SkyEurope zamyka bazę w Krakowie

SkyEurope zamyka bazę w Krakowie To już pewne. SkyEurope zamyka bazę w Krakowie i Budapeszcie. W dniu wczorajszym (31.08) prezes linii SkyEurope Airlines Jason Bitter wysłał do swoich pracowników list (czytaj list), w którym tłumaczył przyczyny zamknięcia baz w Budapeszcie i Krakowie. - Sposobem na sukces w dłuższym terminie jest budowanie operacji w Czechach, Wiedniu i na Słowacji- wyjaśniał nowy...
01/09/2007 10:05   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
miff 2007-09-02 05:15   
miff - Profil miff
laptopow mozna za darmo ile wlezie
kamrejare 2007-09-02 04:14   
kamrejare - Profil kamrejare
Witam sorki ze nie na temat ale juz nie wiedzialem gdzie pytac lece z EWR do KRK z przesiadka w mediolanie i mam pyatnie co do bagazu podrecznego.Czy oprucz bagazu moge wziasc laptopa bo nie jestem pewien czy to jest liczone jako drugi bagaz podreczny.Alitalia.Za info z gory dzieki.
maku 2007-09-02 00:57   
maku - Profil maku
mam problem nie mogę zarezerwować biletu w skyeurope na moim kompie nie wiem czemu czy ktos wie jakie sa podatki doliczane w pradze na lot praga-wiedeń i w wiedniu na lot wiedeń kraków?? Prosze o pomoc:) bo chciałbym poleciec Kraków-Oslo-Praga-Wiedeń-Kraków
humbak 2007-09-02 00:21   
humbak - Profil humbak
bavok: Ja nie twierdzę, że oficjalne blokowanie miało miejsce. Mówię o pozaoficjalnych umowach dżentelmeńskich, że my tutaj rozwijamy ruch, a wy nie będziecie przyjmowac konkurencji.
bavok 2007-09-01 23:58   
bavok - Profil bavok
NE nie blokował wejścia innych linii do KRK, tak jak nie blokuje W6 wejścia innych linii do KTW. Przecież do KRK lata dużo linii lotniczych, więc argument nie trafiony. Ja stawiam na to że niektóre linie bardziej będą analizowały opłacalność wejścia do KRK i już nie będzie takiego WOW.
chromista 2007-09-01 23:55   
chromista - Profil chromista
maku masz racje!!!zapomnialem ale oni nie przeniesl bazy do krakowa!!mieli 2 bazy ....w wawie i krk i mieli otworzyc w poznianiu chyba a pozniej o poznianiu ucichla sprawa i z wawy sie wyniesli...sluchajcie i jeszcze jedna sprawa czy ja rozumiem dobrze ze w sezonie zimowym beda latac z waw do paryza i wiednia a z krk tylko do wiednia???
maku 2007-09-01 23:49   
maku - Profil maku
chomista: mylisz się to chyba stanie się tradycją SkyEurope, ponieważ wcześniej zlikwidowali swoją baze w Warszawie i przenieśli ją do Krakowa... hahaha... ciekawe co zrobią za parę lat... może przeniosą bazę do Nowego Jorku... hahaha
chromista 2007-09-01 23:33   
chromista - Profil chromista
stenus cos w tym jest co mowisz ....ale i tak bym skopal 4 l;):litery Panu Kami...:)jak nie obniza oplat i nie zmienia nastawienia to nikt sie nie rzuci na krakow...pozdrawiam Stenus YYY
humbak 2007-09-01 23:30   
humbak - Profil humbak
A nie jest tak, że NE blokował wejście potentatów sama swoją tak silna obecnością w KRK od poczatku? Coś jak Wizz w KTW? Dopiero teraz zacznie się dziać sporo w KRK, uważam.
chromista 2007-09-01 23:22   
chromista - Profil chromista
i wiecie co krakowski kurniczek jest wyjatkowy....bo w zadnym miescie w PL zaden low cost jeszcze nie zamknal swojej bazy no a w krk wszystko jest mozliwe....kaminski jutro powinien zaczasc budowac pomnik
NE przed terminalem bo tak de facto to NE rozkrecil KRK
chromista 2007-09-01 23:19   
chromista - Profil chromista
z tego co kojarze to 30% calego ruchu
aynis 2007-09-01 23:16   
aynis - Profil aynis
U mnie jeszcze nie tak późno... ;) Powiedzmy, że NE bardziej spektakularnie odchodzi niż AF - w skali wszystkich połączeń z KRK ile procent miał NE?
humbak 2007-09-01 23:15   
humbak - Profil humbak
Cezary, idziesz spać z takimi brudnymi ręcami od grzybów? A feee!
humbak 2007-09-01 23:14   
humbak - Profil humbak
aYYYnis: Monitorujesz, nie odzywasz się, tylko oszczędzasz limit komentarzy na później. :o) Czyli na późny wieczó, który włąsnbie juz nastąpił. A ja nie rozumiem o co tyle krzyku z NE. Tak wygląda ewolucja rynku lotniczego. Jedni przychodzą inni odchodzą. Jak AF odeszło w całości z KTW, to nie było tyle krzyku. :o)
Cezary 2007-09-01 23:11   
Cezary - Profil Cezary
Dobra Noc .
desert_eag 2007-09-01 23:09   
desert_eag - Profil desert_eag
cezary: napisalem, ze maciekkrk jest moim idolem? wracaj lepiej do grzybowa jak skonczysz to nie zapomnij nas o tym poinformowac, KONIECZNIE!!!!!!!!
Cezary 2007-09-01 23:08   
Cezary - Profil Cezary
no to jak desert się skarada bez ładu i składu do aynis to ja lepiej sobie pójdę spać. Miłej nocy wszystkim.
aynis 2007-09-01 23:05   
aynis - Profil aynis
Uff... :)) Ja tu sobie jestem i monitoruję wszystko, tylko się nie odzywam, bo i do powiedzenia akurat nic nie mam.
desert_eag 2007-09-01 23:04   
desert_eag - Profil desert_eag
uderz w stol i mamy aynis :) a nic, nic, ja tylko tak sobie przelewam moje nieuczesane mysli na podloze elektroniczne bez ladu i skladu, tylko przypadkowo sie wkradlas, wiec absolutnie sie nie przejmuj :))) YYY
Cezary 2007-09-01 23:03   
Cezary - Profil Cezary
aynis: to nie ja ... to desert. Może desertowi się przywidziało że się Ciebie czepiałem (bo napisał "biedna aynis")?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy