkanie w GDN. ;-)))))))
aynis 2008-03-01 18:28   
aynis - Profil aynis
Co raz więcej nas tu z GDN ;))
m-gdn 2008-03-01 18:23   
m-gdn - Profil m-gdn
Mały OT: mam rez. w BA na loty WAW-LGW i dalej LHR-MEL. Pytanko: czy BA zapewnia transport z LGW na LHR, jeśli loty są na jednej rezerwacji? a jak z bagażami - czy trzeba odebrać na LGW i ponownie odprawić się na LHR? Dzięki z góry za pomoc. PS. Pomimo że piszę 1-szy raz, to jestem z Wami od dawna. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów trzymam kciuki za Wasze spotkanie w Kraku :)
andrzej500 2008-03-01 14:53   
andrzej500 - Profil andrzej500
lmajchrowski : wydaję mi się ze trochę to uprościłeś, przez cały czas usuwane były niedociągnięcia, które wpisywała straż pożarna w protokołach odbioru więc to efekt kilku miesięcy prac, a nie pracy wykonanej przez ostatni miesiąc
paolo-79 2008-03-01 14:51   
paolo-79 - Profil paolo-79
maxx:T4 w Barajas...ten spokoj,cisza jaka jest tam...moge tam nawet zamieszkac...ale moj numerem 1 zawsze bedzie DUS...taka klase jaka ma to lotnisko...i design terminala...mam do tego lotniska wielka slabosc;)
lmajchrowski 2008-03-01 14:47   
lmajchrowski - Profil lmajchrowski
Pasazer: Nie mam obsesji na punkcie PiS tylko ze nie pamietam od kiedy byl problem ze straza ale napewno wiecej niz pol roku i nie znalesli na to sposobu teraz nagle po niespelna miesiac poprawek wszystko jest ok i straz jest zadowolona chyba nie poweisz ze to wina PO?? A poza tym opznienia moze i sa przyznaje sie do bledu ale porownujac rozmiary budowanych terminali w Londynie czy Madrycie sa nie porownywalne z WAW. A poza tym z czego tu sie cieszyc jak statystyki pokazuja ze za 2-3 lata to lotnisko bedzie zapchane tak samo jak T1.
humbak 2008-03-01 14:34   
humbak - Profil humbak
lmajchrowski: T5 na Heathrow budowany .. 20 lat! :o) Tak jak mowi pasazer, wystarczy wejsc na zobacz link i znajdziesz wiecej przykladow opoznien terminali. Nie kazdy jest Chinami, ktore w 4 lata zbuduja T3 kosztem 10 tys ludzi i kilku wiosek.
maxx 2008-03-01 14:29   
maxx - Profil maxx
Drodzy panowie, spokojnie. Na całym świecie są terminale nie połączone ze sobą. Nowy piękny T4S w Barajas oddalony jest jakieś 45 minut jazdy schodami + pociągiem + windą + metrem od T1 na tym samym lotnisku. A Okęcie ma być otwarte na nowy rozkład i lotnicze Schengen, czyli na koniec marca. I tak będzie.
lmajchrowski 2008-03-01 14:17   
lmajchrowski - Profil lmajchrowski
Pasazer: Wiesz jestem dumny z bycia Polakiem ale niestety wstyd mi za to co sie dzieje w Polsce a to jest roznica. Pokaz mi gdzies na swiecie gdzie takie opoznienia w budowie portu mialy miejsce. Poza tym jesli nawet dojdzie do otwarcia T2 to i tak bedzie to tylko czesc gdyz nadal poludniowa strona jest jak po amputacji odcieta od reszty T2. Wiesz ja nie lubie ludzi ktorzy patrza na wszystko przez rozowe okulary nie wiem czy zauwazyles ale tak jest z PiS wszystko co robili zle wychodzi na jaw a Kaczynski broni sie tym mowiac ze to temat zastepczy wiec moze i ty powiesz ze takie ogromne opoznienie nie tylko na Okeciu ale i w krk to temat zastepczy bo przeciez wszystko jest tak jak ma byc :)
lmajchrowski 2008-03-01 01:13   
lmajchrowski - Profil lmajchrowski
Mysle ze jak dobrze pojdzie to na EURO2012 zdaza tylko nie wiem czy pospiech w tym przypadku jest wskazany bo chyba EURO sie oddala wiec po co budowac cos jeszcze. Zmodernizawac hangary te w ksztalcie bunkru gdzie naprawjaja boeingi tak jak w krk zrobili terminal krajowy i bedzie perfekt a na polu postawic wiate by deszcz na glowe nie padal i juz poczekalnia jest :) Wstyd mi za wawe a juz nie mowie o krk "I PAMIETAJCIE NIE MOZEMY ODDAC NASZEJ DUMY I SKARBU ZAGRANICZNYM FIRMOM CHOCIAZ 1000X LEPIEJ SIE NA TYM ZNAJA IDEOLOGIA PiS" . A moze by pobic rekord guinnessa "ile pasazerow upchniemy do terminalu w krk w jednym momecie" Niedlugo nasze porty beda wygladac jak dworzec PKP w Tarnowie gdzie w nazwie dworca swieci sie tylko kreseczka na ó :)
marqoos_pl 2008-02-29 21:45   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Taaaaa, jeszcze ze dwa lata i będzie T2 działał!!!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy