Inauguracja Kraków - Mediolan

Inauguracja Kraków - Mediolan 8 lutego włoski przewoźnik Volare rozpoczął regularne rejsy z Krakowa na główne lotnisko Mediolanu (Malpensa). Połączenie zastąpiło zlikwidowane kilka tygodni temu połączenie Alitalii na tej samej trasie. Podczas konferencji inauguracyjnej, która odbyła się dzisiaj (18.02) w Krakowie Lorenzo Caporaletti CEO Volare przedstawił plany rozwoju przewoźnika w Krakowie....
18/02/2008 11:01   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
katowiczan 2008-02-21 21:49   
katowiczan - Profil katowiczan
Oj przepraszam już dotarł. najlepsze jest pytanie "Ale czy będzie się dalej rozwijał z Krakowa?" Bardzo przepraszam za off-topic ale nie mogłem się powstrzymać...
katowiczan 2008-02-21 21:41   
katowiczan - Profil katowiczan
Chyba że jeszcze nie dotarł do tej informacji na tamtym forum ;) ale to tylko kwestia czasu :D
adams 2008-02-21 21:24   
adams - Profil adams
mi zazwyczaj od jakiegos czasu pokazuje sie napis Error!
szot 2008-02-21 21:24   
szot - Profil szot
bavok: nie tylko tobie działa do bani; coś mi się wydaje, że serwer(y) są obciążone przez nasze wątki...
miras 2008-02-21 21:23   
miras - Profil miras
bavok, to chyba nie tylko jest Twój problem.
bavok 2008-02-21 21:21   
bavok - Profil bavok
ostatnio mi pasazer.com do bani działa, nie ładuje się, wątki nie wszystkie są :| Pewnie mnie admini wycieli żebym Maćkowi za młodu psychy nie popsuł :P
szot 2008-02-21 21:05   
szot - Profil szot
bavok: maciek_krk nie przyleci z nowiną, bo już nowinę przesłał nam hamburg w innym wątki ;-)
bavok 2008-02-21 20:24   
bavok - Profil bavok
Zaraz Maciek KRK przyleci na forum poinformować że EZY wycofuje się całkowicie z Gdańska i będzie przepowiadał dalszy rozwój w Krakowie :D
katowiczan 2008-02-21 19:29   
katowiczan - Profil katowiczan
Paolo ja byłem i w San Giminiano i w Perugii i w Veronie;) i co do San Giminiano to muszę Ci przyznać rację - cudowna mała mieścina, która wraz z Sieną tworzy mój ulubiony fragment mojej ulubionej części Włoch;) a byłeś na wybrzeżu Toskanii? Castiglione della Pescaia? Ach, rozmarzyłem się;)
wojtek 2008-02-21 18:33   
wojtek - Profil wojtek
Ja leciałem we wrześniu (RMI), niby po sezonie, ale było dużo ludzi (choć do fulla brakowało). Na wakacje leciała garstka, większość - tak jak mówie - do pracy.
adams 2008-02-21 18:30   
adams - Profil adams
leciałem raz w sezonie letnim KRK-RMI i samolot w obie strony był full...
adams 2008-02-21 18:26   
adams - Profil adams
Ja byłem o 5:00 rano na stazione centrale: zimno, śmierdziało a w dodatku dworzec od marokinów i murzynów się roił. Tam az stach stac o tej porze?(głównie stazione i piazza luigi di savona),więc nie mów aguirre ze to bezpieczne miasto!
wojtek 2008-02-21 18:22   
wojtek - Profil wojtek
Ale Sky latał do Treviso. Wcale nie tak mało ludzi tam latało. Może nie w celach turystycznych, ale do pracy, bo taniej niż do Boloni. Podobnie było z Rimini.
ciutat 2008-02-21 18:10   
ciutat - Profil ciutat
znowu wracamy ze stara nuta toz to zadne nowosci tylko proste zastapienie Az , dodatkowo widze ze w lutym z 4 zrobily im sie po 2 rejsy w tygodniu, reklamuja rzeczywiscie ostro co do Vce bylbym sceptyczny byla to chyba dosc slaba trasa NE wiec nie sadze by Volare sobie poradzilo , co do Mediolanu nic dodac nic ujac Centrale to jest to ...
hamburg 2008-02-21 09:58   
hamburg - Profil hamburg
aguirre: Ale Rzym jest bardziej czystszy niz Mediolan. Mediolan to taki ponury.....domy takie siwe...a w Rzymie raczej te domy sa na sloneczne kolory pomalowane. Jest calkiem inny nastroj. Ale chyba oba miasta nie sa bezpieczne.....
aguirre 2008-02-21 01:17   
aguirre - Profil aguirre
paolo: Skoro weszliśmy na OT to wszędzie znajdziesz syf, szczególnie w okolicy dworca (w Weronie też). Ale w porównaniu z Rzymem, Wenecją czy Florencją ... Nie porównujmy dwumilionowego miasta z kilkutysięcznym, bo to fikcja. A Mediolan to istotnie, nie-włoskie miasto, ale to dobrze (jeśli np. Rzym jest najbardziej włoski). stenus: śpiący jestem i mi się skróty pomyliły. Chodzi o flotę VE oczywiście. Dobranoc.
humbak 2008-02-21 01:05   
humbak - Profil humbak
Milano fa schifo!
paolo-79 2008-02-21 00:50   
paolo-79 - Profil paolo-79
czystym?ja ja,szczegolnie Lambrate,Via Zara i okolice..ahahahaha;))))ELEGANCKIM?jak domy na Corso Vittorio Emanuele?BEZPIECZNYM?tak tak polecam Corso Repubblica i Stazione Centrale...nozem od Rumuna mozna dostac w 3 minuty;)))madre mia,aguirre,skad Ty spadles?;)))widziales kiedys San Gimignano,Perugie,Verone,Viterbo?to sa czyste i bezpieczne i eleganckie miasta;)))Mediolan to nie Italia.Mediolan to Mediolan...
humbak 2008-02-21 00:29   
humbak - Profil humbak
aguirre: a co masz do bmibaby w watku dotyczacym volare?
aguirre 2008-02-21 00:16   
aguirre - Profil aguirre
paolo, ale Mediolan jest dla mnie najbezpieczniejsym i najbardziej czystym i eleganckim miastem włoskim. Natomiast 'imponująca' flota WW nie gwarantuje stałości jakiegokolwiek połączenia.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy