Śledztwo w sprawie Michała Tuska i OLT

Śledztwo w sprawie Michała Tuska i OLT
13/09/2012 23:49   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
krzysiekl 2012-09-14 08:50   
krzysiekl - Profil krzysiekl
Uzasadnienie jest takie: " sprawa będzie badana pod kątem popełnienia przestępstwa nadużycia zaufania w obrocie gospodarczym przez osobę zobowiązaną do zajmowania się sprawami majątkowymi i działalnością gospodarczą spółki Port Lotniczy Gdańsk, w związku ze świadczeniem usług klientowi lotniska"

Ja na przykład pracując dla swojej firmy nie mogę np. pracować jednocześnie dla jednego z klientów.
Mam to czysto zastrzeżone w umowie.
IMHO jest to uzasadnione.
Jeśli port lotniczy chciał wesprzeć OLT może to robić na wiele sposobów, może obniżać ceny, może świadczyć też wszelakie usługi doradcze - ale jako port a nie jako jeden z jego pracowników.

Michał Tusk pewnie nie miał takie zastrzeżenia jak ja w umowie, ale i tak sprawa może być kontrowersyjna, zwłaszcza jeśli otrzymywał wynagrodzenie z OLT.
gosc_2ac41 2012-09-14 08:38   
gosc_2ac41 - Profil gosc_2ac41
Co za bzdura. To chyba jest również w interesie lotniska żeby linia lotnicza otwierała kierunki, które się sprawdzą, więc nie widzę niczego złego w pomaganiu OLT w stowrzeniu dobrej siatki przez pracownika Portu przy aprobacie władz lotniska.... Aha zapomniałem, że jak ktoś się nazywa Michał Tusk to sprawę się traktuje inaczej.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy