Poznań - Barcelona Girona

Poznań - Barcelona Girona Tanie linie lotnicze Ryanair uruchomią bezpośrednie połączenie ze stolicy Wielkopolski na lotnisko w Gironie polożone koło Barcelony. Nowe połączenia zostanie zainaugurowane od sezonu zimowego od 30 października 2007 r. Loty będą odbywały się trzy razy w tygodniu we wtorek, czwartek i sobotę. Będą obsługiwały je nowe samoloty Boeing 737-800 ze 189 miejscami dla...
19/07/2007 12:03   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
rafiq 2007-07-28 23:54   
rafiq - Profil rafiq
przepraszam, nie wiem co sie dzeje bo tyle wiadomosci ode mnie, juz nic dzis nie pisze, bo nie chce brudzic forum.
rafiq 2007-07-28 23:43   
rafiq - Profil rafiq
stenus: przepraszm zagapilem sie :D
rafiq 2007-07-28 23:42   
rafiq - Profil rafiq
stenus: moj resjs swoja droga a Ty sie do tego nie przyczyniles, ale tak przegladajac forum ujrzalem ze ktos tam jeszcze byl i tak pomyslalem sobie ze zamiescil bym chetnie w spisie lotow moja wizyte w AHO, ale niestety, polowy moich lotow nie moge tu zamiescic bo lotniska EMA w spisie lotnisk nie ma :(
humbak 2007-07-28 23:24   
humbak - Profil humbak
rafiq: Ja nie byłem w AHO. Dopiero będę. To aynis i Paolo-79 byli...
rafiq 2007-07-28 23:22   
rafiq - Profil rafiq
stenus: moj resjs swoja droga a Ty sie do tego nie przyczyniles, ale tak przegladajac forum ujrzalem ze ktos tam jeszcze byl i tak pomyslalem sobie ze zamiescil bym chetnie w spisie lotow moja wizyte w AHO, ale niestety, polowy moich lotow nie moge tu zamiescic bo lotniska EMA w spisie lotnisk nie ma :(
rafiq 2007-07-28 23:12   
rafiq - Profil rafiq
stenus: moj resjs swoja droga a Ty sie do tego nie przyczyniles, ale tak przegladajac forum ujrzalem ze ktos tam jeszcze byl i tak pomyslalem sobie ze zamiescil bym chetnie w spisie lotow moja wizyte w AHO, ale niestety, polowy moich lotow nie moge tu zamiescic bo lotniska EMA w spisie lotnisk nie ma :(
humbak 2007-07-28 23:02   
humbak - Profil humbak
rafiq: Właśnie widzę (a raczej nie widzę), że EMA nie ma zupełnie w spisie! ŻĄDAMY WSTAWIENIA EMA NA LISTĘ LOTNISK! :o)))) Kurcze, jest cała masa lotnisk, na których nikt znas nogi nie postawi, a EMA nie ma.. (nota bene, ja tam jeszcze nie byłem, ale widzę, że być nie zalecane). rafiq, ajakże ja się przyczyniłem do Twego rejsu EMA-AHO, bo związku nie widzę przyczynowo-skutkowego... ?
rafiq 2007-07-28 22:56   
rafiq - Profil rafiq
stenus: ja wlasnie dzieki Tobie chcialem dodac moj lot, bo wlasnie miesiac temu odwiedzilem Alghero lecac z Nottingham. Niestety ani East Midlands ani Nottingham nie istnieje w spisie lotnisk :(
aynis 2007-07-28 22:55   
aynis - Profil aynis
stenus: jak nie będzie jaskółek, to ja i tak mam dowód w postaci zdjęć na to, że swego czasu na budynku były ich gniazda :]
humbak 2007-07-28 22:52   
humbak - Profil humbak
rafiq: Najprawdopodobniej Redakcja nie zaleca latanie na EMA. :o) Spróbuj pod Nottingham zamiast East Midlands. A w ogóle to właśnie doczytałem wszystkie komentarze w tym wątku dzięki Tobie, rafiq, bo je zupełnie ominąłem podczas mojej tutejszej nieobecności. Bęe wypatrywał w AHO jaskółek w listopadzie, jak tam będę. Ale w listopadzie nie ma jaskółek.. :o( A jesli chodzi o wątki lotnicze w filmach, to chyba palmę pierwszeństwa zbiera "Terminal" z Tomem Hanksem? :o) Tam też była lotnicza miłość i to bez Ce-Zero.
rafiq 2007-07-28 21:41   
rafiq - Profil rafiq
Hej, mam pytanie, w swoim profilu chcialbym zapisac swoje loty, ale nie moge tego zrobic bo nie moge znalezc lotniska EMA :( czy ja jestem slepy czy nie ma tu tego portu?
wojtek 2007-07-24 11:34   
wojtek - Profil wojtek
desert_eag: Nie miałeś przypadkiema kataru? Katar i choroby zatok mogą być właśnie jedną z przyczyn barotraumy. Ostatnio też myślałem że umre... Nic przyjemnego.
maxx 2007-07-24 10:21   
maxx - Profil maxx
Przepraszam, że się będę mądrzył, ale to, czy komuś jest niedobrze, czy nie podczas schodzenia, to jego prywatna sprawa i jego prywatny problem. To samo jest podczas zjazdu górską drogą itd. - niektórym ciśnienie się wyrównuje samo, inni muszą pocierpieć. My górale z Trójmiasta jesteśmy w miarę przyzwyczajeni - różnice wysokości w mieście dochodzą do 200 m :P Są sztuczki, pozwalające szybko odetkać sobie uszy - np. nabieramy powietrza, zaciskamy nos, i próbujemy jakby wydmuchać powietrze przez uszy, a potem jeszcze próbujemy to samo powietrze przełknąć gardłem. Powinno się uspokoić. Problemy z układem słuchowym i układem równowagi występują przy różnych schorzeniach, typu astma, nieopanowana alergia, katar, zapalenie ucha środkowego itd. To między innymi dlatego zaleca się jeść i pić w samolocie - żeby trochę popracować żuchwą, poprzełykać itd. Żucie gumy też niektórym pomaga. Warto sobie też odkręcić nawiew nad głową. // paolo: 4 dni z mega słoną wodą? polecam zdecydowanie szybciej płukanie solą fizjologiczną, zanim zarośnie ;) // Ładnie to wszystko jest opisane na stronie Wizza - zobacz link
paolo-79 2007-07-23 23:36   
paolo-79 - Profil paolo-79
desert:bardzo sie ciesze..:))OT:ostatnio troche cierpialem po locie FR z sardynii, sluchajcie co robi dekompresja,dzien przed lotem w morzu nalala mi sie woda do ucha,w trakcie lotu pozaciskalo mi kanaly ucha i przez 1.dzien nie slyszalem NIC,przy ladowaniu w PSA nie slyszalem ani jednego dzwieku, uszy uwolnily mi sie dopiero po 4 dniach..pierwszy raz w zyciu cos tak mialem..
desert_eag 2007-07-23 23:27   
desert_eag - Profil desert_eag
aynis, tak patrze na te opoznienia C0 o ktorych piszesz... mozna powiedziec, ze mialem szczescie bo godzine temu wyladowalem ce-zerem w WAW z 8-minutowym opoznieniem, ale wierz mi, z checia poczekalbym te pare godzin aby nie zdychac podczas schodzenia do ladowania i aby miec teaz odetkane uszy, hehe.. moze mi ktos dokladnie wytlumaczyc co ma wplyw na cierpienia jakie musimy przezywac? w innych liniach tego nie przezywam... szybkie schodzenie? wiek maszyny?... a tak, zeby choc odrobine nawiazac do tematu, to po moim dziewiczym locie FR polubilem te linie (paolo sie ucieszy - pozdr.), szybko, tanio, punktualnie i bez zdychania, nawet mialem wrazenie, ze miejsca miedzy fotelami jest tyle samo co w ce-zero, troche zazdroszcze poznaniowi teraz i cierpliwie czekam na modlin (albo co tam wczesniej powstanie, hehe).. a co do tej infolinii za 2PLN/min to prawda jest taka, ze ludzie najczesciej dzwonia z totalnymi pierdolami, i wcale sie nie dziwie ryanowi, ze jako LCC nie chce placic za udzielanie informacji (+uslugi), ktore kazdy moze znalezc w internecie zadajac sobie odrobine trudu.. oczywiscie jest pewna waska grupa przypadkow, ktore trzeba zalatwiac przez infolinie i dlatego uwazam te praktyke za nie do konca uczciwa...
desert_eag 2007-07-23 23:26   
desert_eag - Profil desert_eag
aynis, tak patrze na te opoznienia C0 o ktorych piszesz... mozna powiedziec, ze mialem szczescie bo godzine temu wyladowalem ce-zerem w WAW z 8-minutowym opoznieniem, ale wierz mi, z checia poczekalbym te pare godzin aby nie zdychac podczas schodzenia do ladowania i aby miec teaz odetkane uszy, hehe.. moze mi ktos dokladnie wytlumaczyc co ma wplyw na cierpienia jakie musimy przezywac? w innych liniach tego nie przezywam... szybkie schodzenie? wiek maszyny?... a tak, zeby choc odrobine nawiazac do tematu, to po moim dziewiczym locie FR polubilem te linie (paolo sie ucieszy - pozdr.), szybko, tanio, punktualnie i bez zdychania, nawet mialem wrazenie, ze miejsca miedzy fotelami jest tyle samo co w ce-zero, troche zazdroszcze poznaniowi teraz i cierpliwie czekam na modlin (albo co tam wczesniej powstanie, hehe).. a co do tej infolinii za 2PLN/min to prawda jest taka, ze ludzie najczesciej dzwonia z totalnymi pierdolami, i wcale sie nie dziwie ryanowi, ze jako LCC nie chce placic za udzielanie informacji (+uslugi), ktore kazdy moze znalezc w internecie zadajac sobie odrobine trudu.. oczywiscie jest pewna waska grupa przypadkow, ktore trzeba zalatwiac przez infolinie i dlatego uwazam te praktyke za nie do konca uczciwa...
paolo-79 2007-07-23 23:24   
paolo-79 - Profil paolo-79
maxx:widzisz,a jak by ukochany lecial c-zero to spedzil by ze swoja miloscia jeszcze jakies 8h..czasem oplaca sie wybrac c0 lol:)))
aynis 2007-07-23 22:49   
aynis - Profil aynis
Hmm, to ja już mam jeden... Sporo LHR zostało pokazane z "Love Actually" :)) Ok, właśnie wykorzystałam limit komentarzy :))
maxx 2007-07-23 22:47   
maxx - Profil maxx
Miłość i inne nieszczęścia (Love and Other Disasters), ale z lotniskiem jest tylko epizod. W ogóle kiedyś można by się pokusić o opisanie epizodów lotniczych w różnych filmach. Może osobny wątek :P
aynis 2007-07-23 22:45   
aynis - Profil aynis
maxx: a co to za komedia była?? Wylądowałam na T1 na LHR, kulturalnie rękaw, ale droga do wyjścia - troszeczkę :))
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy