Kraków - Mediolan Bergamo

Kraków - Mediolan Bergamo Tanie linie lotnicze Ryanair ogłosiły dziś (6.09) otwarcie swojego nowego połączenia z Krakowa do Mediolanu-Bergamo. Na tej trasie samoloty Ryanair będą latały 4 razy w tygodniu (poniedziałki, środy, piątki, niedziele). Nowe połączenie zostanie uruchomione 30 października 2007. Kraków - Mediolan Bergamo (1-3-5-7) - To nie dziwne, że drogi Sky Europe wreszcie...
06/09/2007 13:43   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
wojtek 2007-09-25 21:28   
wojtek - Profil wojtek
Podobnie bylo z baza FR w Cork. Loty tylko do baz. Cos ostatnio drgnelo tam. Oglosili dwie nowe trasy.
humbak 2007-09-25 21:05   
humbak - Profil humbak
Latałem w tym roku dosyć często do Hiszpanii, ostatnio w zeszłym tygodniu z Lizbony do Barcelony przez Madryt, i nikt nie pytał mnie o żadne dane, o których mówicie podczas odprawy. Chyba, że już są wpisane w moje karty FF.
marqoos_pl 2007-09-25 17:42   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
parapet: na tych trasach FR jest w stanie najwiecej zarobic stosunkowo niskim kosztem... nie musi wybierac sie na wojne cenowa z easyJet, ktory ma baze w Belfascie (BFS). Prawdopodobnie, gdy FR bedzie mial wiecej samolotow, to i zwiekszy ilosc polaczen z BHD w inne, nie-bazowe miasta... ;)
parapet 2007-09-25 17:17   
parapet - Profil parapet
zauwazcie ze to troche bez sensu bo sa polaczenia baza - baza... wszedzie gdzie lataja z belfastu sa czerwone kropki....
marqoos_pl 2007-09-25 16:10   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
wojtek: juz jakis czas temu... maja polaczenia z Belfast City Airport (BHD) do East Midlands, Glasgow-Prestwick, Liverpoolu oraz Londynu Stansted. Komunikat o otwarciu bazy jest z dnia 06 wrz 07.
wojtek 2007-09-25 16:03   
wojtek - Profil wojtek
Kiedy Ryanair otworzyl baze w Belfascie? Zawsze wydawalo mi sie ze na ich mapie polaczen byla tam zolta kropka. Teraz jest czerwona. Zrobili to po cichu, czy przeoczylem to?
aynis 2007-09-12 15:26   
aynis - Profil aynis
paolo: dopiero co przyleciałam, z chęcią odpocznę na razie od latania i dziwnych przypadków z nim związanych :))
paolo-79 2007-09-12 15:09   
paolo-79 - Profil paolo-79
Yankees,szumny:zawsze pytaja mnie o numer pasportu kiedy lece IBeria,Clickair,ale jesli to wymog Hispanii to czemu Vueling.com nie pyta o to?wlasnie zaraz biegne do Clickair'a... aYYYnis:jak bedziesz sie wybierac do BCN/SVQ/VLC,warto sprawdzac Clickair,linia na dorobku, maja ciagle super ceny, na przyklad miedzy Italia a Hispania czesciej tanszy jest Clickair/Vueling niz FR!!i podaje od rzu cala cene,,i zero euro za transakcje debit card/visa electron..tylko szkoda ze tak malo lata do Polski..pozdrawiam
marqoos_pl 2007-09-12 15:07   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Yannkes: kazdy pasazer lecacy do Hiszpanii, niezaleznie skad wylatuje, musi podac swoje dane, tj. pelne imie i nazwisko, numer paszportu, obywatelstwo i chyba date urodzenia. Nie jestem pewien, ale chyba wlasnie te informacje sa wymagane. Hiszpania wprowadzila to jakis czas temu, a jest to spowodowane zagrozeniem terrorystycznym. Slyszalem, ze niektore panstwa w Europie rozwazaja wprowadzenie podobnych przepisow dla wszystkich pasazerow.
aynis 2007-09-12 14:43   
aynis - Profil aynis
Ja dzisiaj przeleciałam się FR z GDN do STN i to nawet z przygodami, byliśmy już prawie nad pasem, a tu pilot nagle podrywa maszynę i zaczynamy się wznosić - okazało się, że tuż przed nami samolot miał bliskie spotkanie trzeciego stopnia z ptakiem, który wpadł mu do silnika... Pas momentalnie zakmnięty, kołowaliśmy z 25 minut zanim wylądowaliśmy. Ogólnie to bardzo dobre wrażenia z lotu, obsługa miła, choć bardziej mówili po hiszpańsku niż po angielsku, za to pilot przywitał się i pożegnał z nami po polsku.
yannkes 2007-09-12 10:43   
yannkes - Profil yannkes
jak na razie chca dodatkowo - date urodzenia, nazwe dokumentu i jego nr, a takze narodowosc... faktycznie FR moze na takich nowych wymogach robic dodatkowa kase...
szumny 2007-09-12 10:37   
szumny - Profil szumny
Yannkes: Z tego co pisze Ryan jest to wymóg Hiszpanii. Ale FR powinien szybciutko wykorzystać to i żądać od paxów jak najwięcej informacji z dokumentu tożsamości których zmiana przed odlotem kosztować będzie krocie. Wiadomo : literówki, zmiana dokumentu, itd.
yannkes 2007-09-12 10:12   
yannkes - Profil yannkes
taki maly nius - od dzis (bo wczoraj jeszcze tego nie widzialem) Ryan potrzebuje numery dokumentow tozsamosci przy lotach from UK or Ireland to Spain, the Canary Islands and the Balearic Islands. Ciekawi mnie po co im te dane...
olo 2007-09-11 12:17   
olo - Profil olo
z tymi opowiesciami o tak drogich biletach troche przesadził, sam leciałem wiele razy skayem nigdy nie placać wiecej niz 49 pln za bilet bez tax, a ryna ma bardzo czesto taryfy one way za 899 pln z krakowa, nie neguje ze ma tez duzo tanich biletów ale ma tez duzo drogich biletów.
yannkes 2007-09-10 14:46   
yannkes - Profil yannkes
najbardziej boli zrobienie literowki w nazwisku w FR - niby drobiazg a kosztuje prawie 5 pln/min :)
paolo-79 2007-09-10 14:08   
paolo-79 - Profil paolo-79
w FR to lepiej robic rzeczy online...jak juz musialem dzwonic do CC to byla masarnia kompletna...drogo i nikt nie odbiera..
yannkes 2007-09-10 10:19   
yannkes - Profil yannkes
ja przynajmniej z orange nie dodzwonie sie....
aynis 2007-09-10 10:02   
aynis - Profil aynis
Hmm, pamiętam, że dzwoniłam do nich jakiś czas temu właśnie z komórki na 0300303033 i się nawet dodzwoniłam, a teraz w ogóle nie mogę :/
yannkes 2007-09-10 09:59   
yannkes - Profil yannkes
sa dwa numery: 0300-303033 (tanszy) oraz 0300-703007 (drozszy). co ciekawe pod drugim numerem tylko zmienisz rezerwacje (tak przynajmniej zawsze mi mowili). z kom. oczywiste ze nie dodzwonisz sie a z tpsa tylko jesli nie masz blokady na 0700 itp. nie wiem jak to jest z innymi operatorami stacjonarnymi ale ja musialem tylko zdjac z tpsa blokade na 0700 (czekalem na to dobre 2 tygodnie)...
aynis 2007-09-10 09:15   
aynis - Profil aynis
Oczywiście chodziło mi o call center FR...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy