"Możemy negocjować, ale nie dopłacać"

24/07/2013 13:30   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_0e22d 2013-07-30 11:51   
gosc_0e22d - Profil gosc_0e22d
Marlena: najpierw wydalismy kupe publicznych pieniedzy z naszych podatkow (a podobno wojewodzctwo bankrutuje), a teraz za 1 PLN sprzedamy to obcemy inwestorowi i rzadzacy i zarzadzajacy zrobia na tym interes zycia. Od samego poczatku pomysl budowania Modlina byl chybiony. A cel jego powstania mogl byc zuplenie inny: powstanie lotniska przy okazji wyprowadzenia grubej kasy publicznych pieniedzy do prywatnych kieszeni.
gosc_d6ff4 2013-07-25 14:24   
gosc_d6ff4 - Profil gosc_d6ff4
A może FR w ogóle nie chce wracać do Modlina? Możliwe, że czekał na decyzję Wizza i zdecydował się na to samo.
gosc_5e554 2013-07-25 11:13   
gosc_5e554 - Profil gosc_5e554
marlenax88 To nie Pani jest odpowiedzialna za dobór kadr na lotnisku w Modlinie. Rejestracja na tym forum nie daje prawa do wystawiania opinii i wyśmiewania się z kogokolwiek. Jest Pani kobietą, więc więcej delikatności ,umiaru i dobrego smaku w ferowaniu opinii o innych. Proszę pamiętać, każdy człowiek zasługuje na szacunek, a kobiety szczególnie, bez względu na to ile zarabiają i jakie wykonują funkcje. Kobieta traci kobiecość, gdy publicznie wypowiada się o innych jak uliczny urwis.
malin 2013-07-25 10:31   
malin - Profil malin
Przestańcie już z tymi okolicznymi mieszkańcami. Każdy jak otwiera biznes to musi się liczyć z ryzykiem rynkowym. Jak otworzę smażalnie ryb nad morzem, a sanepid zamknie plaże i nie będzie turystów to co, mam krzyczeć, żeby szybko otwierali bo ja otworzyłem interes?
gosc_9967d 2013-07-25 09:49   
gosc_9967d - Profil gosc_9967d
arafat: ja wiem co dalej: zarząd przyzna sobie wysokie premie za wytrwałość i stanowczość w negocjacjach :P a okoliczni mieszkańcy którzy pootwierali hotele i parkingi jak nie mają pracy tak dalej jej mieć nie będą
arafat 2013-07-25 01:06   
arafat - Profil arafat
gosc_97878 a co proponujesz? Ryanair nie musi latac z Modlina i da sobie rade ale Modlin bez Ryanaira nie..to co czekamy jeszcze pare miesięcy, lotnisko straci znowu kilka milionow i co dalej?
gosc_b27b5 2013-07-24 20:54   
gosc_b27b5 - Profil gosc_b27b5
ona się kompromituje z każdym otwarciem ust...a odwoływanie się do patriotyzmu jest tyleż nieprofesjonalne, co żenujące i bez klasy.
usuniety 2013-07-24 17:33   
usuniety - Profil usuniety
@No to znawco ekonomii poproszę o analizę jakie straty dla województwa przyniesie zamknięte lotnisko i upadek wszystkiego dookoła, a jakie dopłacanie do Modlina. Takie slogany o oddawaniu wszystkiego w obce ręce to pozostaw dla marnych polityków. Jeżeli nie rozumiesz, że Modlin dużo więcej straci przy braku ruchu, niż nawet dopłacając liniom za latanie to nie mamy o czym rozmawiać. Lepiej wyrzucić następne grube miliony w błoto, ale stać z podniesioną głowa chwaląc się, że się nie dało obcemu kapitałowi? I jeszcze jedno jak ci się nie podoba nazywanie dzieciakiem, to najpierw sam tego nie rób.
banan86 2013-07-24 16:32   
banan86 - Profil banan86
gosc_ea6a9: a co w tym złego że pracuje i zarabiam za granicą albo dla zagranicznej spółki? Ja nie widzę w tym żadnego problemu. Co więcej: niestety (może poza nielicznymi wyjątkami) polacy nie umieją szanować tego co posiadają ani pracowników których zatrudniają. I byłoby mi to obojętne gdyby taki pan prezes robił to za własne pieniądze ale... on wydaje pieniądze publiczne! Czy ciebie naprawdę nie wkurza że wybudowano bubel za okolo 400 milionów a cały zarząd nadal jest na swoich stanowiskach?
gosc_a6f3a 2013-07-24 16:24   
gosc_a6f3a - Profil gosc_a6f3a
Aha, poniżej krytyki jest rownież twój post (marlena), ale ponieważ zabawka w głosowanie dotyczy tylko zarejestrowanych uzytkowńikow, zeby dzięki temu mogli dać upust swojej frustracji, ze ktoś ma inne zdanie od nich, to nie mam jak sie odwdzięczyć. Ale cieszę sie, ze bawi cie to i zapewne poprawia nastrój, ze jeśli ktoś ma inne zdanie, mozesz mu z czystym sumieniem poublizac z błogosławieństwem pseudomoderatorow
gosc_67b6d 2013-07-24 16:22   
gosc_67b6d - Profil gosc_67b6d
marlena: właśnie swoim wpisem pokazałas, ze jestes równie dziecięca jak banan. Moze warto trochę pouczac sie ekonomii w wydaniu nieco szerszym niż kupowanie biletów na tanie linie? Wtedy moze zrozumiesz dlaczego nie wszystko w kraju mozna oddawać w obce ręce.
usuniety 2013-07-24 16:07   
usuniety - Profil usuniety
@gosc_ea6a9 Niestety dzieciak to właśnie z ciebie, no ale na forum to można wybaczyć. Gorzej, że Modlin ma panią doradcę zarządu o całkiem podobnej wiedzy jak twoja na temat jak ten cały interes się kręci. Spokojnie mógłbyś zająć jej miejsce i zarabiać dobre pieniądze;).
gosc_ea6a9 2013-07-24 15:00   
gosc_ea6a9 - Profil gosc_ea6a9
banan: dzieciak z ciebie, więc nie rozumiesz jakie znaczenie dla narodowej gospodarki ma dawanie wolnej ręki w okradaniu swojego kraju przez obcy kapitał. Obys nie obudził sie z ręka w nocniku, gdy wszystko zostanie sprzedane w cudze ręce, które wtedy bezkarnie nie tylko zaczną cie lupic z tego co masz, ale wszystkie zyski i podatki bedą wywozić daleko stad, doprowadzając kraj do bankructwa.
gosc_97878 2013-07-24 14:58   
gosc_97878 - Profil gosc_97878
Nie wiem co ma byc belkotliwego w tym, ze nareszcie znalazło sie jedno lotnisko w Polsce, które nie zamierza uginac sie przed szantażem z Irlandii i nie ma ochoty dopłacać obcemu kapitalowi i pomagać mu transferowac pieniadze poza Polskę w takiej skali, w jakiej by on chciał.
gosc_ea13d 2013-07-24 14:48   
gosc_ea13d - Profil gosc_ea13d
Przecież ona nie wie co mówi... Mam nadzieję, że przedstawiciele W6 i FR to oglądają... Jak musi być wstyd tym biednym ludziom z Modlina tą kobietę...
gosc_662b3 2013-07-24 14:39   
gosc_662b3 - Profil gosc_662b3
A czego się spodziewacie po ludziach, którzy niczego konkretnego robić nie potrafią, nigdy nie potrafili, potrafić nie chcą, a ze swojego nieróbstwa uczynili dzięki sitewnym układom źródło lekkiego życia ?
Zawód-prezes
Zawód członek rady nadzorczej
zawód- rzecznik itd.
louispl 2013-07-24 14:19   
louispl - Profil louispl
Takiego bełkotu dawno nie słyszałem.....
pcharasz 2013-07-24 14:09   
pcharasz - Profil pcharasz
Grunt im się pali pod nogami i przez to plotą takie bzdury.
banan86 2013-07-24 13:50   
banan86 - Profil banan86
tą wstawkę o patriotyźmie już mogła sobie darować... czy to klub kombatantów? Otóż nie! To trudne negocjacje biznesowe, a w tej chwili WMI stoi na dużo gorszej pozycji
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy