Rekordowy sierpień w MPL Katowice

Rekordowy sierpień w MPL Katowice Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice bije kolejne rekordy, jeśli chodzi o liczbę obsłużonych pasażerów. W sierpniu br. katowickie lotnisko obsłużyło 249 142 pasażerów czyli o 38% więcej niż w porównaniu z analogicznym miesiącem roku ubiegłego. Pobito także kolejny rekord w liczbie obsłużonych pasażerów lotów czarterowych. Było ich 83 366 czyli o 41% więcej niż w sierpniu...
03/09/2007 16:17   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
Cezary 2007-09-04 00:15   
Cezary - Profil Cezary
MichalB: najfajniej jest na krajowym terminalu Okęcie Warsaw Airport imienia wielkiego Fryderyka. Tam dopiero jest ubaw. Przy bramkach stoją ludzie z miną na buźce pt "zaraz Cię zabiję". Zresztą zazwyczaj tylko jedna bramka jest czynna. Mają w terminalu dwie ale kto by sobie robił taki kłopot z obsługi żeby obsługiwać obydwie. A kolejka pokornie stoi.... A nadęci są wszyscy. Szczególnie panie, które wielce ważne siedzą za kontuarem prz drzwiach numer 1 2 3. Terminal krajowy Okęcie to jest totalna masakra. Nikt nie protestuje bo nie mamy wyboru ! A ja protestuję !!!!!!!!!!!!!
michalb 2007-09-04 00:04   
michalb - Profil michalb
ja sie spotkalem z nadetym jak balon panem,przy wpuszczaniu do samolotu w warszawie na lotnisku ktory sypal lacina przez telefon,i byl bardzo niemily dla wszystkich ktorzy podchodzili do gatu poniewaz na monitorach byl napis boarding .
humbak 2007-09-03 22:53   
humbak - Profil humbak
Czarusiu (to taka nowa moda forumowa?): Dziekuję za troskę i pamięć. Żaden moderator mi nie groźny! :o) Jesli sie nie odzywam, to oznacza, żem w podrózy, lub zwyczajnie tak zajęty, że nie mam czasu.
jw23phila 2007-09-03 22:29   
jw23phila - Profil jw23phila
Gratulacje dla KTW, musze przyznac ze troche jestem zaszokowany opowiesciamim krispiek'a. coz jedyne co mozna to wspolczuc biednym i zakompleksionym pracownikom obslugi krakowskiego lotniska
Cezary 2007-09-03 22:19   
Cezary - Profil Cezary
Stenus: Już zaczynałem się martwić, że po obsztorocowaniu przez moderatora się nie chcesz odzywać :) // Krispiek: pięknie dziękuję za życzenia co do podróży, ale 'Czaruś' to już lekki nadmiar czułosci.
humbak 2007-09-03 21:45   
humbak - Profil humbak
MNie (a w zasadzie mojego kolegę, który po mnie przyjechał na lotnisko) ubawiła sytuacja na Balicach, kiedy to wywoływali mnie, abym odebrał swój bagaż, podczas gdy ja byłem jeszcze we .. Frankfurcie. Przyleciałem dopiero nastepnęgo dnia na Balice, podczas gdy mój bagaż już tam był. :o) hihihi
krispiek 2007-09-03 20:25   
krispiek - Profil krispiek
Czaruś:D Ja nie twierdze ,że wszyscy pracownicy Balic są beeeeee!!! Ja poprostu miałem wątpliwe "szczęscie" trafić na takich kretynów co mnie zraziło do tego lotniska i już :( A Tobie życzę pozytywnych wrażeń z podróży:)
Cezary 2007-09-03 20:14   
Cezary - Profil Cezary
Matko Boska ! Jakie szczęscie że jestem z zachodniego Pomorza. Mam nadzieję, że jak za dwa tygodnie bedę leciał z Balic będzie miło i przyjemnie. Po powrocie nie omieszkam zdać relacji na forum (także fotograficznej) z jednego z ostatnich rejsów SKY.
krispiek 2007-09-03 20:10   
krispiek - Profil krispiek
Ja i mój znajomy również złożyliśmy skargę i co usłyszeliśmy : " przecież Hanys ,nie jest określeniem obrażliwym!!!" Kierownictwo epitetu dolączonego do owego Hanysa komentować już nie chciało. Ręce mi opadły. Tłok i ścisk na lotnisku mogę zrozumieć ale takiego zachowania już niekoniecznie!!
paolo-79 2007-09-03 20:06   
paolo-79 - Profil paolo-79
jak dla mnie to najwyzszy poziom kultury w kurniku prezentuja same kury.obsluga lotniska-no comments,ignoranzia totalna,juz nie raz mnie w krk spotkala..szczegolnie w check in i ''info point''...ale jak widze zachowanie i to co mowi na forum kazdy fan kurnika, to jakos pasuje do calosci...
bavok 2007-09-03 19:53   
bavok - Profil bavok
Krispiek, o widzę że nie Ty jeden usłyszałeś od pracowników lotniska głupie aluzje że jesteś z Śląska. Mnie kiedyś sprawdzali parę razy ludzie z SG tylko dlatego że jak powiedział "Hanysów trzeba kilka razy sprawdzać" - spisałem ich nazwiska i wystosowałem oficjalną skargę na tych ludzi. Znajomi też mieli parę razy przykrości w Krakowie przy odprawie m.in koleżanki z Turcji które leciały z KRK via PRG do Turcji to usłyszały że "te laski trzeba sprawdzić bo cholera wie co wiozą pod spódnicą, może jakiegoś araba" - osoba która to mówiła nie spodziewała się że one znają Polski :) Była akcja i skargi :) Cóż widać KRK poza kurnikowatą wielkością podobny jest bardziej do kurnika poprzez mózgi wielkości kurzych jajek.
krispiek 2007-09-03 19:06   
krispiek - Profil krispiek
Cieszy mnie dynamika KTW. Bardzo lubie latać z tego lotniska,niedlugo bede musiał to robić coraz częsciej (jupi). Leciałem kilkakrotnie z Wawy i Krakowa i po tym co ostatnio uslyszalem za moimi plecami stojąc do odprawy w Balicach to mi się w głowie nie mieści!! Fakt ,że z kolegą gadaliśmy troche dla żartów (między sobą) w gwarze śląskiej , nie jest jeszcze powodem żeby nazywać nas cyt : "słyszysz tych pierdo....ch hanysów??". To własnie usłyszeliśmy za plecami z ust pracowników obsługi lotniska!!! Dla mnie te lotnisko jest spalone!!!
paolo-79 2007-09-03 18:57   
paolo-79 - Profil paolo-79
jaka mila tendencja...38% wzrostu:))o ile dobrz pamietam kurnik polowe z tego...
bagi 2007-09-03 17:39   
bagi - Profil bagi
Pięknie, następny lot chyba zaplanuję z KTW!!
kato 2007-09-03 17:28   
kato - Profil kato
No to czekam na te 2 miliony chociaż ciężko może być.
Cezary 2007-09-03 16:25   
Cezary - Profil Cezary
Gratulacje !
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy