LOT: Mniejsze szanse na podbicie Azji

LOT: Mniejsze szanse na podbicie Azji
05/02/2013 23:24   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
bulinadzie 2013-03-03 21:23   
bulinadzie - Profil bulinadzie
mietek napisał w dniu 2013-02-12 o 09:51
Nie no wymiekam;-) po co ta napinka ludzie?

to jest bardzo dobre pytanie! Pan Tombik zaczął dyskusję, o tym, że lud smoleński - to się okazało ja (ma to związek z tupolewem) nie może latać do stanów zjednoczonych na zakupy. Zdaje się, ze to jest jakiś luksus, 2000 usd to dużo, i lepiej robić zakupy w lumpeksie. Zdaje się, że to cel wypowiedzi Pana Tombik "ho ho ho".
bulinadzie 2013-03-03 21:17   
bulinadzie - Profil bulinadzie
" z takimi referencjami to faktycznie ho, ho... " co ho, ho? Jaki jest koniec tego zdania. Dlaczego to mają być jakieś referencje?
bulinadzie 2013-03-03 21:15   
bulinadzie - Profil bulinadzie
bulinadzie 2013-03-03 21:12   
bulinadzie - Profil bulinadzie
bulinadzie 2013-03-03 21:11   
bulinadzie - Profil bulinadzie
bulinadzie 2013-03-03 21:09   
bulinadzie - Profil bulinadzie
@bulinadzieia: no, no 29 lat i 27 krajów, zakupy w usa za $2-$3k, do tego tesco i alma24, mąż, ksiądz, krzyż, świeczka, do lumpeksów nie chodzi... z takimi referencjami to faktycznie ho, ho...

referencjami na co ? Co jest złego w wieku 29 lat? I w niezakładaniu używanych ubrań z lumpeksów?a zakupy w tesco rozumiem, to jakiś luksus zdaje się? 27 krajów To "ho ho" oznacza rozumiem za mało... ty w ilu byłeś? I nie wiem też, co jest złego w posiadaniu męza? A co do świeczki to już totalnie nie ogarniam toku myślenia tombika
tombik 2013-02-12 10:30   
tombik - Profil tombik
@mietek: nazwałbym to dygresją społeczno-kulturową względem tematu wiodącego ;)
mietek 2013-02-12 09:51   
mietek - Profil mietek
Nie no wymiekam;-) po co ta napinka ludzie?
spooks 2013-02-12 09:26   
spooks - Profil spooks
A admin tym razem śpi...
dareck 2013-02-12 09:23   
dareck - Profil dareck
tombik: Jak to mówią: Bogu świeczka, a diabłu ogarek - sezonowo latam do USA wydając na zakupy 2-3 k$, ale za to LOTem, więc jestem wielką patriotką. A jak ktoś śmie mnie krytykować, to jest lemingiem albo gimbusem z 5zł w kieszeni... Śmiech :)
tombik 2013-02-11 16:16   
tombik - Profil tombik
@bulinadzieia: no, no 29 lat i 27 krajów, zakupy w usa za $2-$3k, do tego tesco i alma24, mąż, ksiądz, krzyż, świeczka, do lumpeksów nie chodzi... z takimi referencjami to faktycznie ho, ho...
tomic 2013-02-11 15:55   
tomic - Profil tomic
bulinadzieia: Nie czepiałbym się, gdybyś jechała do USA czysto turystycznie (czyli poszerzać horyzonty) lub gdybyś wcześniej nie twierdziła, że trzeba wspierać polskie firmy - sama niekonsekwentnie to czyniąc. A więc jeśli chodzi o polskie ubrania to nie jest gorzej w porównaniu do innych branż. Są branże jeszcze bardziej zdominowane przez zachodni kapitał. Poza tym kupując w Polsce nawet importowane towary, wspierasz polską gospodarkę płacąc podatki, dając zarobek importerom, hurtownikom, detalistom, reklamodawcom itd. Ponadto pewnie z 75% ceny Twojego biletu do Stanów to importowana ropa. Tesco to angielska firma. Podkreślam: rozumiem, że możesz mieć indywidualne potrzeby zakupu ubrań za granicą ale nie gardź osobami preferującymi zagraniczne linie, gdy sama też jesteś niekonsekwentna.
Jeśli chodzi o tombika przyporządkowującego Cię do ludu smoleńskiego to myślę, że chodzi mu o podział lemingi (PO) vs. lud smoleński (PiS). Jest to podział już nieco nieaktualny, bo jest coraz więcej osób pomiędzy, szczególnie od kiedy popieranie PO stało się również obciachowe. Ale to już inna bajka.
bulinadzie 2013-02-11 14:38   
bulinadzie - Profil bulinadzie
a co do prowokacji, to nie wiem kto zaczyna dyskusje o "ludzie smolenskim" i zakupach w biedronce, dewocjonaliach. w ogole to co ta do rzeczy. Smolenski lud to zdaje sie od tupolewa z katastrofy w smolensku. w sklepie z dewocjonaliami nie bylam, ale byl moj maz jak przychodzil ksiadz po koledzie kupic krzyz i swieczki. A biedronka i osiedlowy ? w ogole nie znajduje polaczenia z dyskuska o LOCie i podrozach. Ja tu przychodze szukac okazji biletowych i nie wiem czemu mam sie tlumaczyc ze swoich zarobkow i z tego gdzie robie zakupy. Robie przez internet alma 24 i tesco online... czy to jest ok dla panow ponizej? czy koniecznie ten osiedlowy musi byc?
bulinadzie 2013-02-11 14:31   
bulinadzie - Profil bulinadzie
" gosc_a4377 napisał dziś o 14:19
bulinadzieja: latając na zakupy do USA i wydając tam w sklepach 2-3 tys. USD wspierasz niby polskie firmy? Chyba, że specjalnie prowokujesz na forum, a ja się dałem złapać" nie, kupując w stanach nie wspieram polskich firm, to faktycznie ciezko zrozumiec az trzeba pytac na forum. w polsce nie ma polskich ubran i polskich marek, za to sa polskie linie lotnicze i je akurat wspieram.
gosc_a4377 2013-02-11 14:19   
gosc_a4377 - Profil gosc_a4377
bulinadzieja: latając na zakupy do USA i wydając tam w sklepach 2-3 tys. USD wspierasz niby polskie firmy? Chyba, że specjalnie prowokujesz na forum, a ja się dałem złapać.
bulinadzie 2013-02-11 13:56   
bulinadzie - Profil bulinadzie
tombik napisał wczoraj o 22:31
@gosc_a58d7, @gosc_a0a93 nie wiedziałem że lud smoleński lata na zakupy do USA, myślałem że kupuje w sklepach osiedlowych. - nie wiem co to jest lud smolenski dokladnie, ale latam do USA na zakupy w outlecie. Wydaje 2-3 tys usd i starczaja mi te rzeczy na jakis czas. Czy to spelnia twoje kryteria ludu smolenskiego ?
bulinadzie 2013-02-11 13:52   
bulinadzie - Profil bulinadzie
i dla twojej informacji, mam 29 lat i bylam w 27 krajach takze wiem co mowie. Tobie o takich podrozach i pieniedzach zostaje tylko marzyc gimbusie "buhahaha" co wszystkich stawia pod jedna linijka = latasz to usa to jestes LUDEM SMOLENSKIM. co to w ogole ma do rzeczy?
bulinadzie 2013-02-11 13:50   
bulinadzie - Profil bulinadzie
gosc_a58d7 - "w Japonii, stanach, niemczech, francji obywatele uzywaja tylko rodzimych produktow, dlatego gpospodarki ich sa o niebo lepsze od naszej". Buahahaha tak może napisac tylko ktoś, kto w żadnym z tych krajów nie był :D " - rozumiem, ze dlatego gimbusa z 5 pln w kieszeni, podroz do japonii, zakupy w usa to cos luksusowego? nie udaje sie do biedronki, to sie okazal jakis tani sklep musialam sprawdzic. Zostawiam to gimbusom uzywajacym "buahaha" i "D". Nigdy nie bylam w lumpeksie nie wiem o co tu chodzi
tombik 2013-02-10 22:38   
tombik - Profil tombik
@gosc_a58d7, @gosc_a0a93 Ja jestem wzorcowym lemingiem, a jestem obrońcą i fanem lotu, więc nie rozumiem po co wasze fanatyczne wynurzenia? Jak macie coś do powiedzenia to mówcie, ale po co mieszacie do tego waszą polityczną religię?
tombik 2013-02-10 22:31   
tombik - Profil tombik
@gosc_a58d7, @gosc_a0a93 nie wiedziałem że lud smoleński lata na zakupy do USA, myślałem że kupuje w sklepach osiedlowych.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy