Jet Air: Kopenhaga, Berlin, Katowice

Jet Air: Kopenhaga, Berlin, Katowice Będą nowe połączenia z Bydgoszczy. Port Lotniczy Bydgoszcz podpisze dzisiaj (30.11)umowę na obsługę nowych połączeń z firmą Jet Air. 18 miejscowe Jetstreamy latać będą do Kopenhagi, Berlina oraz Katowic. Nowe połączenia mają zostać uruchomione 7 stycznia 2008. Bydgoszcz - Kopenhaga Bydgoszcz - Berlin Tempelhof Bydgoszcz - Katowice Koszt biletów wraz...
30/11/2007 12:31   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
szot 2007-12-04 13:07   
szot - Profil szot
Odnośnie wątku Bydgoszczy i poniekąd JetAir: dziś z WAW do Bydgoszcz-Szwederowo LO 3975 15:55 odwołany... czyli sprawdza się: LOT odwołuje a ta airtaxi company names JetAir lata, nono...
chris 2007-12-04 13:04   
chris - Profil chris
mnm : Nie wiem o czym mowisz. Jezeli nie rozumiesz tego co napisalem to napisze jeszcze raz. Nie ma co porownywac najlepszego polskiego lotniska do gorszych krajowych lotnisk bo i po co ? Rozwoj polega na czyms innym . Przeciez nie bede pisal ze na lotnisku w KTW jest malo ubikacji tak samo jak na innych krajowych lotniskach bo czasy sie zmienily ! Mamy ogromne zaleglosci dlatego musimy rownac do najlepszych a nie zachwycac sie ze wybudowano T2 ktory juz jest zapchany. Trzeba myslec perspektywicznie i przewidywac.
mnm 2007-12-04 10:10   
mnm - Profil mnm
chris.Pozbawiona sensu jest twoja logika.Twój post: "Wiem wiem na innych polskich lotniskach jest jeszcze gorzej. Ale to i tak nie powod aby piac z zachwytu. Jestesmy 100 lat za murzynami niestety i to w wielu dziedzinach a najbardziej w mentalnosci." - jest dowodem ,że z twoją mentalnością jest coś nie tak. Czy to samokrytyka ?
chris 2007-12-04 08:59   
chris - Profil chris
paolo-79 : Wiesz dlaczego nie powinienes porownywac KTW do innych polskich lotnisk ? Bo takie porownanie jest jak lokata ... bez sensu ! i nie mow mi ze ja oczekuje Singapuru w KTW bo sprzatanie i czyste ubikacje w odpowiedniej ilosci to nie jest zaden luksus ani domena duzych lotnisk.
michuppp 2007-12-03 23:45   
michuppp - Profil michuppp
co zrobic ja juz tak mam, moge poswiecic troszke kasy zeby sie przeleciec samolotem:) ze znjomymi lecimy na ferie ziomowe do egiptu ale to dopiero pod koniec stycznia dla mnie to za długo:) ale z tym londynem to dobry pomysł trzeba bedzie pomyslec:)
hamburg 2007-12-03 23:38   
hamburg - Profil hamburg
Zeby przynajmiej cos zwjedzic proponuje Londyn. Tam czesto lataja samoloty i ruzne linie. Sam kiedys z kolegami polecielismy FR rano do STN a wieczorem zpowrotem. Spedzilismy naprawdy fajny dzien.
hamburg 2007-12-03 23:35   
hamburg - Profil hamburg
sprawdzielem ceny i daty lotu z WAW- Beauvais. No maz racjie....151 PLN return.....ale tylko tyle ze przelecisz sie do Beauvais i tam sobie troche pochodzisz, bo maz nie cale 6 godzin do ponownego odlotu....
michuppp 2007-12-03 23:31   
michuppp - Profil michuppp
niop jest połaczenia do rano i wieczorkiem do wawy, niestetet jestesm juz w takiej rozpaczy , ze wystarczy mi tylko przelot :)
hamburg 2007-12-03 23:29   
hamburg - Profil hamburg
mam na mysli ze nie dostaniesz lotu powrotnego tego samego dnia....ale czy beauvais nie jest okolo 100 km od Paryza? Nawet jezeli bys lecial rano i wracal wieczorem nie oplaca sie bo bys ztego Paryza nic nie zobaczyl....chyba ze naprawde sie chcesz tylko przeleciec.
michuppp 2007-12-03 23:19   
michuppp - Profil michuppp
hamburg własnie jest połaczenia na beauvais i wizzair nawet cos koło 150 zł niop ale musze sie gdzies przeleciec bo nie wytrzymamy, nawet dla zaspokojenia swojej lesknoty do samolotów jechałm do gdanska ok 3 dobrych godzin i leciałem do warszawy lub tez z do warszawy przez dublin hehe o ostatnio pojechałm pociagiem do wawy odprowadzic ich na samolot do ny niop wszystko ok te walizy ta odprawa oni poszli a ja zostałem :( i prawie wymiekłem na tarasie widokowym ogolnie tego dnia spedziłęm ok 8 godzin na lotnisku:)
aynis 2007-12-03 23:12   
aynis - Profil aynis
Ja niestety dopiero teraz na Święta - 22 grudnia z LHR do WAW by British Airways, wylot 18:00.
hamburg 2007-12-03 23:11   
hamburg - Profil hamburg
@ michuppp: tanimi liniam to raczej nie dostaniesz return tego samego dnia. Przynajmiej nie z Polski. Bys musial leciec LH/LO/AF itp. A czemu tylko na jeden dzien? Paryz taki ladny i warto wypasc na pare dni. Ja lece w marcu z moja mama do Paryza. Bilet do CDG to prezent pod choinke dla mamy ;-)))
michuppp 2007-12-03 23:09   
michuppp - Profil michuppp
ok nie rozumirm ale nie wnikam:) to aynis teraz dopiero kiedy jakis locik?
aynis 2007-12-03 23:07   
aynis - Profil aynis
michuppp: przepraszam, za może trochę niefortunny zwrot: ś.p. na forum... Zrobiony został na czerwono...
michuppp 2007-12-03 23:04   
michuppp - Profil michuppp
s,p,??????????? ja plauje przeleciec sie do Paryza i wrócic tego samego dnia bo dawno juz nie latałem:)
adams 2007-12-03 23:00   
adams - Profil adams
Lecąc do MXP w samo południe i przy bezchmurnym niebie widziałem pięknie cały Mediolan, bo akurat pilot również robił kółeczka nad miastem. Natomiast lądując na BGY na horyzoncie można było dostrzec mały sktawek Milano. W każdym bądź razie lot do MXP zrobił na mie wielkieeee wrazenie ;)
aynis 2007-12-03 22:59   
aynis - Profil aynis
michuppp: no tak jakoś mi się trafiło, w sumie 6 lotów, średnio każdy po 2 godziny ;) Ale pozazdrościć to możesz np. ś.p. stenusowi, on to się dopiero nalatał ;)
michuppp 2007-12-03 22:57   
michuppp - Profil michuppp
siemanko wszystkim:) hmmmm jestem z okolic bydgoszcz i cieszy mnie to ze lotnisko sie rozwija ale jetair z taka flota chyba długo nie polata, szkoda bo pomysł na polaczenia fajny a nie wiem nawet jak z cenami biletó, moze ktos zna np do berlina ????? aynis- widze, ze w listopadzie miałas napiety plan lotniczy zazdroszcze ci:) pozdawiam
hamburg 2007-12-03 22:54   
hamburg - Profil hamburg
Ja tez w styczniu krazylem nad LHR. Niestety bylo ciemno....ale te wszystkie swiatla mialy tez swoj urok.
aynis 2007-12-03 22:48   
aynis - Profil aynis
Ja niestety do Paryża jechałam EuroStar, więc nie miałam możliwości podziwiania tego miasta znad chmur. Ogólnie to rzadko mi się zdarza taka okazja, bo albo ciemno już albo jakoś bokiem lecimy... Najlepsze widoki oczywiście miałam krążąc nad Londynem w kolejce na LHR i startując z City do AMS...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy