Katowice i Szczecin - Dublin

Katowice i Szczecin - Dublin Tanie linie lotnicze Ryanair ogłosiły dzisiaj (15.08) dwie nowe trasy ze Szczecina i Katowic do Dublina. Pierwszy samolot Ryanair ze Szczecina do stolicy Irlandii odleci 28 października br., a loty będą odbywały się w każdy czwartek i niedzielę. Z Katowic trasa wystartuje 1 listopada br., a loty będą obsługiwane w każdy wtorek, czwartek i sobotę! Dzięki tym dwóm trasom...
15/08/2007 16:06   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
aynis 2007-08-21 20:30   
aynis - Profil aynis
maxx: Jak najbardziej pozytywne wrażenia, nawet pomimo braku rozmowności pilota... Obie linie wypadły jednakowo dobrze :)) Potem jeszcze porównam z EZY...
mimis 2007-08-21 12:08   
mimis - Profil mimis
Aynis: jak był wzmożony ruch lotniczy to pewnie się tyle piloci nagadali z ATC (a pewnie też i narobili) że już nie bardzo mieli czas na opowiadanie pasażerom...
maxx 2007-08-21 11:54   
maxx - Profil maxx
aYnis: to znaczy że wrażenia pozytywne? o FR pisałaś że pozytwnie bo nikt nie krzyczał:) // OT: znajoma wróciła z Londynu po paru miesiącach nieobecności, a wcześniej po paroletnim pobycie tamże, i w ciężkim szoku, że nawet do Tate Gallery trzeba przejść przez rewizję, nigdy nie wiesz czy twoje metro się zatrzyma tam gdzie chcesz, bo co rusz zamykają którąś stację ze względów bezpieczeństwa, ogólna psychoza itd. Czymżesz wobec tego jest krzycząca stewardessa FR...
aynis 2007-08-21 11:29   
aynis - Profil aynis
Wiem, że OT, ale nie bijcie... Właśnie wróciłam do Londynu Wizzem i mam porównanie między właśnie W6 a FR na tej trasie... O FR pisałam wcześniej, a w Wizz było tak: wylecieliśmy z opóźnieniem 20 minutowym, ze względu na wzmożony ruch lotniczy nad Europą, za co i pilot i obsługa przepraszali. Jednak był to pierwszy i ostatni raz, kiedy pilot się do nas odezwał, po starcie i nawet po wylądowaniu nie powiedział ani słowa. Obsługa była miła, sympatyczna i widać, że zależało im na dobrym i bezpiecznym locie. Przez to, że mieliśmy turbulencje na początku stewardessy zaczęły obsługiwać dopiero godzinę po starcie. Ceny ok, za zestaw Heineken+bake rolls 4 euro. Bardzo miękkie lądowanie, czego nie mogę powiedzieć o FR, który po prostu walnął w pas. Najbardziej spodobał mi się komentarz jednego z pasażerów, który przy wejściu na podkład rzucił uradowanym głosem to stewardessy: O! Dziś jesteście punktualnie :))
aynis 2007-08-18 08:54   
aynis - Profil aynis
Ja teraz będę wracać w poniedziałek Wizz do Luton, to będę miała porównanie i zobaczymy kto wypadnie lepiej :))
michalb 2007-08-17 11:45   
michalb - Profil michalb
ja z natomiast lecialem Wizz( polaczone z temat bo W6 lata z Katowic) opoznie z belfastu do warszawy 40 minut i zadnego slowa przepraszam ale za to nowy samolot ,lecialem tez swego czasu easyjet i tam informowana i przepraszana za spoznienie tak jak aynis miala w fr.swoja droga w fr tez kiedys przeprosili pasazerow za spoznienie jak z nimi lecialem ,dodam ze lecialem z nimi kilkadziesiat razy i tylko raz mialem opoznienie 3 godziny i raz odwolany lot ale nastepny byl za godzine wiec zero problemu
aynis 2007-08-17 11:29   
aynis - Profil aynis
A ja właśnie przeleciałam się FR z STN do GDN, mieliśmy co prawda opóźnienie, bo wypakowywali bagaże spóźnionych pasażerów... Obsługa bardzo sympatyczna, choć nie polska, kapitan informował cały czas, dlaczego mamy opóźnienie... Miły i spokojny lot... Nikt na nikogo nie krzyczał :)
humbak 2007-08-17 10:35   
humbak - Profil humbak
Jesli chodzi o "wprowadzanie realizmu", to informuję, że wybywam na ponad tydzień do Tallina i mogę nie byc aktywny w tym czasie na forum. Bawcie sie dobrze, ale grzecznie i do zobaczyska na forum 26 sierpnia! No chyba, że zatęsknię tak, że wpadne gdzieś do kafejki internetowej, aby zobaczyć cóż też miłego piszecie. Au revoir! :o)
maxx 2007-08-17 07:18   
maxx - Profil maxx
To może trochę realizmu wprowadzę. Wizz poszedł po rozum do głowy i nie skasował jednak Corku. W sezonie lata -2-4-6- wylot z GDN o 21:15, przylot do GDN o 3:20, potem aż do końca zimowego rozkładu jest -2---6-. We wtorki mniej więcej te same godziny, w soboty wylot z GDN 19:05, przylot do GDN o 2:00. Akurat na zwiedzanie miasta :) Czasami zamiast czytać "system rezerwacyjny", warto czytać rozkład lotów...
humbak 2007-08-17 00:31   
humbak - Profil humbak
Pani Kazmer może jest i niedoinformowana, ale za to ładna z niej babka i docenia skórzane siedzenia. :o)
korrado 2007-08-17 00:28   
korrado - Profil korrado
Może pani Kezmer jest słabo poinformowaną osobą w Wizz? A jeśli nie ona, to może informatycy?
raf 2007-08-16 23:56   
raf - Profil raf
"Tak, zawieszamy trasę Gdańsk - Cork, ale zamierzamy zwiększyć częstotliwość na trasie Poznań Londyn - informuje rzecznik prasowy Wizz Air Natasa Kazmer":):):)teraz to naprawde zglupialem,faktycznie mozna rezerwowac loty do lutego:)
korrado 2007-08-16 22:10   
korrado - Profil korrado
co prawda nie na temat Szczecina, ale Gdańska i innej linii: niedawno obwieszczono tu koniec połączenia z Gdańska do Cork, a bilety nadal można kupić, nawet na luty, i to po około 100 PLN z opłatami.
desert_eag 2007-08-16 19:21   
desert_eag - Profil desert_eag
oj, paolo, zebys wiedzial... jak w saunie :( a wazelina to takie cus do smarowania... ust zima ;]
damian.de 2007-08-16 18:43   
damian.de - Profil damian.de
maxx: hmm, ten gdansk do mojej docelowej lodzi to jednak kawalek drogi. moze sie do tej landryny rzeczywiscie "pomodle", zeby w koncu wystartowali polaczenie pomiedzy lodzia i lubeka albo ham. pytales o wrazenia wczorajsze, pozwol, ze to przemilcze:) ale za to w locie do w-wy zaloga byla b. profesjonalna i sympatyczna. na drugi dzien szefowa pokladu byla ku mojemu zaskoczeniu w reportazu "teleexpressu noca" i opowiadala m.in. jak to leciala z wajda po ceremonii rozdania oskarow. / Hamburg: wiem, ze HAM ma dobra siatke polaczen, ale jednak nie za bardzo usmiecha mi sie latanie do polski np. przez londyn. brakuje jednak tego 4U bardzo.
paolo-79 2007-08-16 18:19   
paolo-79 - Profil paolo-79
stenUUUs ja wcale nie przestaje..chyba w waw u ryska mocne slonce dzis,bo znow zaczyna glupoty pisac.co to jest wazelina?:O)a'proposito airport szczecin to oni o nowych polaczeniach zawsze pisza w stylu ''cudowna informacja...''etc..
Cezary 2007-08-16 15:16   
Cezary - Profil Cezary
LOT na krajowych trasach między pysznymi kanapkami a Princepolo miał niezły okres. Przez jakiś czas dawali solone orzeszki i w kartoniku soczek pomidorowy. To był pyszny zestaw.
Cezary 2007-08-16 15:12   
Cezary - Profil Cezary
Maxx: a Antkach firanek jakoś nie pamietam ale były plastykowe zasłonki. A miejskiego lotniska w Dąbiu już nie będzie chyba nigdy bo to zbyt cenne miejsce dla waaadzy Szczecina. Może zostawią trochę placu dla szybowców. Można mieć przecież duuuże profity od sprzedazy terenu dla marketów.
maxx 2007-08-16 15:04   
maxx - Profil maxx
cezary: to bardzo pozytywna informacja - odszczekali swój absurdalny pomysł sprzedaży za $$. Szczerze to żarcie i gazetka to jedna z ważniejszych rzeczy, która tak naprawdę odróżnia przewoŸników zwykłych od dziwnych, i warto się tego trzymać. LOT nigdy takim FR nie będzie i niech nawet nie próbuje, lepiej niech zainwestuje w ładne firanki w oknach, poduszki pod tyłek i welurowe siedzenia. Że przypomnę Dakoty i Antki - firanki były...
maxx 2007-08-16 15:01   
maxx - Profil maxx
cezzary: poczekaj aż lotnisko podrośnie, ruch wzrośnie do 2 mln rocznie i trzeba będzie zrobić zwykły blaszany klocek. Wielki hub Bydgoszcz Paderewski Toruń Airport City również jest piękny, cichy i spokojny - do czasu. Zresztą Szczecinowi przydałoby się trochę inne lotnisko, w Dąbiu na przykład. No i zamknąć granicę, żeby paxy nie uciekały do Berlina. :P
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy