Baza Ryanaira w Modlinie otwarta

Baza Ryanaira w Modlinie otwarta W kolejnych latach planowane jest zwiększenie liczby maszyn nawet do pięciu. Uruchomienie bazy wiąże się z wydłużeniem czasu operacyjnego lotniska, oraz czasu pracy terminala. Pasażerowie będą mieli do dyspozycji więcej połączeń (ponieważ samoloty będą wcześniej startować i później wracać na lotnisko), co dla portu oznacza większą liczbę startów i lądowań...
23/10/2014 14:14   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_ec18c 2014-10-25 09:02   
gość_ec18c - Profil gość_ec18c
Właśnie, ja doceniam jego pracę, informacje, że dowiadujemy się, także 3mam kciuki.
pede 2014-10-25 08:57   
pede - Profil pede
Ludzie, dajcie spokój @infomodlin. Dzieli się tutaj od dawna rzetelnymi informacjami, a wy po nim jeszcze tak jeździcie. A jeśli już musicie po nim jeździć to róbcie to chociaż w prywatnych wiadomościach, a nie spamujcie tutaj.
bundy 2014-10-25 08:13   
bundy - Profil bundy
Czytając wiadomości prywatne od infomodlin spokojnie można iść na policję... Dzieciak się wygraża jeśli ktoś nieprzychylnie skomentuje jego "newsy".
gość_46e8a 2014-10-25 07:52   
gość_46e8a - Profil gość_46e8a
@Gość gość_310da
Nie chodzi o to ile FR wpompuje $$$ w Modlin, tylko jaki jest koszt inwestycji w postaci bazowania samolotu w WMI. Jest to oczywiście pewna manipulacja, bo FR dolicza do tego np. koszt zakupu samolotu, który będzie bazowany, koszty pracowników itd. Ale nie ulega wątpliwości, że stworzenie bazy oznacza dla regionu wzrost miejsc pracy - choćby przez wydłużenie czasu funkcjonowania lotniska czy zwiększenie liczby odprawianych pasażerów.
gość_fe1c6 2014-10-25 07:31   
gość_fe1c6 - Profil gość_fe1c6
Te 185 mln baksow to zapewne policzyliśmy sobie wartość katalogową 2 samolotów.takze kolejne nawijanie kaszany na uszy. Infomodlin daruj sobie puszczanie bezsensownych buziek
infomodlin 2014-10-25 07:16   
infomodlin - Profil infomodlin
gość_da8a0@ :-) będzie się działo
gość_da8a0 2014-10-24 23:01   
gość_da8a0 - Profil gość_da8a0
Czytając posty użytkownika @infomodlin czuję się tak jakbym słuchał wypowiedzi niejakiego Hofmana, wielkiego orędownika w innym wymiarze
gość_310da 2014-10-24 22:56   
gość_310da - Profil gość_310da
"- Jest mi niezwykle miło uczestniczyć w tym ważnym wydarzeniu – uruchomieniu naszej bazy operacyjnej w Warszawie/Modlin, w której Ryanair zainwestuje 185 mln dolarów."

185 MILIONÓW BAKSÓW Ryanair zainwestował w Modlinie ROTFL
infomodlin 2014-10-24 22:52   
infomodlin - Profil infomodlin
gość_fe1c6@ oj będzie się działo :-)
gość_fe1c6 2014-10-24 22:39   
gość_fe1c6 - Profil gość_fe1c6
Info Ciebie to nie da sie już czytać, sam obrażasz, jak nie masz racji merytorycznie to sie z tematu rakiem wycofujesz i teraz farmazony wypisujesz, proponuje więcej wykrzykników i rzuć jeszcze hasło typu - oj będzie sie działo, w następnym tygodniu kolejne sukcesy, a może powiem, a może nie powiem, może za tydzień. Popychanie pierdow ciąg dalszy
infomodlin 2014-10-24 22:09   
infomodlin - Profil infomodlin
ahaa krytyka i obrażanie mnie tylko wzmacnia :-)
infomodlin 2014-10-24 22:07   
infomodlin - Profil infomodlin
Czytając te wypociny polałem się ze śmiechu większego ubawu nie miałem ostatnimi tygodniami….
Nie mam zamiaru dyskutować z osobami którzy nic merytorycznego nie piszą tylko obrażają
Hejty to ludzie którzy nie mają co robić. Wtrącają nosa w nie swoje sprawy. Obrażają chociaż nic nie wiedzą o osobie którą hejtują. Są żałośni, a czemu hejtują? Są zazdrośni? Nie dowiesz się tego. Zawsze muszą przyczepić się o wszystko.
zobacz link
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i hejtujących życzę miłego weekendu spotkamy się w przyszłym tygodniu i porozmawiamy w innej atmosferze, atmosferze sukcesu :-) cdn…………………..
100% newsów w 2014r. się potwierdziło, a to nie KONIEC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
usuniety 2014-10-24 21:50   
usuniety - Profil usuniety
Tak... W ogóle WMI to musi mieć całą dosyć potężną gromadkę propagandowców, bo jeden ciągle tylko podkręca dyskusję wypisując różne rzeczy, które często są "odświeżanymi kotletami", drugi przekonywał ostatnio, że dojazd na WMI z Warszawy - zwłaszcza z dzielnic północno-wschodnich - jest szybszy niż na WAW (co ma uzasadnienie tylko w przypadku samochodu osobowego i to w godzinach szczytu) i upatrywał właśnie w tym fakcie sukcesu tego lotniska, a teraz pojawił się kolejny, który przekonuje że warto się przesiadać w WMI i nie należy się tego obawiać. Ciekawe jaki jeszcze nowy farmazon ktoś wymyśli...
gość_93355 2014-10-24 21:40   
gość_93355 - Profil gość_93355
A tymczasem z systemu znikają krajówki WRO-WMI w sobotę rejs popołudniowy,a w niedzielę rejs poranny . Od grudnia. Anulowali mi popołudniowy lot w sobotę 27 grudnia. Chamstwo
cantus 2014-10-24 21:29   
cantus - Profil cantus
Hm, napisałem wczoraj, że zbazowany 738 to złom, jak na możliwości Ryanair, bo jest u nich jednym z najstarszych (12 lat - piąty w starszeństwie na ok 300 szt., a pierwszy w tej konkurencji jest tylko 1,5 miesiąca starszy od niego).
Na to odezwał się infomodlin, z którym po raz pierwszy mam nieprzyjemność... Nie podważa danych, które podaję. Zamiast tego jeden wielki bluzg, a to wszystko nawet nie wiadomo PO CO! Że źle o Modlinie? Weź się człowieku opanuj, to nie o Modline, ale o Ryanair. Tak wielkie zacietrzewienie można tłumaczyć jedynie pewną paranoją, co to już przestaje rozumieć rzeczywistość i na wszystko szczeka jak jaki kundelek albo Niesiołowski, w stylu AVE MODLIN, AVE albo jakoś podobnie. Mniej ćpać i rozpocząć modlitwy do innej wieży kontrolnej zalecam! Bez odbioru.
gość_60b08 2014-10-24 20:47   
gość_60b08 - Profil gość_60b08
Marlena - wyjasnij mi proszę co złego i nieprofesjonalnego jest w tym że Prezes nowego lotniska, na którym jest jeden przewoźnik, odpowiada w wywiadzie na pytanie dziennikarza, że rozmawia z kolejnymi liniami i zachęca je do wykonywania operacji ze swojego lotniska? Co miałby odpowiedzieć? Nie, nie rozmawiamy - mamy już FR, jesteśmy w 7 niebie, nie chcemy kolejnych przewoźników. Czy może ma powiedzieć - bez komentarza?
pablakiss 2014-10-24 18:37   
pablakiss - Profil pablakiss
dajcie...juz na luz...trzeba sie cieszyc ze jest coraz woecej przekierowac ... bo wiecej mamy nowych polaczen :)
pablakiss 2014-10-24 18:37   
pablakiss - Profil pablakiss
dajcie...juz na luz...trzeba sie cieszyc ze jest coraz woecej przekierowac ... bo wiecej mamy nowych polaczen :)
jsg 2014-10-24 17:18   
jsg - Profil jsg
Obserwuję dyskusję i zgadzam się z haile_cracovia: Mniej szalikowstwa i czepiania się słówek, a więcej rozmowy na temat. szczegolnie do agresywnych trolli: infomodlin oraz afrikaner
usuniety 2014-10-24 17:13   
usuniety - Profil usuniety
@afrykaner przeczytaj jeszcze raz całość dyskusji, to może zrozumiesz. Jak nie to ja już nic nie poradzę.
Nie bardzo rozumiem po co wspominasz o innych lotniskach. Wszędzie bezmyślne paplanie jest idiotyczne. Prezes otwarcie robi prezent Ryanair takimi wypowiedziami w zestawieniu z poprzednimi, a jak nie rozumiesz dlaczego, to też trudno.
Koncze dyskusje.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy