Polska wersja językowa na www

Polska wersja językowa na www Tanie linie lotnicze bmibaby uruchomiły polską wersję jezykową swojej strony internetowej. Na polskiej witrynie można znaleźć m.in. informacje na temat firmy, warunków przewozu bagażu a także zarezerwować bilety lotnicze oraz wynająć hotel lub samochód, wszystkie operacje realizowane są już w języku polskim. Mateusz Lepczak
31/12/2007 15:48   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
agatha 2008-01-07 13:42   
agatha - Profil agatha
wiperek czy mółbyś mi podac jakieś info dot. transportu z CDG do Paryża. Mam nocleg w 14, a widze, że ostatnio tam byłeś, więc czekam na pomoc :)
humbak 2008-01-04 22:13   
humbak - Profil humbak
Ej! Gadac tu natychmiast o "polskiej wersji językowej na zobacz link, a nie kompleksach i zgrywaniach!
wojtek 2008-01-04 21:50   
wojtek - Profil wojtek
Widać w pewnych rejonach Polski zakompleksionych nie brakuje...
mnm 2008-01-04 21:33   
mnm - Profil mnm
ja tylko zagrywam w waszym stylu i potrafię to zrobic lepiej bo KRK daje więcej powodów. inne forum ? - don't count on it. goodnight
wojtek 2008-01-04 21:26   
wojtek - Profil wojtek
Może lepszym rozwiązaniem będzie poprostu poszukanie sobie innego forum, jeśli tylko czekasz aż ktoś Cię sprowokował, np. ja, albo andrzej500 (albo jeszcze ktoś inny przez przypadek to zrobi) żeby prowadzić poźniej całkowicie nie na temat dialogi/rozmowy. Droga wolna...
mnm 2008-01-04 21:17   
mnm - Profil mnm
ok.nie czepiam się póki mnie znowu nie sprowokujesz jakimś ciekawym dialogiem z andrzejem500 (20XII). fakt- każde lotnisko miewa jakieś problemy.
wojtek 2008-01-04 21:11   
wojtek - Profil wojtek
Lokalizacja jest jaka jest i inna nie bedzie, więc proponuję nie czepiać się szczegółów. Nie mniej jednak przyznasz, że wiatr może być przeszkodą do lądowania?
mnm 2008-01-04 21:07   
mnm - Profil mnm
na większości lotnisk (nie w KRK)samolot ląduje wtedy na odwrotnym kierunku lub innym pasie - w tym znaczeniu wiatr nie jest przeszkodą tylko zła lokalizacja lotniska.
wojtek 2008-01-04 21:03   
wojtek - Profil wojtek
"wiatr nie jest przeszkodą w lądowaniu" Otóż jest! Jak ktoś tu niedawno pisał maksymalny wiatr przy lądowaniu dla samolotu B737/A320/ATR72 jest 10 węzłów czyli gdzieś 20 km/h. Jeśli jest większy samolot nie wyląduje, ze względów bezpieczeństwa jest to zabronione.
mnm 2008-01-04 20:46   
mnm - Profil mnm
ok.wytłumaczył mi to ktoś.kto się na tym zna.wiatr nie jest przeszkodą w lądowaniu. problem polega na tym że KRK ma w kraju najgorsze (niebezpieczne) ukształtowanie terenu wokól lotniska i po zmroku zbyt ryzykowne jest podejście na odwrotny kierunek.nie ma w kraju drugiego tak niekorzystnie zlokalizowanego lotniska.ale dzięki że probowałeś to wyjaśnić najlepiej jak umiałeś.
wojtek 2008-01-04 20:39   
wojtek - Profil wojtek
CAVOK znaczy clouds and visibility ok - co można przełożyć, że podstawa chmur jest nie niżej niż 1500m. Pragnę przypomnieć, że składową szeroko pojętego słowa "pogoda" jest także wiatr, dzięki czemu "pogoda" już wcale taka dobra nie jest.
wojtek 2008-01-04 20:32   
wojtek - Profil wojtek
Poważnie? Zacytujesz mnie, bo jakoś sobie nie przypominam, żebym "wtedy" choć raz o tym wspominał.
mnm 2008-01-04 20:21   
mnm - Profil mnm
pogoda jest dobra CAVOK - zarowno w KRK jak i KTW więc to chyba nie ten sam przypadek.pytam bo wtedy kilkakrotnie podawałeś info o każdym przekierowanym z KTW samolocie a dziś jakoś mniej aktywny jesteś.ale ja życzliwie i z troską a nie złośliwie . maciek krk mi wytłumaczył i dziękuję.
wojtek 2008-01-04 20:13   
wojtek - Profil wojtek
mnm: Z takiej samej przyczyny jak przed świętami w Katowicach, kiedy to samoloty lądowały m.in. w Krakowie. Wszystkiemu winna jest pogoda.
jaris 2008-01-04 20:09   
jaris - Profil jaris
adams: od 15 lutego :) cena jest bardzo ciekawa.
mnm 2008-01-04 19:47   
mnm - Profil mnm
wojtek.ty jesteś zwykle zorientowany w przekierowaniach samolotow.dlaczego kolejny dzień z rzędu samoloty mają wieczorem problemy z lądowaniem w KRK i biedni pasazerowie lecą do KAT ,WAW lub wracają do portów z których wylecieli?
szkoda tych ludzi.tułaczka po kraju lub odwołane loty.przykre.jaki jest powód.jeśli wiesz wyjasnij proszę.
adams 2008-01-04 18:59   
adams - Profil adams
Jaris:a w jakich datach ta promocyja cena obowiązuje ??
jaris 2008-01-04 18:42   
jaris - Profil jaris
pozpiotr i hamburg: dzieki za info, nie ma to jak pomoc ze sprawdzonego źródła, pozdro :) a tak na marginesie to EZY ma ciekawe ceny na lot z KRK do CDG za 150zł rt :) /własnie zabookowałem/
hamburg 2008-01-04 18:00   
hamburg - Profil hamburg
Jaris: a bilet kosztuje chyba 8€ (tak zebys mog zaplanowac sytuacje finansowa) ;-)
pozpiotr 2008-01-04 17:12   
pozpiotr - Profil pozpiotr
Jaris: z CDG do centrum najlepiej jest jechać podmiejską kolejką RER. Dojedziesz wszędzie, no i nie ma korków na trasie :-)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy