Pozew za awaryjne lądowanie na Okęciu

Pozew za awaryjne lądowanie na Okęciu
07/11/2012 23:41   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
forplay 2012-11-08 20:05   
forplay - Profil forplay
gosc_f167d - nie byłeś w takiej sytuacji to się nie wypowiadaj. Lądowali z głową między nogami. Lądowanie na kołach jest odczuwalne a co dopiero bez. Po wylądowaniu pojawił się ogień z silnika. Widać że nie latasz samolotami albo nie przeżyłeś poważniejszego incydentu. Widziałem co się działo z ludźmi kiedy samolot startował z opóźnieniem wynikającym z inspekcji po zderzeniu ze stadem ptaków, widziałem i słyszałem krzyki ludzi przy mocniejszych turbulencjach i przy utracie nośności samolotu przy lądowaniu - wiec nie wypowiadaj się bo nie wiesz co ludzie czują w takich sytuacjach.
gosc_f167d 2012-11-08 19:46   
gosc_f167d - Profil gosc_f167d
forplay - jaką traumę oni przeżywają, skoro wielu pasażerów myślało, że wylądowali normalnie z wysuniętym podwoziem ?! Jedyną sytuacją, jaką mogli się przerazić był skok na trap i zjazd z niego. Nie było krwi, nie było pożaru, nie było dymu... lądowanie awaryjne to trauma ? Samolot jest w całości, wszyscy żyją - takich sytuacji jest sporo, a to nazywa się najzwyczajniej wyłudzeniem kasy.
forplay 2012-11-08 14:56   
forplay - Profil forplay
@gosc_0e23f - na prawdę uważasz że nic się nie stało? wiele z tych osób nigdy więcej nie wsiadzie do samolotu. Ja rozumiem że dla ciebie normalne jest stawanie w obliczu śmierci i jesteś z kamienia i nie działa to na ciebie - ale normalni ludzie po takiej akcji przeżywają traumę i za to właśnie należy się odszkodowanie.
4tech 2012-11-08 13:08   
4tech - Profil 4tech
@gosc_1a872, czytanie ze zrozumieniem było w szkole podstawowej, jeżeli nie potrafisz przeczytać artykułu i zrozumieć co w nim napisano lub do czego się odnosi to należy wrócić do tejże szkoły podstawowej. Pozew nie dotyczy PLL LOT, skierowany jest przeciwko producentowi samolotu i firmie obsługującej z EWR. Znajomość języka polskiego się kłania.
gosc_0e23f 2012-11-08 10:23   
gosc_0e23f - Profil gosc_0e23f
Domaganie sie odszkodawania za ten lot jest zenujace. Motyw ktorym kieruja sie pasazerowie lotu to po prostu chciwosc i nic wiecej. Naprawde mam nadzieje ze nie dostana zlamanego grosza, a za swoja pazernosc beda musieli dodatkowo zaplacic i poniosa koszty sadowe. Za co zadoscuczynienie? Czy komukolwiek stala sie krzywda?. Jesli juz to z tego calego wydarzenia powinni czerpac pozytywne doswiadczenia, cieszyc sie dostali druga szanse i probowac sie odwdzieczyc losowi np. pomagajac innym a nie dobijac bogu ducha winnego boeinga, obsluge naziemna czy pilota. Takie rzeczy sie zdarzaja i jak przyjdzie co do czego i zaczna grzebac, okaze sie ze najbardziej zawinil kapitan, ktory tak naprawde jest bohaterem i nawet jesli popelnij maly blad to calkowicie sie zrehabilitowal i naleza mu sie slowa uznania.
gosc_1a872 2012-11-08 09:16   
gosc_1a872 - Profil gosc_1a872
i super, niech LOT pójdzie z torbami!!! Żeby dofasolili im takie odszkodowanie że z kapci wyskocząi bedzie bye bye DreamLOT heheheheeeee
gosc_a8f46 2012-11-08 00:48   
gosc_a8f46 - Profil gosc_a8f46
gosc_9a759, w gruncie rzeczy to znasz się na lotnictwie jak ś**** na gwiazdach.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy