Szukali bomby, znaleźli kamień

Szukali bomby, znaleźli kamień
06/04/2013 00:33   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_f1a48 2013-04-10 19:47   
gosc_f1a48 - Profil gosc_f1a48
A ja myślę, że zarządowi w Lublinie należy się pochwała, za to, że niektóre samoloty jednak w Lublinie lądują. Co to jest trzy przekierowania w kwietniu. Przy tak gęstej siatce połoczeń jest to bez znaczenia. Nie wiem tylko czy też tak myślą ci co wczoraj wylądowali w Łodzi?
gosc_ec432 2013-04-10 15:33   
gosc_ec432 - Profil gosc_ec432
@gosc_be69a nalepszy jest fragment "w trosce o swoich podróżnych". buahaha nie rozśmieszaj mnie. A co twoim zdaniem mają na stronie LUZ napisać? Nie mamy wciąż ILSa, o czym wszyscy wiedzą, ale nasza, nasza, wielka wina...
gosc_baacf 2013-04-10 15:09   
gosc_baacf - Profil gosc_baacf
gość_ca144: Goluz od 2 dni nic pod tym artykułem nie napisał. Więc niepotrzebnie pijesz do niego i go do takich komentarzy prowokujesz.
gosc_be69a 2013-04-10 14:35   
gosc_be69a - Profil gosc_be69a
A dlaczego mają pisać dobrze o LUZ, jak kupują bilet do Lublina a ląduja w Łodzi?Włodarze LUZ uważają, że nic się nie stało, bo to nie wina lotniska i ignorują wszystkie wypowiedzi na forach , artykuły w prasie lokalnej i krajowej. Nie stać ich na takie zachowanie jak zarządu lotniska w Rzeszowie, który w trosce o swoich podróżnych opublikował na swojej stronie wyjaśnienie sprawy przekierowań. Ale do takiego zachowania trzeba mieć klasę. Szkoda, że w Lublinie tej klasy brak.
gosc_ca144 2013-04-10 13:04   
gosc_ca144 - Profil gosc_ca144
Goluz, nie dajesz za wygrana i brniesz dalej, bo musisz odpowiedziec na kazdy post, bo twoje musi byc na wierzchu nawet kiedy nie masz racji. Daj sobie raz czy dwa na przetrwanie i zobaczysz, ze ludzie przestana pisac zle o LUZ, jak nie bedziesz im dawac ku temu powodow. Przestan bronic glupot jakie sa robione w LUZ i nie usiluj ich tlumaczyc, ze chodzi o co innego, to i ludzie przestana na te glupoty zwracac uwage.
jaczro 2013-04-08 21:44   
jaczro - Profil jaczro
goluz: a znasz (znowu przysłowie) "Jak chce się psa uderzyć, to i kij się znajdzie" Największe pretensje do prezesa LUZ mają osoby które ... nie mają nic wspólnego z Lublinem! Proponuję żeby swoje pretensje rozładowywały np. do firmy P&G za to, że im nie wyskakuję wyprasowana koszula z pralki itp.
goluz 2013-04-08 13:51   
goluz - Profil goluz
Kiedy były te pomysły? 3 lata temu? Czepiliście się jak rzep psiego ogona i jedziecie na tym...
gosc_b5d17 2013-04-08 11:12   
gosc_b5d17 - Profil gosc_b5d17
i dalej będą darli kiedy tak się zaczyna robić PR "kiedy słyszą np. o pomysłach prezesa lotniska, które tak tu zachwalasz jak to LUZ nie będzie obslugiwac Ryanaira a tylko i wylacznie przewoźników flagowych"
wojtek 2013-04-08 10:48   
wojtek - Profil wojtek
Gdynia powoli staje się faktem, terminal stoi, droga dojazdowa gotowa, nawet znaki drogowe i przystanek autobusowy są już na miejscu. Strażnica też wydaje się być gotowa. Teraz trwa wykończeniówka terminalu wewnątrz. Natomiast jeśli chodzi o Kielce - tam wciąż można wycofać się z tej inwestycji.
goluz 2013-04-08 10:48   
goluz - Profil goluz
gosc_4c3d0 z LUZ darli łacha tutaj wszyscy na długo zanim się tutaj pojawiłem i zanim lotnisko zaczęło funkcjonować. To ja jestem odpowiedzią na wasze zaczepki a nie wy na moje.
usuniety 2013-04-08 10:32   
usuniety - Profil usuniety
Znowu przekomarzanie sie fanbojow lotnisk. Do cholery kazde lotnisko w PL powinno sie rozwijac i trzeba sobie wzajemnie kibicowac... Nie popieram tylko powstawania nowych zbednych lotnisk, typu Kielce czy Gdynia.
gosc_4c3d0 2013-04-07 20:09   
gosc_4c3d0 - Profil gosc_4c3d0
goluz: to oczywiste dlaczego tak sie dzieje, bo nie ma na tym forum nikogo o nicku np. gowaw, co by sie tak emocjonowal i opowiadal takie banialuki o lotnisku w WAW, jak ty o opowiadasz o LUZ. Proste. Przestan dmuchac balonik z napisem LUZ, podobnie niech przestanie robic to samo lotnisko i jego wladze i niech nie daja powodow do tego by sobie robic na temat LUZ podsmiechujkow, to z pewnoscia nikt nie zajaknie sie na temat LUZ, ani nie bedzie ono powodem do smiechu i tematem zartow.
goluz 2013-04-07 12:55   
goluz - Profil goluz
Tylko jakby się to się stało na LUZ już by 20 anonimów pisało,że do zamknięcia,że nie profesjonalnie, że bez sensu, a jak dzieje się w Warszawie to głucha cisza. Jak to jest? Ja wam tylko pokazuje jak obłudni i zawistni jesteście.
gosc_03004 2013-04-07 01:21   
gosc_03004 - Profil gosc_03004
Goluz, zarzucasz innym, ze sie czepiają LUZ, a ten twój post i kilka innych na temat kamienia to co? Nie dziw sie potem, ze ludzie robia sobie z LUZ pośmiewisko, kiedy słyszą np. o pomysłach prezesa lotniska, które tak tu zachwalasz jak to LUZ nie będzie obslugiwac Ryanaira a tylko i wylacznie przewoźników flagowych i w pierwszym roku działalności obsłuży setki tysięcy pasażerów i niebawem osiągnie milion pasażerów.
gosc_cd115 2013-04-06 22:41   
gosc_cd115 - Profil gosc_cd115
w lublinie szukali terminala i wiezy znalezli kontener z drabinka i blaszak tesco :-D
goluz 2013-04-06 21:24   
goluz - Profil goluz
Pełna profeska hihih
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy