"Gigakolejka, każą wszystko wyjmować"

27/02/2013 23:05   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_7a694 2013-03-02 09:22   
gosc_7a694 - Profil gosc_7a694
A ja sugeruje pozew zbiorowy wszystkim którzy nie zdążyli na samolot. Wystarczy pozwac ochronę ppl,materiał dowodowy z kamer jest. Jeżeli ktoś stał godzinę w kolejce to sprawa wygrana
hops 2013-03-01 14:00   
hops - Profil hops
po pierwsze nie mieszajmy przepisów/ prawa z kulturą osobistą, bo to do niczego nie prowadzi.
lotniska są zobligowane prawnie prowadzić tak, a nie inaczej kontroli (co więcej ostatnie zmiany w regulacjach UE wiele pozostawiają do "widzimisię"/ humoru kontrolerów).
z kulturą osobistą również bywa różnie, bo raz trafi się gbur kontroler, raz uśmiechnięty kontroler, a w trzecim przypadku kontroler poprosi (zaznaczam poprosi) o zdjęcie butów czy wyjęcie/ otwarcie bagażu i dostanie " w twarz" wiązanką: czy pan wie kim ja jestem itp. (wtedy sprowadzony do parteru przez ochronę przecież nie powie, że sam zaczął pyszczyć).
gosc_08b88 2013-03-01 11:50   
gosc_08b88 - Profil gosc_08b88
Po co ten cały cyrk?? Skoro można wjechać na lotnisko ( w BRU) dwoma samochodami, ukraść 10kg diamentów i bezkarnie odjechać ??? Polecam obejrzeć : Ewa Ewart poleca : " ..miliardy dolarów rocznie wydaje się na stworzenie ZŁUDNEGO wrażenia dla pasażerów wsiadających na pokład samolotu, że są bezpieczni"
michalb 2013-03-01 09:36   
michalb - Profil michalb
Ssak zaiste wielka niespodzianka, gdzie jest napisane ze korzystałem z lotniska w Modlinie w lutym? To ze mam wpisany lot do/z Modlina wcale nie znaczy ze korzystałem z tego lotniska. Pomyśl (boli) od kiedy lotnisko w Modlinie zostało zamknięte. Nie zamierzam zmienia tego w historii moich lotów, jak wpisywałem ten lot to Ryanair latał jeszcze do Modlina, ot cala tajemnica, będziesz teraz spal spokojniej?
michalb 2013-03-01 09:30   
michalb - Profil michalb
zwalenie miało być chwalenia ;-)
michalb 2013-03-01 09:29   
michalb - Profil michalb
ssak najpierw piszesz ze nie interesujesz się moimi lotami , później kilka razy odwiedzasz mój profil i w końcu piszesz stek bzdur. Po pierwsze to nie ja pisałem ze znam tylko dwa lotniska w Europie tylko ty a ja ci odpowiedziałem ze można to zobaczyć na moim profilu wiec nie wiem o jakim chwaleniu tu mówisz. Co do zwalenie to ty prowadzisz tu pryzmat (bo przecież ty nie latasz LCC). Nie ma problemów z żadna częścią ciała natomiast ty masz i to z kompleksami. Wyskakując z takimi argumentami stawiasz świadectwo tylko sobie. Rozumień ze mogla cie zaboleć moje zdanie bo jak ktoś warszawiakowi (być może ze słomą w butach) mógł powiedzieć ze jego lotnisko jest be. To ze się nie zgadzasz z moim zdaniem jest ok ale ja mam swoje zdanie zdobyte po kilkusetnych lotach i nie ma zamiaru go zmieniać bo panu ssak to nie odpowiada.
gosc_b9014 2013-03-01 09:09   
gosc_b9014 - Profil gosc_b9014
Ten co się tutaj czepia tak ma nic na to nie poradzisz, jest w takim wieku, że uważa się za wybitnego znawcę i niezwykle czułego na swoim punkcie. Warszawa nie odstaje od... przeciętnych portów regionalnych w Europie ot i tyle.
ssak 2013-03-01 02:07   
ssak - Profil ssak
A tak swoją droga, skoro juz tak bardzo chcesz sie chwalić tym ile latają, to jakim cudem w lutym kilka razy korzystales z lotniska w Modlinie, skoro od grudnia jest zamknięte?....
ssak 2013-03-01 02:04   
ssak - Profil ssak
Przepraszam za literowki - wina autokorekty.
ssak 2013-03-01 02:02   
ssak - Profil ssak
Oj, biedaku widzę ze masz jakiś duży problem, zwłaszcza z jedna częścią ciała. Współczuje. Ne pisałem nic o tym czy wierze w to, ze tyle latają czy nie, jeśli fakt, ze nie wnikam w to ile lotów masz wpisanych na profilu wywołuje u ciebie taka reakcje, to może warto sie zastanowić nad samym sobą? Wbrew temu co myślisz, fakt ile razy wsiadła w życiu do samolotu, ani o niczym nie świadczy, ani nie daje ci patentu na nieomylnosc, ani nie jest powodem do jakiegoś szczególnego traktowania, choć jak rozumiem, oczekujesz holdow, bo kilkaset razy w życiu siedziales w samolocie. A co do zwracania uwagi - znowu, naucz sie czytać ze zrozumieniem. Inni zauważają minusy Okęcia, każde lotnisko takie ma. Natomiast ty zaczales wypisywać bzdury, jak to rzekomo każde inne lotnisko w Europie jest lepsze niż ktorekolwiek polskie. To sie jednak trochę różni. Ale myśle, ze nie ma sensu dalsza dyskusja, bo jestes tak głęboko przekonany, ze zjadlas wszystkie rozumy i wiesz wszystko najlepiej, bo ileś tam razy wsiadłes do samolotu, ze i tak bedziesz wiedział lepiej. Nawet jeśli by sie okazało, ze sa ludzie, ktorzy siedzieli w samolocie wiecej razy niż ty i to znacznie wiecej. Bo ludzi, którzy w samolocie siedzieli mniej razy od razu bedziesz traktował z pogarda, prawda? Więc oni juz z definicji nie maja prawa wiedzieć czegoś, co nie zgadza sie z Twoimi poglądami. W sumie to współczuje.
michalb 2013-03-01 01:21   
michalb - Profil michalb
ssak czepiłeś się mnie jak rzep psiego ogona a nie zauważyłeś ze inni tez zwrócili uwagę na niski poziom obsługi na lotnisku w Warszawie i nie piszemy tutaj o Twojej "ładowarce do komputera". Dość dużo osób zna mnie osobiście z tego forum i wie ile latam a to czy ty w to wierzysz mam głęboko w d....
ssak 2013-03-01 01:13   
ssak - Profil ssak
Wyobraz sobie, ze sa ludzie, ktorzy latają wystarczająco często by nie pamiętać takich drobiazgów. Może dlatego, ze po prostu nie przywiązuja do nich aż takiej wagi? Takie sytuacje zdarzają sie równie dobrze w Polsce jak i wszędzie indziej. Najlepszym przykładem jest dla mnie wyjmowanie iPada, na tych samych lotniskach raz sie tego domagają, innym razem nie. I nie ma znaczenia czy jest to Warszawa, Poznań, Monachium, Paryż czy Chicago. Nie wnikam we wpisy twoich lotów, bo po co? Ani nie ma gwarancji, ze je faktycznie odbyłes, ani ze podales wszystkie, które odbywasz. Natomiast jeśli twierdzisz, ze wszystkie polskie lotniska daleko odbiegają od wszystkich innych w Europie, to znaczy, ze albo celowo piszesz bzdury, albo po prostu tych innych lotnisk nie znasz i nigdy na nich nie byłeś.
michalb 2013-03-01 00:59   
michalb - Profil michalb
ssak , faktycznie tak często latasz ze zapomniałeś na którym lotnisku kazali ci wyjąc ładowarkę do komputera (?). Masz racje znam tylko dwa lotniska w Europie a loty w profilu wpisałem sobie dla .....
ssak 2013-02-28 22:50   
ssak - Profil ssak
michalb: nie wypisuj bzdur. Jeśli znasz dwa lotniska w Europie to być może Warszawa wypada w tym porównaniu gorzej, ale gdybyś znał ich znacznie więcej to wiedziałbyś, że Warszawa wbrew pozorom drastycznie nie odstaje. Ale najwięcej do powiedzenia o Polsce mają zawsze ci, co są od niej daleko...
ssak 2013-02-28 22:42   
ssak - Profil ssak
b737: niby masz rację, ale jak za którymś razem dziecko wniesie bombę, którą odpali to czy będziesz równie wyrozumiały dla tego, kto je wpuścił bez kontroli?...
ssak 2013-02-28 22:41   
ssak - Profil ssak
shorty: mnie się raz zdarzyło kilka miesięcy temu, choć nie pamiętam na którym lotnisku, że kazano mi wyjąć z bagażu łądowarkę do komputera i kabel do iPhona. Chamstwo to niestety dominujące zachowanie kontroli na polskich lotniskach. O ile SG zachowuje się jeszcze w miarę kulturalnie, o tyle tzw. Straże Lotniska zatrudniają chyba samych zakompleksionych, którym nie udało się załapać do SG, bo bardzo często próbują pokazywać "co to nie oni".
gosc_08fbd 2013-02-28 22:01   
gosc_08fbd - Profil gosc_08fbd
kontrola paszportowa też mogłaby byc bardziej ludzka i przyjacielska. Człowiek leci do Ojczyzny i na dzień dobry traktowany jest jak potencjalny kryminalista.
shorty 2013-02-28 21:48   
shorty - Profil shorty
w marcu lece do Pekinu a w kwietniudo Seulu , bede tam pierwsze razy :) zobacze jak tam daja rade. Azje troche znam i ciezko bedzie przebic Changi w SIN ale HKG tez spoko było. Najgorzej chyba CGK tam podobnie jak u nas:)
michalb 2013-02-28 21:16   
michalb - Profil michalb
Wystarczył by nawet Dublin aby zobaczyli jak podejście trzeba mieć do pasażera. Warszawskie lotnisko i wszystkie inne Polskie (nie bylem w Rzeszowie) odbiegają daleko od innych lotnisk Europejskich jeśli chodzi o obsługę pasażera.
shorty 2013-02-28 20:42   
shorty - Profil shorty
no włąśie nie wiem co ich tak natknęło, sa jacyś oderwani od rzeczywistości. Zreszta jak widzialem dyr, Okecia w TVN CNBC to rece opadły mylił zeznania i sam nie wiedział co ma powiedzieć. Wogóle czasami w Polsce jest tak ze ludzie wykonuja swoje obowiazki ślepo i nikt nie myśli o całości. Do tego jakies pseudo wytłumaczenia które nie mają żadnego uzasadnienia. Moim zdaniem to jest tak jak z posłami maja prywanta sluzbe zdrowia wiec nie obchodzi ich normalny obywatel, Panowie z okecia chyba tez po prostu tylko na okeciu spedzaja zycie i nie maja pojecia jak wyglada FRA czy LHR. Jeden dzien ich rzadow na FRA i bajzel na jakis tydzien.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy