Kraków Norwegiana

Kraków Norwegiana Tanie linie lotnicze Norwegian będą od dziś (9.10) w zupełnie nowy sposób promować najpiękniejsze polskie miasto. W ponad stu europejskich portach, obsługiwanych przez Norwegian, lądować będzie samolot Boeing 737-300, któremu nadano imię „Kraków”. Kilka milionów pasażerów zobaczy w najbliższych latach duży napis „Kraków”, dobrze widoczny na...
09/10/2007 16:36   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
olo 2007-10-10 14:59   
olo - Profil olo
dajcie juz spokoj z tym kurnikiem, kiedy wroclaw, poznan, szczecin etc bedą obsługiwac 2.5 mln paxów rocznie tez bedą kurnikami
paolo-79 2007-10-10 12:20   
paolo-79 - Profil paolo-79
plus najpiekniejszy polski kurnik:)
smolen6 2007-10-10 11:56   
smolen6 - Profil smolen6
najpiekniejsze polskie miasto??? smiechu warte...
Cezary 2007-10-09 23:55   
Cezary - Profil Cezary
Dodam że chociaż w Atenach deszcz jest nieczęstym zjawiskiem to przed budynkiem lotniska jest coś w rodzaju starożytnego atrium, jest kilka ławek i popielniczek dla palaczy. Przed terminalem Okęcie miejsca jest dosyć na coś podobnego. szkoda tylko że przed nieotwartym jeszcze terminalem 2 nie ma zadaszenia przed wejściem. Architekt, który to projektował nie powinien wyjść z więzienia do końca życia !
korrado 2007-10-09 23:51   
korrado - Profil korrado
Cezary: Doświadczyłem tego bajzla niedawno na własnym tyłku. To chyba doczeka się filmu dokumentalnego zrealizowanego przez kanał Discovery w ramach serii Największe Dziwy Europy. Tak to jest, jak polityka miesza się z biznesem...
bavok 2007-10-09 23:49   
bavok - Profil bavok
Sprywatyzować PPL to zobaczycie jak się wszystko ładnie zmieni na Okęciu ;) W KTW PPL mają mało do gadania i się jakoś rozwija to lotnisko, chociaż jak dla mnie za słabo.
Cezary 2007-10-09 23:27   
Cezary - Profil Cezary
korrado: To prawda co napisałeś. Ale zdecydowanie największym wstydem jest Okęcie im. Fryderyka. Między lotem ze Szczecina do Krakowa miałem dużo czasu (3 godziny bo tak cudowne są połączenia krajowe LOTu) i z braku miejsc siedzących na powietrzu siedziałem na słupkach betonowych koło nieczynnego terminala 2 na poziomie odlotów. Widziałem obłed w oczach pasażerów obcokrajowców, którzy albo niepotrzebnie tachali walizy po betonowych schodach z terminala 2 z poziomu przylotów (bo nie ma informacji że można w terminalu 1 wjechać windą lub schodami ruchomymi), albo odwrotnie z taksówki lecieli z tobołami do zamkniętych drzwi terminala 2 gdzie oczywiście poza brudnymi drzwiami nawet nie ma stosownej informacji na tych właśnie drzwiach że czynny jest wyłącznie stary terminal 1. Ogólnie Okęcie pasażerów ma w głębokim poważaniu. Na koniec czy to byłby wielki wydatek dla PPL Okęcie gdyby wzorem np lotniska Ateny postawili kilka ławek na powietrzu dla palaczy ?
korrado 2007-10-09 23:12   
korrado - Profil korrado
bavok: na razie kurnik przynosi wstyd całemu krajowi, jaki i kilka innych portów lotniczych w Polsce. Ale dwa, czyli Okęcie i Balice, widuje najwięcej obcokrajowców, więc i wstyd największy.
bavok 2007-10-09 23:05   
bavok - Profil bavok
Kto się tu czepia Katowic? He!?!?!? ;-) Dla mnie Ślązaka - Kraków jest najładniejszym i najbardziej klimatycznym miastem w Polsce. Za kilkadziesiąt lat Silesia i Kraków bardzo zbliżą się do siebie do tego stopnia że to będzie jeden wielki, zurbanizowany region połączony super szybką koleją etc ;) Mam tylko nadzieję że kurnik w Krakowie się rozbuduje bo wstyd Silesi będzie przynosił ;)
chromista 2007-10-09 22:28   
chromista - Profil chromista
heh moderatora przepraszam za offf topic
chromista 2007-10-09 22:27   
chromista - Profil chromista
heh cezary to sie troszke mylisz apropos cen alkoholu w skandynawii......ceny sa porownywalen w knajpach np .w sztokholmie co w klubie w krawkowie
korrado 2007-10-09 22:18   
korrado - Profil korrado
Cezary: tyle sam miał do niego twój post, co mój.
Cezary 2007-10-09 22:16   
Cezary - Profil Cezary
korrado: nie będę kontynuował wątku bo co ma starówka jakiegokolwiek miasta do głównego tematu ?
korrado 2007-10-09 22:08   
korrado - Profil korrado
Cezary: "A zachwytami nad zbudowaną 60 lat temu warszawską "starówką' nas tu nie rozśmieszaj..."
Przecież to komentarz Cezarego.
korrado 2007-10-09 22:06   
korrado - Profil korrado
bagi: i wtedy z dziką frajdą będę tam zabierał swoich gości ;-)
Cezary 2007-10-09 22:05   
Cezary - Profil Cezary
korrado: przeczytaj prosze jeszcze raz i powoli, uważnie co pisałem. Kraków jest pięknym miastem. Starówka jest piękna. Pisałem to przecież bez sarkazmu. Natomiast ubawiły mnie krakowianki w wiankach rozdające obwarzanki. (Czy krakowianki i twarde okropne obwarzanki są wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO ?)
maku 2007-10-09 22:02   
maku - Profil maku
a konkurencja nie śpi...
zobacz link
moze na to leca skandynawowie
bagi 2007-10-09 22:02   
bagi - Profil bagi
ja osobiście jestem pewien, że silesia za kilkanaście lat będzie miała najlepszy w Europie szlak turystyki poprzemysłowej. Korrado - to jest bez szyderstwa! ale to niefortunne starówek porównanie eh:) I ten zabytkowy Neon z Plus GSM w Katowicach...:)
korrado 2007-10-09 21:54   
korrado - Profil korrado
ultra: na szczęście mamy w Polsce piękną, zabytkową, oszałamiającą swoim czarem aglomerację pt. Silesia City. Gdyby nie ona, nic by nie było do zobaczenia w tym kraju. Cezary: Dlaczego cię to rozśmiesza? Ekspertów z UNESCO, którzy umieścili ją na liście światowego dziedzictwa, jakoś ona nie rozśmiesza. Ludzie! Nie ma praktycznie tematu na tym, który by nie kończył się tymi regionalistycznymi szyderstewkami. Forumowicze Szanowni, apeluję do was!!!
bagi 2007-10-09 21:52   
bagi - Profil bagi
starówka w katowicach!!!
bez komentarza!! Oczywiście można miec wiele zastrzeżeń do lotniska, ale miasto jest pod względem atrakcji naprwdę warte zobaczenia. A na marginesie najwięcej zabytków w Polsce ma Toruń, żeby nie było, że kurnikowy jestem!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy