Nie wylecieli do Egiptu

Nie wylecieli do Egiptu
23/08/2012 13:12   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
hops 2012-08-24 10:11   
hops - Profil hops
i znowu ciała dał handler (jeśli chodzi o postępowanie z pax). wycofuje się wtedy cały rejs, bagaże zostają w strefie sterylnej i tyle, czeka się na decyzję przewoźnika.
gosc_b989e 2012-08-23 21:59   
gosc_b989e - Profil gosc_b989e
O jeny nie wylecieli... i co się do diaska stało, że polecieli trochę później... sytuacje losowe się zdażają! Ludzie zapadają na cięzkie choroby, stracili życiowe oszczędności w parabankach a tu robi ktoś sztuczny problem, że sę trochę opóźniło... o jeny cośie stało... NIC POPROSTU NIC SIE NIE STALO!!!!
marcowy 2012-08-23 14:39   
marcowy - Profil marcowy
Trochę mnie dziwi fakt niewypuszczenia z hali odpraw....kilka razy korzystałem z tej opcji na różnych lotniskach ( Chania, Heraklion, Monachium ) i nigdy nie było problemu...zawsze można powiedzieć że się źle czujesz i musisz wyjśc na zewnątrz. W Chani nie było osobnego wyjścia i wyszedłem po prostu przez kontrolę.
forplay 2012-08-23 14:22   
forplay - Profil forplay
"Ale jesteśmy już po odprawie i nie chcą nas wypuścić ani wydać bagażu. Za granicą byłoby to nie do pomyślenia."

bzdura - ostatnio utkwiłem w Eindhoven po odprawie - nie ma mowy o wyjściu z hali odpraw. tak więc za granicą też jest to możliwe - wnioskuję że jest to normalna praktyka. Rozumiem pasażerów bo sam byłem w podobnej sytuacji - najbardziej denerwujące jest jak nie wiadomo do końca kiedy się wyleci. Trzeba jednak też zrozumieć linie lotniczą - robią to nie z własnego widzi mi się tylko dla bezpieczeństwa pasażerów... i swojego.
marcowy 2012-08-23 14:10   
marcowy - Profil marcowy
Pytanie do forumowiczów. Czy w tym przypadku można żądać od Entera odszkodowania za opóźniony lot. Czy zasady dotyczące odszkodowań również dotyczą lotów czarterowych ?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy