Rzadziej z Wrocławia do Glasgow

Rzadziej z Wrocławia do Glasgow Irlandzkie tanie linie lotnicze Ryanair zmieniejszą od 29 października br. częstotliwość lotów na trasie Wrocław - Glasgow Prestwick. Dotychczas samoloty Ryanair obsługiwały połączenie 3 razy w tygodniu we wtorki, piątki i niedziele. Po 29 października z rozkładu lotów irlandzkiego przewoźnika zniknie wtorkowe połączenie.Mateusz Lepczak
03/08/2007 02:51   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
maxx 2007-08-14 13:15   
maxx - Profil maxx
stenus: ale to ma jakieś znaczenie czym przyleciałem? No właśnie babka rozważała zamykanie odprawy, a ponieważ nie byłem nikim ważnym, to won prostaku... no tak się poczułem, łaski bez. A było jeszcze sporo przed odlotem.
humbak 2007-08-14 13:08   
humbak - Profil humbak
Maxx: Ale to po co pokazywałeś, że leciałeś UX? Tzreba było przywieszke sobie zachować na pamiątkę. :o) Ale nie rozumiem jednego - przylatujesz UX (czy inną linią) i idziesz się odprawić na LO krajowy (jakbyś leciał LO od początku, to byś został odprawiony do GDN od razu). I nie rozumiem dlaczego baba kazała CI się wynosić. Pzrecież powinna odprawić, jesli zachowałeś terminy czasowe...
maxx 2007-08-14 13:04   
maxx - Profil maxx
Ja też nie zrozumiałem. Wyszło na to, że gdybym przyleciał LO, to łaskawie by mnie wpuściła, ale że przyleciałem czymś innym, to wara wieśniaku z dworca. No tak się poczułem, raz wystarczy.
humbak 2007-08-14 13:01   
humbak - Profil humbak
maxx: A co miał przylot UXem do kolejnego rejsu LO? Bo nie zrozumiałem toku rozumowania babki z odprawy. LUb tak mętnie opisałeś...
maxx 2007-08-14 12:31   
maxx - Profil maxx
...a najlepsze było jak przyleciałem UXem, chcę się odprawić na krajówce, a babka patrzy na taga i mówi - ale to nie są rejsowe linie, nie odprawię, bo zaraz zamykamy odprawę. A na nastepny też nie, moze pan iść do kasy i wymienić bilet (znaczy kupić nowy). No kurczę.
maxx 2007-08-14 12:27   
maxx - Profil maxx
stenus: tiaaaaaa? co ty powiesz. Dlatego właśnie nie latam już LOtem, bo parę razy mnie zrobili w niezłego konia. A znajomym parę razy rozwalili przesiadkę na krajówkach. Nie ufam i już.
szumny 2007-08-14 08:57   
szumny - Profil szumny
Paolo: Z pełnym szcunkiem dla Rumunów. Okazało się że ten facet był Bułgarem a pieska "nadał" prawidłowo. Myślę że w Italii stosunek ludzi do Rumunów jest taki jak w Polsce do "Ruskich". Ludzie mają kontakt tylko z najuboższymi i wten sposób kształtują swoją opinię na temat całej nacji.
paolo-79 2007-08-13 19:27   
paolo-79 - Profil paolo-79
szumny:moj kolega pracuje w check in w fco,nie chcesz wiedziec co rumuni woza samolotami domu...a raczej usiluja wozic...
mario1 2007-08-13 19:15   
mario1 - Profil mario1
Baza Eurocyprii w Waw w sezonie zimowym. Rekrutacja załogi trwa .
szumny 2007-08-13 13:28   
szumny - Profil szumny
Całkiem OT bo nuda na forum: Na FCO piesek wyskoczył z luku bagażowego samolotu Blue Air (rzym - bukareszt) bo luk był otwarty. Właściciel zobaczył swojego pieska jak ten biegnie obok samoltu szykującego się do startu. Ponoć piesek w ten sposób uratował 140 osób. A swoją drogą nie spodziewałem się że po wejściu Rumunii do UE dalej "importują" tam pieski ;)
dareck 2007-08-13 12:27   
dareck - Profil dareck
maxx: Dałem więcej razy, ale potem na szczęście pojawił się Ryanair z połączeniem do HHN i problem się rozwiązał. Połączenie GDN - BGY via HHN jest bardzo konkurencyjne cenowo, nawet doliczając nocleg w hotelu. Niestety FR obsługuje GDN-HHN tylko kilka razy w tygodniu, w dodatku o beznadziejnych porach, więc nie można tego traktować poważnie.............. Teraz czekam na lot Lufthansą (MPX/GDN via MUC), bo bałem się zaufać LOTowi (przez WAW). Wprawdzie kawałek MUC-GDN w imieniu Lufy obsłuzy LOT, ale mam nadzieję, że nie wpadnie im do głowy podstawienie autobusika zamiast samolotu ;)
humbak 2007-08-13 11:19   
humbak - Profil humbak
maxx: Tzreba było leciec LOTem, to byś nie poniósł tych strat. Za to co straciłeś kupiłbym bilet w LOT z WAW do GDN razem z pierwotnym i bys miał wszystko ok, łącznie z hotelem, który by Ci LOT zafundował z okazji "niezdążenia" na kolejny rejs.
maxx 2007-08-13 10:25   
maxx - Profil maxx
Dareck: dałeś, ale pewnie raz, i drugi raz byś już nie chciał. Jakiś czas temu wylądowałem w WAW, lekko spóźniony, ATR o 23 już mnie nie chciał (strata 150 zł), więc taxi na Centralny (50 zł), sprint do kasy, biletów nie ma, ale pójdzie pan na pociąg, może coś się znajdzie, wepchnąłem się w sypialny (125 zł), w Iławie zerwał się pantograf, ekstra godzina czekania, dotarłem do Gdańska o 5 rano. Ponad 10 godzin z WAW, 325 zł straty (90EUR). I powiedziałem sobie - nigdy więcej, latam z Gdańska. A w razie co sto razy wolę koczować na Luton, niż na Etiudzie. Podsumowując - parę razy można sobie lecieć skądinąd, ale na dłuższą metę i regularne latanie to nie ma sensu. Jak tylko lotnictwo się u nas porządnie rozwinie, będziemy sobie opowiadać takie anegdoty - "synku, twój tata kiedyś latał z Warszawy... -naplawde? a cemu?" :P
szumny 2007-08-13 09:03   
szumny - Profil szumny
bavok: RZE ma jak na razie tylko połączenia na Stansted i do Dublina. Jest jeszcze WAW i NY alo to inna bajka. KRK ze swoją siatką musi przyciągać paxów z podkarpacia czy świętokrzyskiego. Niegłupią alternatywą dla korzystających z RZE czy KRK są obecnie słowackie Koszyce.
dareck 2007-08-13 08:44   
dareck - Profil dareck
Proszę się nie śmiać z dojeżdżających, sam swego czasu dałem zarobić PKP jeżdżąc z Gdańska do Katowic, bo stamtąd było jedyne wówczas tanie połączenie do Mediolanu... teraz zrobiłem się bardziej wygodny, ale rozumiem doskonale tych, co tłuką się autem albo pociągiem przez pół Polski :)
bavok 2007-08-07 15:00   
bavok - Profil bavok
Ale ma więcej od Wrocławia gdzie parę miesięcy temu miał o wiele mniej ;)
michalb 2007-08-07 14:23   
michalb - Profil michalb
Maxx od kiedy Poznan sie zwija bo w ostatnich czasach przybylo kilka polaczen o ktorych mogles przeczytac na naszym portalu,fakt Poznan ma wciaz za malo polaczen .
maxx 2007-08-03 21:28   
maxx - Profil maxx
My jesteśmy ogólnie pokopani. Na przykład lotnisko w Bydgoszczy w dziale Promocje reklamuje... "Autokarem po Europie Zwiedź z nami całą Europę autokarem" ...za to z Poznania dziś wyleciało 8 czarterów... aaaa WROCŁAW? hm... Londyn Gatwick by C0 opóźniony z 19:35 na 23:05... 210 minut - Rzym też był opóźniony, 230 minut. W tym tempie opóźnienie zostanie zredukowane do zera w przyszły wtorek. Ech. Nic dziwnego, że prościej wsiąść w samochód i bujnąć się do Berlina. 4 godzinki raptem, a większy wybór i mniej opóźnień...
szot 2007-08-03 17:12   
szot - Profil szot
bavok: no wybór KRK może być uzasadniony dla podanych przez ciebie mieszkańców, ale RZEszów? Przecież ak lata kilka samolotów - nie ma w czym wybierać... brak jakiejkolwiek siatki połączeń jakiejkolwiek "taniej" linii a to co jest woła o pomstę...
bavok 2007-08-03 17:04   
bavok - Profil bavok
Przecież teraz ludzie jeżdżą po 200km bo mają bilety taniej. Sam byłem świadkiem jak do Katowic przyjeżdżają ludzie z Kielc, Tarnobrzegu, Sandomierza i innych miast na wschodzie. Nie wiem dlaczego wybierają KTW, mając RZE czy KRK.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy