Trzy nowe linie w Pyrzowicach

Trzy nowe linie w Pyrzowicach W 2008 roku na katowickim lotnisku pojawi się trzech nowych przewoźników niskokosztowych - zapowiadają przedstawiciele portu. Najprawdopodobniej już pod koniec marca 2008 roku samoloty kolejnych tanich linii lotniczych rozpoczną operacje z lotniska w Pyrzowicach. Obecnie z Pyrzowic operuje dwóch przewoźników tradycyjnych LOT-u i Lufthansy, oraz trzy tanie linie: Wizz...
13/12/2007 00:47   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
chris 2007-12-20 11:11   
chris - Profil chris
Ja natomiast uwielbiam papryke pod kazda postacia :) Nienawidze juz wrecz bulek z serem z Lufy , bleee
mikrobit 2007-12-20 09:57   
mikrobit - Profil mikrobit
stenus - ja też jak widzę paprykę (zwłaszcza surową) to dostaję drgawek i zgadzam się że to jakaś dziwna praktyka nie tylko na lotniskach
chris 2007-12-20 09:05   
chris - Profil chris
szot : Samo LOT caffe nie jest takie zle, szczegolnie jak sie porowna do tego co bylo tuz przed albo do tego co oferuje Lufthansa w economy. Jednak takie pisanie o wielkim Sukcesie mnie drazni. To wyglada jakby sobie kierownictwo Lotu przypisywalo niesamowity sukces i zapewne wg nich samych wprowadzenie takiej oferty wymagalo prawie geniuszu ... Chyba ze mieli cos innego na mysli mowiac nazywajac to sukecesem. Moze mieli na mysli ze sukces bo wogole udalo sie to wprowadzic ? Udalo sie kupic kolorowe pudelka z widokowkami zamiast plastikowych wreczkow ktore byly przedtem. To moze jest i osiagniecie na miare Lotu ...
szot 2007-12-18 20:17   
szot - Profil szot
chris: bravo bravo bravo! słuszna uwaga o LOT Cafe! Masz rację, ale chyba LOT tak to odebrał - skoro ludziska nic nie mówili to równoznaczne to jest że sukces... chore to wiem, ale cóż...
chris 2007-12-18 20:10   
chris - Profil chris
Odnosnie Shengen to mam nadzieje ze pierwszy lot jaki sie pojawi to bedzie Katowice - Gdansk by WiZZ z dedykacja dla ciolkow ze SG ...
chris 2007-12-18 20:08   
chris - Profil chris
Po olbrzymim sukcesie jakim było wprowadzenie LOT Cafe ??? Jaki to sukes LOT ma na mysli ? Bo pasazerowie nie mieli wyboru, musieli jesc to co dali ... to byl sukces ? ze zjedli ? :) Miara sukcesu byloby np wzrost liczby pasazerow ze wzgledu na Lot caffe a tak to co ? Nie bylo zwrotow ? Nikt sie nie pozygal ? ( sorry jak ktos wrazliwy )
adams 2007-12-18 14:00   
adams - Profil adams
Ale do MUC z KRK operuje LH, czyli pozostaje tylko FRA by LO i cudowny embraerek 170 ;-)
szot 2007-12-18 13:58   
szot - Profil szot
za nas - matko starość nie radość...
szot 2007-12-18 13:57   
szot - Profil szot
Tylko który Stenus? Tam gdzie odprawa online po kraju czy tam, gdzie nasz LOT prognizuje wreszcie sensowny zysk... zdecyduj na nas.
adams 2007-12-18 13:57   
adams - Profil adams
W końcu musze kiedyś wybrać się LOTem do FRA lub MUC. Ale to dopiero na wiosne....
szot 2007-12-18 13:55   
szot - Profil szot
Stenus: ej no jakoś tak się wszyscy rozpędziliśmy sie w tej dyskusji (bardzo miłej aj owszem) no ale dobrze - przeprowadzamy się do wątku LOTowskiego...
humbak 2007-12-18 13:44   
humbak - Profil humbak
Ej! No piszmy o LOT w wątku dotyczącym LOT!
wojtek 2007-12-18 13:22   
wojtek - Profil wojtek
Toż to Ryanair zaszalał. Prawie 30 nowych tras ogłosili. Znacznie rozwinęli się w Manchesterze, Edynburgu i Birmingham. Nowością są aż dwa miasta w Rumunii. iestety brak polskich kierunków...
szot 2007-12-18 13:11   
szot - Profil szot
aynis: i znów będą je przemalowywać i wyglądać będą hubrydowo? /// Swoją drogą może pomysłem na przetard samolotów na LOT i Cezero to popracować nad nową szatą samolotów w wersji hybrydowej, tak aby linie mogłe się wymieniać samolotami w razie potrzeby?
aynis 2007-12-18 13:08   
aynis - Profil aynis
OT: W bieżącym tygodniu PLL LOT wypożyczą włoskim przewoźnikom dwa Boeingi 767-300 wraz załogami na okres świąteczno-noworoczny. SP-LPC będzie latał dla Livingston Energy Flight (d. Lauda Air Italy) z Mediolanu MXP i Rzymu FCO do Natalu, Fortalezy i Male, zaś SP-LPF trafi do Volare Airlines i będzie obsługiwał połączenia z Mediolanu MXP i Werony do Natalu, Recife, Zanzibaru i Mombasy.
hamburg 2007-12-18 12:59   
hamburg - Profil hamburg
stenus: Moze te opakowanie jest ladne (i praktyczne), ale zawartosc juz nie. Za malo jest tego chlepka i paszczeciku. To juz te kanapki, ktore LOT kiedys mial byly lepsze. // A jak to sie nazywa co jest jeszcze tam do jedzenia...takie ciasto z twarogo z kawalkami szynki? Za barzdo to nie smakuje. Mysle ze Café od Bistro bendzie sie od tego ruznilo ze w Café dostaniesz cos na zimno a w Bistro cos na cieplo. Jezeli benda dzialac te uslugi kolo siebie, to moge sobie wyobrazic ze za usluge Bistro bendzie musialo sie cos zaplacic.
wojtek 2007-12-18 12:52   
wojtek - Profil wojtek
Wydaje mi się, że w Cafe dostajesz gotowy zestaw, a w Bistro możesz sobie wybrać co chcesz mieć w tym zestawie. Jeśli będzie tak dużo E170 to 737/320 będą latały w Locie, czy zakup będzie tylko i wyłącznie dla Centrala?
humbak 2007-12-18 12:51   
humbak - Profil humbak
Przenieśmy się z komentarzami na wątek z LOTem, bo zaśmiecamy tutaj, gdzie o LOT nie ma nic.
szot 2007-12-18 12:51   
szot - Profil szot
wojek: powinno Ci się spodobać. Ja lubię po lewej, gdzie jest jedno siedzenie...
wojtek 2007-12-18 12:49   
wojtek - Profil wojtek
Ja za 8 lat eksploatacji ER4 nie mogłem trafić żeby się nim przelecieć, choć jest to moim marzeniem. Ale może w końcu mi się uda, mam bilet w BMI właśnie tym śmiesznym samolocikiem :)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy