Pyrzowice: Terminal dla biznesmenów

Pyrzowice: Terminal dla biznesmenów
26/07/2013 13:33   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_b6960 2013-07-30 12:37   
gosc_b6960 - Profil gosc_b6960
Zarejestrowani użytkownicy wcale nie podnoszą poziomu wypowiedzi na forum, a wręcz przeciwnie.
gosc_ee4e4 2013-07-29 12:43   
gosc_ee4e4 - Profil gosc_ee4e4
Goluz, tu dalej gosc_242c1. To nie odpowiadaj na te zaczepki. Bądź mądrzejszy. Niech sobie gadają, że lotnisko niepotrzebne, że nikt nie będzie latał do GDN, że nie bedzie Lufy. Czas jednak wszystko pokazuje z drugiej strony. Miej satysfakcję, że jesteś mądrzejszy.
goluz 2013-07-29 12:15   
goluz - Profil goluz
gosc_d5e95 a Pan jesteś użytkownikiem ,czy jednym z tysiąca niezarejestrowanych gości?Redakcja może mnie usunąć, przecież to żaden problem, fajnie jakby mieli na to jakieś uzasadnienie oparte na regulaminie. @gosc_242c1 ja tylko odpowiadam na zaczepki, prowokacje i nierzetelne informacje na temat Lublina, pisane przez ludzi którzy nie mają o nim zielonego pojęcia (zazwyczaj gości). Jeśli portal ograniczy listę takich wpisów, lub zmusi ludzi do rejestracji (czego domagała się zdecydowana większość użytkowników pod pytaniem redakcji jak ma wyglądać forum) to i mnie będzie tutaj mniej, bo nie będę musiał dementować tych kalumni pod adresem mojego miasta.
gosc_242c1 2013-07-29 08:57   
gosc_242c1 - Profil gosc_242c1
Macie rację. Im Lublina mniej w komentarzach tym lepiej dla niego. Goluz, ja też jestem z Lublina i czasem nie da się tego czytać co piszesz. Nie obraź się, ale wstyd robisz.
Infomodlin - to, że odstawiono u was bubel roku w skali Europy i nic do was póki co latać nie będzie to też nie znaczy, że WMI ma być w każdym wątku.
gosc_d5e95 2013-07-29 08:54   
gosc_d5e95 - Profil gosc_d5e95
Panie Goluz , redakcja tego forum , w stosunku do Pana ma żelazną cierpliwość. Ale Pan chyba też jest coś winien i redakcji i użytkownikom tego forum. Jak Pan myśli?
goluz 2013-07-29 01:50   
goluz - Profil goluz
Jeśli tak , to przepraszam. Czekam na zapowiadane zmiany na forum, bo redakcji łatwo przychodzi krytykowanie innych, ich własna strona wygląda jak sprzed dwóch epok.
4tech 2013-07-29 01:13   
4tech - Profil 4tech
goluz, czasami ( z nie znanych mi powodów) system nie " przydziela" numerku. Dzieje się tak gdy np. piszesz post jako zalogowany i w momencie dodawania postu zostajesz wylogowany ( z reguły z winy przeglądarki). Wtedy post ukazuje się bez nicka lub numeru gościa. Sam miałem kulka razy taki przypadek.
goluz 2013-07-29 00:40   
goluz - Profil goluz
@piotrek737 to spróbuj w takim razie napisać coś na forum jako niezalogowany użytkownik i zobacz pod jaką nazwą się wtedy wyświetlisz - jako gość xyz, czy jako "napisał o..."
piotrek737 2013-07-28 19:04   
piotrek737 - Profil piotrek737
goluz: przesadzasz z tymi komentarzami pod adresem redakcji, bo nikt nie jest takim imbecylem żeby pisać takie rzeczy...
gosc_f1749 2013-07-28 16:24   
gosc_f1749 - Profil gosc_f1749
Prośba do MODów, zróbcie coś ztym Goluzem i ekipa z Lublina. Już mnie torsje biorą gdy czytam o LUZ. Informacje sa na temat GA w KTW i jest moze z 10 postow na temat. Rzeszta to pyskowka o Lublin ewn Modlin. Narzekacie na niezarejstroanych uzytkownikow forum a Goluz razem z InfoModlinem hajtuja i zasmiecaja cale forum. Skoro z zarejstrowanymi uzytkownikami macie problem, to forum niestety wyglada jak smietnik a nie interesujace miejsce wymiany pogladu ale w glownym temacie. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawe, ale dzieki takiemu smietnikowi tracicie waszych wiernuch sympatykow a zyskujecie "troli" ktorzy maja male ego i na polu forum proboja je podnosic. Przykre...
gosc_91671 2013-07-28 15:53   
gosc_91671 - Profil gosc_91671
warto zobaczyć
zobacz link
goluz 2013-07-28 15:24   
goluz - Profil goluz
Warto posłuchać (link).
zobacz link
4tech 2013-07-28 14:53   
4tech - Profil 4tech
goluz, tu się mylisz.
grzesiek_lublin 2013-07-28 14:42   
grzesiek_lublin - Profil grzesiek_lublin
goluz i o to chodzi
goluz 2013-07-28 14:01   
goluz - Profil goluz
"napisał dziś o 08:03", skoro nie masz identyfikatora gościa, to zapewne piszesz jako ktoś z przedstawicieli portalu/moderator. Jeśli to prawda to jest to skandaliczne zachowanie, zwłaszcza,że świadomie piszesz 'lubliński" zamiast 'lubelski' niepotrzebnie prowokując i pokazując swój niski poziom intelektualny.Widać, masz problem z zachowaniem bezstronności gdy ktoś nie zgadza się z Twoim światopoglądem, podobnie zresztą jak ten portal. LUZ nie ma szczęścia, LUZ powstał dzięki poparciu mieszkańców Lublina,całego regionu i determinacji władz samorządowych które odważyły się wyrwać z zamkniętego kręgu braku dostępności komunikacyjnej. Gdyby nie było takiego ciśnienia nie udałoby się zrealizować budowy tego lotniska w tak błyskawicznym tempie. I kolejny raz napiszę,żeby Lublina nie porównywać do powiatowych miast, bo to największy ośrodek miejski, kulturalny,gospodarczy i akademicki na wschodzie Polski, do tej pory odcięte od nowoczesnej infrastruktury, dlatego lotnisko należało mu się jak psu buda i sam je sobie sfinansował i wybudował, bez pomocy własnego Państwa. Zresztą lotnisko broni się swoimi wynikami, na wszystkich oferowanych trasa ch są wypełnienia po 90%, a połączenie do Gdańska, któremu wieszczono tu klęskę okazało się hitem, co pewnie jest nie na rękę temu który spłodził felieton "festiwal tras" bo wyszło na to,że nie miał pojęcia o czym pisał i ciężko się teraz przyznać do błędu.
jaczro 2013-07-28 12:20   
jaczro - Profil jaczro
Chodziło o gościa (post 08:03), nie broń Boże - gosc_6f66f (podpisuję się dwoma rękoma)
jaczro 2013-07-28 10:36   
jaczro - Profil jaczro
Zapomniałem link.
zobacz link
jaczro 2013-07-28 10:35   
jaczro - Profil jaczro
Gościu niżej podpisany: zdradź nam gdzie mieszkasz?
Co do zasadność budowy lotnisk to wklejam w linku cały artykuł. Fragment artykułu, bardzo krytycznego, do pomysłów budowy nowych lotnisk, dotyczący LUZ cyt.
"Choć zasadność budowy portu w Lublinie nie podlega dyskusji ... "
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy