Kraków - Poznań z Jet Air

Kraków - Poznań z Jet Air Kolejne krajowe połączenie Jet Air. Przewoźnik uruchomi krajowe połączenie ze stolicy Małopolski do Poznania. Pierwszy lot na tej trasie zaplanowano na 31 marca 2008. Jet Air będzie operował na tej trasie trzy razy w tygodniu - dwa razy dziennie. Dokładny rozkład poznamy w ciągu 30 dni, wtedy też linia rozpocznie sprzedaż biletów.Paweł Cybulak
17/12/2007 14:37   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
wojtek 2007-12-18 22:01   
wojtek - Profil wojtek
Nie ma za co, Hamburg :)
hamburg 2007-12-18 21:47   
hamburg - Profil hamburg
wojtek: Musze ci podzienkowac, przes ciebie zwrocilem uwage na nowe loty FR. Lece w maju BRE-MAN-BRE ;-)
adams 2007-12-18 21:38   
adams - Profil adams
Ach te wspomnienia po NE. Jak sobie przypomne te loty z nimi, te stewardessy, piloci mówiacy po polsku....a teraz co...NE wywędrował, CO wchodzi w ich trasy...a w niektóre miejsca inne linie...np. Transavia do ORY....Bmi bay...BHX.
hamburg 2007-12-18 21:37   
hamburg - Profil hamburg
paolo: Ale naprawde warto poznac tamtejszych Turkow. Ja polecam zwjedzic Istanbul...takie ladne miasto.
wojtek 2007-12-18 21:37   
wojtek - Profil wojtek
Ale Centralwings przynajmniej nazywa rzeczy po imieniu i piszą wprost, że latają do Girony szumnie zwanej Barceloną, a nie jak Wizzair - do Barcelony. Gdyby nie połączenia z Rumunii pewno do tej pory pisałoby Barcelona, bez Girony po myślniku.
andrzej500 2007-12-18 21:36   
andrzej500 - Profil andrzej500
W6 i FR też latają na lotniska sporo oddalone od centrów dużych miast i prawie w ogóle nie latają na główne lotniska chyba że nie ma innego wyboru, inną strategię przyjęły np NE i NY
andrzej500 2007-12-18 21:26   
andrzej500 - Profil andrzej500
ja też z sympatią wspominam NE, latałem z nimi, ale myślę że dlatego buduje się 2 lotnisko w mieście lub w pobliżu jakiegoś miasta, ponieważ główne lotnisko nie może pomieścić wszystkich lotów, w PL nie ma takich wątpliwości i dylematów ponieważ mamy same główne lotniska :)
adams 2007-12-18 21:22   
adams - Profil adams
andrzeju, nie rzucam w strone ce zero nic złego, ale po prostu nie czuje dużej sympatii do tej linii, mówiąc otwarcie. Rozumiem, ze np. lądując na CIA nie ma to różnicy zwłaszcza ze z FCO droższe są bilety dojazdowe do centrum i na lotnisku panuje większy tłok, terminale mają większą przepustowośc. Ale wkońcu głównym lotniskiem jest Leonardo da Vinici a nie Ciampino. Tak samo jest w Gironie: lotnisko lcc port oddalony kilkadziesiąt km od centrum, a w przypadku BCN które jest większym i blizej miasta lotniskiem. Myśle ze nie ma co się licytować. Po prostu w przeciwieństwie do Cezero,NE (MOJA ULUBIONA LINIA ;*) który lądował na BCN i FCO był bardziej punktualny i miał nizsze ceny.
paolo-79 2007-12-18 21:17   
paolo-79 - Profil paolo-79
Hamburg:masz swieta racje,co-prwda nie bylem nigdy w TR (to dlatego ze sie zrazilem w DE),ale slyszalem wiele o tej roznicy.niestety ja poznalem tylko ten sort niemiecki.i bylo to straszne.sorry za OT
szot 2007-12-18 21:07   
szot - Profil szot
/OT: właśnie na Discovery Sciene leci "Kontrola lotów" - ciekawy dokument; jak ktoś ma możliwość to koniecznie niech looknie ;-)/
andrzej500 2007-12-18 21:02   
andrzej500 - Profil andrzej500
Adams nie byłem na CIA ale dla pasażera chcącego się dostać do centrum Rzymu nie ma chyba wielkiej różnicy czy ląduje na FCO czy CIA, natomiast jest istotna różnica jak chce się znaleźć w centrum Paryża i zamiast na ORY lub CDG ląduje na BVA lub jak chce się znaleźć w centrum Frankfurtu a ląduje w HHN więc nie pojmuje dlaczego w przypadku C0 czynisz zarzut z lądowania na CIA?
szot 2007-12-18 20:42   
szot - Profil szot
Hamburg: czy możesz mi to bardziej naświetlić z Turkami - jeśli znajdziesz trochę czasu napisz mail do mnie: zobacz link/ pozdrawiam
hamburg 2007-12-18 20:39   
hamburg - Profil hamburg
paolo:O GRO i BGY juz wczesniej pisalem. Turcy w Turcji sa calkiem inni.....nawet ci ,,prawdziwi´´ Turcy otwrocili sie plecami do tych Turkow w DE. Sam wiem bo mieszkalem w tureckiej rodzinnie w Istanbul przes dwa tygodnie. Czili znam doskonale roznice pomiendzy ,,naszimi´´ i ,,prawdziwimi´´ Turkami. (Mam nadzieje ze nikogo nie urazilem...jak tak to z gory przepraszam)
adams 2007-12-18 20:37   
adams - Profil adams
Ce zero twierdzi ze lata na główne lotniska, a tak naprawde to FCO jest głównym portem Rzymu a nie CIA dla LCC, BCN El Prat tak samo al nie GRO oddalone około 100 od centrum Barcelony
paolo-79 2007-12-18 20:29   
paolo-79 - Profil paolo-79
Hamburg:a ja jednak wolal bym dla GDN jakies cywilizowane miejsce wakacji jak BCN lub LIS. Izmir to masz w DE w kazdym duzym miescie, z tendencja wyniszczajaca nieliczne juz dzielnice niemieckie...
hamburg 2007-12-18 20:22   
hamburg - Profil hamburg
aynis: Wakacje mamy zagwarantowane (albo i nie *buhahahaha*) przes C0. C0 bendzie otwieral pierwsze wakacyjne polaczenia. Miemy nadzeije ze W6 bendzie mial ciekawsze porty docelowe. Ja bym byl za Izmir.
aynis 2007-12-18 20:10   
aynis - Profil aynis
No właśnie, Trójmiasto też chce polecieć sobie na wakacje, a nie tylko do pracy :]
hamburg 2007-12-18 20:07   
hamburg - Profil hamburg
no to moze Eindhoven albo Bruksela.....a moze by W6 wpadl wrescie na pomysl ze ludzie z Pomorza tez chca latac na poludnie Europy.....moze Izmir...Kreta itp.
aynis 2007-12-18 20:02   
aynis - Profil aynis
A nie, sorry, my mamy Doncaster :] No mam nadzieję, że tak się nie stanie! lle można...
aynis 2007-12-18 20:01   
aynis - Profil aynis
Ha, MME już mamy ;]
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy