Koniec trasy Wrocław - Rzym

Koniec trasy Wrocław - Rzym Tanie linie lotnicze Centralwings rezygnują od 28 października br. z obsługi połączenia z Wrocławia do Rzymu. Na początku lipca Centralwings ogłosił rozpoczęcie lotów do Rzymu z oddalonego o 160 km Poznania. Przyczyną zamknięcia połączenia jest najprawdopodobniej niska rentowność lub brak samolotów do obsługi innych połączeń. Niedawno tanie linie lotnicze Ryanair...
02/08/2007 10:12   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
wojtek 2007-08-06 16:27   
wojtek - Profil wojtek
A swoją drogą, skoro dobrze mówisz o Kubie, który jest częścią cabin crew, ten z kolei jest częścią C0, to dobrze mówisz ogólnie o C0. Jak widzisz z moim czytaniem ze zrozumieniem jest wszytsko w porzadku. Żeby na tym nie kończąc, odeśle Cię jeszcze do Twojego postu, w którym piszesz ogólnie o profesjonalnym cabin crew.
wojtek 2007-08-06 16:19   
wojtek - Profil wojtek
Tobie też się kłania. Przytakujesz bavokowi, nie zauważając, że nic złego o Tobie nie napisałem i ironicznie mnie atakujesz.
paolo-79 2007-08-06 16:15   
paolo-79 - Profil paolo-79
mile slowo o kubie,nie o C0.czytanie ze zrozumieniem sie klania
wojtek 2007-08-06 16:12   
wojtek - Profil wojtek
Jaki ty Paolo miły jesteś dzisiaj. Tak ładnie o mnie piszesz. No i miłe słowo o Centralwings. Zaskoczyłeś mnie.
wojtek 2007-08-06 16:12   
wojtek - Profil wojtek
Jaki ty Paolo miły jesteś dzisiaj. Tak ładnie o mnie piszesz. No i miłe słowo o Centralwings. Zaskoczyłeś mnie.
wojtek 2007-08-06 16:07   
wojtek - Profil wojtek
bavok: ja powiedziałem, że Paolo często mówi o jadzie, nie napisałem nic innego. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
paolo-79 2007-08-06 15:57   
paolo-79 - Profil paolo-79
sluchajcie,ja mysle ze kuba jest po prostu dumny z tego ze wklada w ta prace serce i to prawda o C0 ma bardzo profesjonalny cabin crew...ale na tym sie konczy..kuba chcial nas przekonac o przwwagach ce zero , w co jednak juz nikt wiecej nie wierzy..potrafie jednak zrozumiec zlosc kuby,ktoremu jest przykro bo pracuje w tej firmie,i ciezko pewnie znosi jej krytyke...a akurat sprawy ktore w ce-zero leza (czyli wiekszosc spraw) nie zaleza od kuby.Dajcie chlopakowi spokoj. co do crew potworow w FR,nie slyszalem by krzyczaly na pasazerow, ale jedna taka co bazuje w CIA zawsze rzuca we mnie menucard i ma mine jak te kobiety z dawnych barow mlecznych w PL:)))bavok:dziekuje za uswiadomienie czegos bardzo waznego wojtusiowi,ktory zawsze mnie czyms oblepia nie patrzac na swoje niskich lotow zachowanie.Y
mimis 2007-08-06 15:43   
mimis - Profil mimis
O właśnie, desert_eag: dokładnie utrafiłeś w sedno :)
desert_eag 2007-08-06 15:35   
desert_eag - Profil desert_eag
coz, najwidoczniej chlopak zwiazal sie ze swoim pracodawca emocjonalnie w takim stopniu, ze odmawia sobie teraz jednej z nielicznych przyjemnosci po pracy ;] a tak na powaznie: kuba: rozumiem sentyment do firmy w ktorej pracujesz i uwazam, ze powinienes z**bac maxx'a za to, ze cie maltretuje i dyskutowac z nami dalej! nie rozumiem ascezy, ktora sobie wymysliles... moze w ogole zawin sie w kokon i przestan funkcjonowac w spoleczenstwie? sam kibicuje cezero i wiem, ze opinie wielu ludzi na tym forum o tym przewozniku sa nieuczciwie przesadzone, to taka spirala, nakrecanie sie na jeden obiekt, ale przeciez nie bede walczyl z wiatrakami, tymbardziej, ze nasz narodowy tani elcece nie prezentuje sie wcale znakomicie i sam daje pretexty do atakow.
bavok 2007-08-06 15:25   
bavok - Profil bavok
Paolo i jad? Wybacz Wojtku, ale można tutaj wskazać bardziej nerwowych i gorzej piszących niż on. M.in twoja osoba się do takich zalicza.
mimis 2007-08-06 14:29   
mimis - Profil mimis
Swoją drogą, 1234Kuba - moim zdaniem trochę nadmiernie zareagowałeś. Jeśli nawet niektórzy w dość specyficzny sposób wypowiadali się o Twojej firmie, to nie znaczy że mają wąty do Ciebie. A Ty przecież jak nie chcesz to nie musisz wypowiadać się o swojej firmie w swoich postach w sposób wartościujący, możesz pisać na inne tematy, albo nawet na temat C0, ale neutralnie. Ale żeby od razu rozdzierać szaty i wynosić się z forum? Po co?
wojtek 2007-08-06 13:56   
wojtek - Profil wojtek
Bardzo śmieszne... Troche powagi i mniej rozsławionego przez Paolo - jadu!
bavok 2007-08-06 13:53   
bavok - Profil bavok
Oo widzę że Kubusia szef nakrył jak z firmowego kompa w biurze centralwings pisze bzdety tutaj na forum! Pewnie premii nie dostanie ;-)
wojtek 2007-08-06 13:47   
wojtek - Profil wojtek
aynis: Do Bergamo latał dwukrotnie Skyeurope. Najpierw za czasów warszawskiej bazy, później, o ile dobrze pamiętam już po zlikwidowaniu latali przez jeden sezon raz w tygodniu.
wojtek 2007-08-06 13:44   
wojtek - Profil wojtek
Swoją drogą jak czytam n-ty raz o kierunkach południowych z Gdańska też mi się niedobrze robi...
aynis 2007-08-06 13:11   
aynis - Profil aynis
WAW-Mediolan, loty też w sobotę: wylot z WAW 17:45, wylot z Mediolanu 20:25... Ceny różne, od 100zł do 700zł... Pierwszy lot 8.12.2007.
aynis 2007-08-06 13:08   
aynis - Profil aynis
Pierwszy lot WAW-GNB 1.12 sobota, wylot 16:45 przylot 19:10 cena 314zł + opłata za kartę. Powrót GNB-WAW wylot 19:50 przylot 22:05 cena 314zł. Co ciekawe na niektóre dni wg. systemu wszystkie bilety są wysprzedane. Ostatni wylot - 29.03.2008.
humbak 2007-08-06 12:55   
humbak - Profil humbak
1234kuba: Przepraszam, że zaburzę Twój forumowy celibat, ale po pzreczytaniu całej tej dyskusji wysnuwam jeden wniosek - wole lecieć FRajanem, w którym istnieje potencjalne narażenie się na "irlandzki ryk paskudnego rudego pasztetu" niż Ce-Zero, które "umili" mi moje lotniskowe podboje wielogodzinnym oczekiwaniem. W liniach lotniczych cenię sobie najbardziej "pewność i punktualność", a tymi cechami Ce-Zero może pochwalic sie tylko w swoim sloganie reklamowym. Nie pzreszkadza mi krzycząca stewardessa. Latając ponad 30 razy z FRajanem, nie spotkałem sie, aby personel pokładowy darł ryja na pasażerów. No chyba, że pasażer wstaje jak samolot przyziemił, a jeszcze nie stanął na stanowisku, lub ma ochotę zapalić. To logiczne. Na koniec mała uwaga - rozbawiłeś mnie swoim zachowaniem - najpierw wszem i wobec ogłaszasz, że pracujesz dla Ce-Zero, po czym masz pretensje, że ludzie pytają Cię o cokolwiek związanego z ta firma. Jakby samoloty się nie spóźniały, to byś tłumaczyć się nie musiał z rzeczy, na których się nie znasz lub za nie nie odpowiadasz. A uderzanie w aynis lub maxxa z argumentami "lokalnego patriotyzmu" uważam za absolutnie chybione i nieuprawnione.
aynis 2007-08-06 12:37   
aynis - Profil aynis
To chyba pierwszy Mediolan w siatce połączeń tanich linii z WAW, jeśli się utrzyma i zimą i latem to bardzo fajnie, w końcu coś niebrytyjskiego :))
aynis 2007-08-06 12:36   
aynis - Profil aynis
No no, Bergamo :)) Tylko sezonowo czy na stałe?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy