Katowice - Londyn Gatwick

Katowice - Londyn Gatwick Trzecie londyńskie lotnisko w siatce taniej linii lotniczej Wizz Air. Przewoźnik ogłosił dziś (9.08) uruchomienie lotów z Katowic do Londynu – Gatwick. Nowe połączenie zostanie otwarte 31 stycznia 2008 roku. Gatwick to kolejne po Luton i Stansted lotnisko w Londynie do którego latać będzie z Katowic linia lotnicza Wizz Air. Na nowej trasie przewoźnik będzie latał...
09/08/2007 10:20   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
maku 2007-08-14 11:08   
maku - Profil maku
co do tej konferencji o połączeniu z ktw i szz to FRajer jest niepoważny... przekłada konferencje... sam nie wie czego chce ... hahaha
piotrek 2007-08-14 10:36   
piotrek - Profil piotrek
Jutro jest konferencja FR w Pradze. Ma byc otwarty DUB. Podobno razem z Praga mialy byc tez ogloszone polaczenia z KTW i SZZ do DUB. Wiec moze jutro? sie doczekamy
qshshyeck 2007-08-13 23:35   
qshshyeck - Profil qshshyeck
stenus:mój post był wybitnie ironiczny:)Oczywiście,że W!ZZ nie otworzy nic ani na Heathrow(drogo,kolejki=opóźnienia),a city chyba nawet nie ma pasa na A320...A ja i tak się nadziwić nie mogę,że jedna linia lotnicza lata do Couventry i na Gatwick.I gdzie tu konsekwencja?
humbak 2007-08-13 23:25   
humbak - Profil humbak
Wizz raczej nie otworzy połaczeń na City lub Heathrow. City to głównie ruch biznesowy, a Heathrow.. sami wiecie.. :o)
maxx 2007-08-13 23:13   
maxx - Profil maxx
cezary: to foto jest z archiwum KFP i dotyczy Danzig Flughafen, czyli lotniska Gdańsk-Wrzeszcz, istniało jakoś do roku 1975. Teraz jeden hangar się ostał jako centrum handlowe (ETC), resztę zaorali i wybudowali osiedle Zaspa, a pas startowy nazywa się Al. Jana Pawła II i straszy do dziś. Kończy się molem ;) Polecam. Jak ktoś poważnie liczy na reanimację Redzikowa, Szyman, Zegrza, to niech sobie obejrzy to foto - tak daleką drogę przeszliśmy w GDN czy KTW, a tam nadal hula historia...
qshshyeck 2007-08-13 23:13   
qshshyeck - Profil qshshyeck
No to jeszcze London City Airport i Heathrow...Chętni się na pewno znajdą...Lotów na wyspy nigdy za wiele...
aynis 2007-08-13 23:05   
aynis - Profil aynis
Nic nie widać, nic nie słychać o nich...
michalb 2007-08-13 23:00   
michalb - Profil michalb
Chris .Gdzie sa te nowe polaczenia z katowic by FR, ktore mialy byc ogloszone kilka dni temu wedlug Ciebie?
Cezary 2007-08-13 16:42   
Cezary - Profil Cezary
maxx: skad wytrzasnąłeś to zdjęcie ? Dokładnie tak wyglądał odbiór bagażu w Słupsku. Wiata z drewnianą ławeczką. A Terminal odlotowy to był parterowy baraczek.
szumny 2007-08-13 14:49   
szumny - Profil szumny
pasazer: te procenty to mi chyba tak wyszły po wczorajszych procentach ;)
szumny 2007-08-13 08:43   
szumny - Profil szumny
450 z 2000 to mi wychodzi 2,25 % czyli 0,5 USD.
desert_eag 2007-08-13 01:57   
desert_eag - Profil desert_eag
a u mnie perseidow niet, bo chmury z kwasnym deszczem nad glowa ;] stenus: mamy deficyt zielonych - moze przejme po tobie schede ;))))))))
maxx 2007-08-13 00:26   
maxx - Profil maxx
cezary: znowu wracamy do punktu wyjścia? nie jestem złośliwy, nie zazdroszczę nikomu, po prostu mam taki styl pisania. Za to ty piszesz o innych "te same głupki". Z czym akurat miałeś merytorycznie rację, bo faktycznie to ci sami ludzie byli. Do trzech razy sztuka -ciekawe co uwalą kolejnym razem. Dobranoc!
Cezary 2007-08-13 00:22   
Cezary - Profil Cezary
jak ktoś ma czyste niebo to dziś warto się pogapić bo PERSEIDY czyli "spadające gwiazdy"
Cezary 2007-08-13 00:18   
Cezary - Profil Cezary
Już chyba wiem czemu maxx jest tak złośliwy
Cezary 2007-08-13 00:14   
Cezary - Profil Cezary
maxx: bo Air Polonia była idiotycznie zarządzana. Tak jak DirectFly. Te same szaro-żółte kolory to chyba te same głupki.
maxx 2007-08-13 00:12   
maxx - Profil maxx
No byłaby to być może twoja ostatnia zgoda w życiu :/ ATRy też spadają i mają kłopoty z podwoziem, ale jednak rzadziej.
Cezary 2007-08-13 00:11   
Cezary - Profil Cezary
pamiętam. Bo LOT nie miał samolotu i pojechali dwoma busami. Dlatego nigdy w życiu nie zgodzę się na taka opcję w razie odwołania LOTu.
maxx 2007-08-13 00:10   
maxx - Profil maxx
aaaa, Air Polonia zapewniała busik z Olsztyna i Elbląga, i zobacz jak skończyła.... ;)
maxx 2007-08-13 00:06   
maxx - Profil maxx
Cezary: nic nie zazdroszczę, ale LOT jest od LOTania, a nie od wożenia pasażerów busami chyba, co? to jest obrzydliwa zaszłość. Na tej zasadzie LO mógłby zapewniać busik z GDN do Elbląga, z Bydgoszczy do Torunia, z Rzeszowa do Przemyśla, z Krakowa do Zakopanego, z Warszawy do Łodzi... Nie tędy droga. LOT powinien dawno skoncentrować sie na lotaniu. Fajnie, że masz busik, ale o ile popieram reaktywację lotniska w Koszalinie, Pile i gdzie jescze chcesz, o tyle wożenie paxów busami to pomyłka. Pamiętasz ten wypadek pod Bydgoszczą?!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy