Biura podróży chcą ratować LOT

Biura podróży chcą ratować LOT
06/04/2013 00:35   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
usuniety 2013-04-07 21:02   
usuniety - Profil usuniety
trucker: co odnośnie podatków, społeczeństwo Polskie ma tak naprawdę guzik do gadania co się robi z ich ciężko ciułanymi podatkami. CO masz na myśli pisząc "eldorado związkowe"?
gosc_7ea64 2013-04-07 16:47   
gosc_7ea64 - Profil gosc_7ea64
Bardzo dobrze, ze Polonia bierze sprawy w swoje rece ... wielu zagranicznych rodakow zna sie swietnie na biznesie lotniczym.
trucker 2013-04-07 16:13   
trucker - Profil trucker
Jak Polionia chce niech kupi cały ten PGR zwany Lot , ja powtarzam po raz setny , nie mam zamiaru dokładać z moich podatków do eldorado związkowego! Ratowanie na siłę jest bez sensu!
gosc_71603 2013-04-07 15:19   
gosc_71603 - Profil gosc_71603
Mieszkam za granica PL ponad 30-lat i uwazam ze obcokrajowcy cenia polish LOT bardziej niz Polacy w swoim ojczystym kraju.
Ta marka NIGDY NIE powinna zniknac,ale tego nikt nie moze zrozumiec jezeli mieszka w Polsce.
Chetnie i zawsze latam LOT-em i to co namieszali politycy nie mozna winic marke LOT i ich pracownikow.
gosc_aa6eb 2013-04-07 14:24   
gosc_aa6eb - Profil gosc_aa6eb
Regionalne porty lotnicze same musza miec dobrych menedzerow a nie byc wspomagani panstwowa kasa.LOT jako narodowy przewoznik jest jak na razie panstwowy,wiec panstwo pomaga.LOT napewno sie utrzyma podobnie jak Air France,KLM,Alitalia i inne o znacznie wiekszych stratach
goluz 2013-04-07 14:07   
goluz - Profil goluz
Ja też mam tego dosyć. Za kasę topioną przez wszystkich w LOCie regionalne porty lotnicze mogłyby się rozwinąć na niespotykaną skalę. Ale lepiej reanimować trupa i pchać wszystko w Warszawę - model rozwoju jak w republikach bananowych.
ogid 2013-04-07 13:41   
ogid - Profil ogid
"Polonija z Czikago" wie najlepiej co jest rentowne dla nas w kraju !!! Oni wszystko wiedzą lepiej, niektórzy z nich po 20 lat i więcej nie byli w kraju, ale zawsze wiedzą lepiej.
Niech kupią udziały w tym bądź co bądź prawie upadłym przedsiębiorstwie (licząc coroczne olbrzymie straty), niech założą prywatną firmę i sobie latają.

Mi już nie za bardzo podoba się dotowanie PLL LOT olbrzymimi dotacjami, przy równoczesnym zaciskaniu pasa przez innych mieszkańców Polski
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy