Rzym nie dla Łodzi

Rzym nie dla Łodzi Kolejna zła wiadomość dla Łodzi. Po tym jak wczoraj PLL LOT ogłosił zamknięcie połączenia z Łodzi do Warszawy, dzisiaj tanie linie lotnicze Centralwings likwidują połączenie z Łodzi do Rzymu. Ostatni lot na tej trasie odbędzie się 26 października - wynika z systemu rezerwacyjnego linii. Częstotliwość połączenia z Łodzi do Rzymu była redukowana już w czerwcu 2007....
12/10/2007 18:35   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
tomekk-81 2007-11-02 17:44   
tomekk-81 - Profil tomekk-81
piotrek:
oblozenie lotu Volare do LCJ
zobacz link
aynis 2007-11-01 19:01   
aynis - Profil aynis
Dzięki Mimis ;) Coś ostatnio mało informacji ważnych, więc z gatunku mniej ważnych: Boeing chce produkować 16 B787 miesięcznie, łącznie na 2008 i 2009 rok mają zaplanowane 112 samolotów. A na Jawie samolot indonezyjskich linii zrobił overrun na pasie i zniszczył sobie przednie koła - B737-200.
mimis 2007-11-01 18:52   
mimis - Profil mimis
A cholera wie... Taki np. Disorder napisał parę postów i już zzieleniał... Swoją drogą Aynis, gratulacje zzielenienia właśnie ;)
andrzej500 2007-11-01 18:19   
andrzej500 - Profil andrzej500
zapomniałem jeszcze o "fachowości" :)
andrzej500 2007-11-01 18:09   
andrzej500 - Profil andrzej500
OT, a co- bo kto to przypuszczam ze redakcja- decyduje o kolorze tła? tresc, aktywnosc? staz na forum?
andrzej500 2007-11-01 18:07   
andrzej500 - Profil andrzej500
Wojtek, spokojnie koloru tła mi nie zmienia, bo to sprawa redakcji, chyba coby mnie zablokowali, ale nic to jak by powiedział mój kolega z okolic Jordanowa ;(
wojtek 2007-11-01 18:01   
wojtek - Profil wojtek
Bo się narazicie na gniew największych "ekspertów" w dziedzinie lotnictwa :p
andrzej500 2007-11-01 17:51   
andrzej500 - Profil andrzej500
Disorder pewnych spraw nie przeskoczysz na tym forum, jak uszkodzili CO w Edynburgu to tez była wina linii centralwings, w dyskusjach bardzo mało argumentów, ale bardzo dużo ogólnikowej fachowości, do dziedzin na których sie znają wszyscy Polacy tj zdrowie, piłka nożna, polityka- doszło lotnictwo :)
Disorder 2007-11-01 15:50   
Disorder - Profil Disorder
No widzisz Maćku - jak trzeba naprawy, to się robi opóźnienie. :))) Sezon minął, flota trochę odpocznie.
Disorder 2007-11-01 15:47   
Disorder - Profil Disorder
maciek_krk: Ja się z Tobą nie kłócę. Nigdy w życiu. :)) Ale Wizz i Sky nie lata w nocy w takim natężeniu, jak Centralwings (w sezonie letnim). C0 latał non-stop - każdy samolot. Rozumiesz? // OT: Sprawdziłem co do opłat Ryanair. Opłata za odprawę na lotnisku rzeczywiście jest, ale ja robiłem rezerwację na starych zasadach i nie muszę dopłacać. Dzwoniłem do Pani w centrum obsługi klienta Ryanair.
maciek_krk 2007-11-01 15:43   
maciek_krk - Profil maciek_krk
a z reszta nie kłódżmy sie
maciek_krk 2007-11-01 15:40   
maciek_krk - Profil maciek_krk
sky.wizz też lata w nocy.to kiedy oni maja na naprawy jak cały czas C0 lata.
Disorder 2007-11-01 15:36   
Disorder - Profil Disorder
Papuga zawsze druga - mawiają dzieci w przedszkolu. :)) A powiedz mi Kolego Drogi, czy znasz jakąś tanią linię lotniczą, której samoloty latają i w dzień i w nocy non-stop? I czy sądzisz, że gdyby Twoja firma pracowała i dzień i noc, kiedy inne nocują, to byś sądził, że to zła firma? I czy przy nieustannej pracy trudno jest o opóźnienie? I czy firma, która ma biuro w najtańszym baraku na lotnisku, żeby potem zapewnić ludziom odprawy w głównym terminalu to firma, która rozrzutnie traci pieniądze? Naprawdę na niektóre kwestie warto spojrzeć szerzej. Jak coś się opóźnia, to nie musi być jego ewidentna wina.
maciek_krk 2007-11-01 15:29   
maciek_krk - Profil maciek_krk
Jakie opóźnienia, człowieku! Popatrz sobie na loty tych linii. Non-stop spóźnienia? Cały rozkład opóźniony? Co Ty gadasz? Rany! Ale Ty bzdury pleciesz!...

może C0 nie ma opóżnień.
Disorder 2007-11-01 15:28   
Disorder - Profil Disorder
maciek_krk: Zamiast opluwać polskie linie lotnicze, to pomóż mi wyjaśnić kwestię z opłatą Ryanair, którą zawarłem w temacie o Ryanair, proszę.
Disorder 2007-11-01 15:25   
Disorder - Profil Disorder
maciek_krk: Jakie opóźnienia, człowieku! Popatrz sobie na loty tych linii. Non-stop spóźnienia? Cały rozkład opóźniony? Co Ty gadasz? Rany! Ale Ty bzdury pleciesz! Kogo Ty finansujesz? Jeju, jakie brednie! C0 kiedy powstał miał zaplanowane straty na kilka ładnych lat, bo nic nie może od razu przynosić zysków. Poza tym państwo nie finansuje żadnej firmy z budżetu, gdyż to byłoby pogwałcenie przepisów unijnych i wolnej konkurencji. Więc nie pisz głupot.
maciek_krk 2007-11-01 15:14   
maciek_krk - Profil maciek_krk
a sky się wycofał bo cały zarząd sie zmienił i strategia.nie tylko sie wycofali z KRK ale i także z BUD tak więc nie jest to wyłącznie wina lotniska
maciek_krk 2007-11-01 15:12   
maciek_krk - Profil maciek_krk
ja go nie opluwam tylko mówię co widzę.
non stop spóżnienia.jeżeli by wszedł mocny europejski gracz to ma nikłe szanse,a c0 jeszcze lata bo my go finansujemy jak i LOT
Disorder 2007-11-01 15:00   
Disorder - Profil Disorder
maciek_krk: Atrakcyjne dla linii lotniczych? To czemu Sky Europe się wyprowadził? // C0 zapełnia lukę, tworzy Ci bazę, a Ty już z góry go opluwasz i życzysz, żeby też się wyprowadził. Malkontent? Może zostaną Ci połączenia do WAW euroLOTem, hahaha. :)
maciek_krk 2007-11-01 14:50   
maciek_krk - Profil maciek_krk
no i dobrze kto inny przyjdzie na miejsce C0.a po za tym prędzej czy póżniej i tak ktoś ich wygryzie.taka jest prawda.Kraków jest miastem które nie będzie mieć próżni.
jest zbyt atrakcyjne dla linii lotniczych.choć dużo trzeba zrobić by lotnisko było na Europejskim poziomie.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy